Şimdi Ara

facebook dan kurtulmak

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
7
Cevap
0
Favori
215
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4362 Mesaj
    Merhaba gençlik

arkadaşlar şöyle geçmişe baktım da 2007 ekim ayından beri facebook denen illet kesintisiz hayatımda. bir kaç kez dondurdum ama bir süre sonra tekrar açıyorum. bu lanet site sanki tüm aile akraba tanıdıklardan haber alma mecrası gibi geliyor insana. yeni olan güncel olaylar, komik paylaşımlar, eş dost ne yapar, ne olmuş ne bitmiş herşey burada çok saçma insanların paylaşımları yüzlerce beğeni yorum alıyor. ben 2 gün önce 6.4 lük depremden sağ çıktım ve "güvendeyim" facebook bildirimi bıraktım, 2 kişi yorum yapmış geçmiş..
    her neyse dün tekrar dondurdum ama hem telefonda hem bilgisayarda elim halen facebook a gidiyor. bu lanet siteden uzaklaşmak istiyorum. bunu başarabilen arkadaşlar tavsiye verirse çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi focusrite -- 28 Kasım 2019; 13:52:48 >

|
    |
  • Yüzbaşı
    479 Mesaj
    Step 1. Navigate your internet browser to Facebook.com
    Step 2. You’ll need to login with email and password
    Step 3. Navigate your internet browser tohttps://www.facebook.com/settings
    Step 4. Click on “Your Facebook Information” on the left side bar
    Step 5. Click on “View” under “Delete your account and information”
    Step 6. By scrolling down, find “Delete account”
    Step 7. Click on “Delete account” and Enter your password
    Step 8. You must refrain from logging into your account for 14 full days before Facebook will completely delete it
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ben de sıkılanlardanım. 1 hafta önce kapattım. epey alışkanlık olmuş. boşlukta gibi hissettim en başlarda ama şimdi onun yerine kitap okumaya başladım. haberleri tv den izlemeye başladım. normale dönüyorum sanırım..
    |
    |
    2016 yılına kadar çok aktif kullandım.Fakat sonra İnstagram'a kaydı ilgim.Kademe kademe facebook kullanımım da azaldı.Öyleki haftalarca girmediğim oluyor.Bence farklı bir sosyal medya platformu ilgini çekerse bunu bırakırsın.Ben de hiç bırakacağımı düşünmüyordum fakat bırakıyor insan...

Orijinalden alıntı: Long Nightt

2016 yılına kadar çok aktif kullandım.Fakat sonra İnstagram'a kaydı ilgim.Kademe kademe facebook kullanımım da azaldı.Öyleki haftalarca girmediğim oluyor.Bence farklı bir sosyal medya platformu ilgini çekerse bunu bırakırsın.Ben de hiç bırakacağımı düşünmüyordum fakat bırakıyor insan...
    Aslında buna yöneldim ama yine de en mantıklısı bu
    |
    |
  • Çavuş
    52 Mesaj
    Facebook bir araçtır. Kendi yaşamına daha fazla değer verdiğinde, gereksiz araçları amaç yerine koymamayı öğrenebilirsin. Kitabım bu konuda sana yardımcı olabilir. BURAYA TIKLAYARAK İSTERSEN SİPARİŞ EDEBİLİRSİN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bentasdemir -- 4 Aralık 2019; 13:8:53 >
    |
    |
Reklamlar
SEO
kolayoto.com
Media Sözlük
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.