Şimdi Ara

Facebook'dan tehdit mesajları alıyorum ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bir süre önce bir kızla bir ilişki yaşadım, yaklaşık 2 hafta önce ilişkimiz bitti . bu kız yeni bir erkek arkadaş edinmiş ve bu erkek arkadaşı sürekli benim face'e özel mesaj ile küfür edip tehditler savuruyor ve sadece kendiside değil 10larca arkadaşı da sürekli flot yapıp mesaj atıyorlar.

Yasal yol ile herhangi bir işlem yapabilirmiyim ? face'deki mesajları kullanarak savcılığa suç duyurusunda bulunabilirmiyim?

• O salak siteye girmemeyi denesen?
  • Hangi şehirdesin? Ve durduk yeremi tehdit ediyorlar sen kıza bişeler demiş olmayasın
  • o senmiydin lan sana kaç kere diyecme uzak dur şu kızdan diye
  • bence hiç muhattap olma
  • Ya yok işim olmaz kızla, ama yaptıkları zoruma gitti ne diye küfür ederler anlamam ki .

zaten şu işi temizler temizlemez silcem faceyi.

bana gerekli olan tek şey savcılığa suç duyurusunda bulunup bulunmayacağım ?
  • Demirden korksaydık trene binmezdik.Aynen böyle yaz anlarlarsa çok yerinde olur
  • muhattap olma

siteye girme boşuna morail bozulmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Kubar_

Demirden korksaydık trene binmezdik.Aynen böyle yaz anlarlarsa çok yerinde olur

Uuuuuu

Bomba soz
  • ettikleri küfürlerin tamamını gösterir şekilde ekran çıktısı al

şikayet dilekçeni yaz,

savcılığa git suç duyurusunda bulun
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

ettikleri küfürlerin tamamını gösterir şekilde ekran çıktısı al

şikayet dilekçeni yaz,

savcılığa git suç duyurusunda bulun

Yasal olarak böyle birşey mümkünmü peki ?

sonra fasa fiso çıkmasın olay rezil olmayalım.
  • yada ver isim soyisimleri burdan. tüm dh tehdit etsin adamları
  • Saçmalama nereye faso fiso cıkıyor a.bıle korsun.Adamlar bıldıgın tehdıt ettıyse yalvarırlar sonra.İnsanlar maille gelen tehdıtlerı bıle sıkayet edıyor ip numarasından bulunuyor.Adamlar sana dırek kaymıs isimleri bellı cisimleri belli sorman hata.
  • Hakkıkaten isimlerini yaz bakalım...

Birde engelle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cephe!

yada ver isim soyisimleri burdan. tüm dh tehdit etsin adamları

Onlar gibi mi olalım ? Onların seviyesine inecek olsam, buraya senin dediğin şekilde başlık açardım :) hiç gerek yok böyle şeylere .

zaten silecem face'yi fakat silmeden önce böyle bir yasal hakkım varmı bilmek istiyorum ama kimse bu konuda birşey bilmiyor sanırım :(
  • Msn ver. Dize getireyim. Ya da ilgisini çekeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: »LosTSouL«

quote:

Orijinalden alıntı: Cephe!

yada ver isim soyisimleri burdan. tüm dh tehdit etsin adamları

Onlar gibi mi olalım ? Onların seviyesine inecek olsam, buraya senin dediğin şekilde başlık açardım :) hiç gerek yok böyle şeylere .

zaten silecem face'yi fakat silmeden önce böyle bir yasal hakkım varmı bilmek istiyorum ama kimse bu konuda birşey bilmiyor sanırım :(

evet yasal hakkın var
  • git polise tehdit ediliyorum de kanıtları da göster ip den bulurlar
  • Hocam google dan bilişim suçları falan diye arattır. Belki emsal teşkil eden bir olayla karşılaşırsın.
  • boşuna kendini üzme.. o tehditlerden hiç bişe olmaz.. maksat seni korkutmak.. sende üstlerine git.. korktuğunu anlarlarsa daha çok yüklenirler.. benim başımada geldi ama telefonda..o üstüme geldikce ben onun ustüne gittim üstelik gizli numaradan dayılık.. yılmadım en sonunda numarayı elime gecirdim ve tehditler bittti
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.