Şimdi Ara

Facebook da karsilastigim olay. Kanim dondu resmen.. (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
8
Favori
54.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
415 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kadın burada muhtelemen yalan söylüyor tabi ki gerçek ortaya çıkacaktır ancak medyaya kadar başvuran kişi çocuğun öz babası olduğu için daha güvenilir geliyor bana.
  • Kadının yazdığı ifadeler çelişkili. 2012de tanışmak. 8 yıllık birliktelik. 15 yaşından beri tehdit edilmek. 18 yaşında ayrılmak.
    2012den bu yana hemen hemen 7 yıl olmak üzere daha buradan fire veriyor bu nasıl 8 yıllık birliktelik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yine gaza gelmiş forumdakiler.Adam rahatsızın önde gideni yalan beyanda bulunuyor bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nat Pagle

Yine gaza gelmiş forumdakiler.Adam rahatsızın önde gideni yalan beyanda bulunuyor bence.
    Konuşmalar kanıt olarak sayılıyor eğer gerçek hesapsa. Senin kaynağın ne arkan mı

Tamam ilgi çekiyorsun sen farklısın reyis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mrgvl -- 10 Ağustos 2018; 16:8:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • işte ülkede katil olmak bu kadar basit, Allah sabır versin gider son nefesini verdiririm sonrası Yaradan 'ın bileceği iş :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0988D7594

Bu yazılanlar doğruysa, yarısına kadar okudum, kadın evli değil. 18 yaşından beri adamla evlilik dışı ilişki yaşıyor ve çocuk sahibi. Adam ise resmi nikahlı eşi var ve 2 çocuğu var acaba yanlış mı anladım.

Alıntıları Göster
    dogru olamaz. yazida diyor ki asil esinden bosandim dedi sahte bosanma evraklarini bana gosterdi ben de affettim birlikte olduk. sonra da diyor ki evlendik. evrak sahteyse gercekte bosanmadiysa ikinci kez nasil evlensin. hepsini gectim bu, yillarca kocasindan siddet gormus bir kadinin yazmasi degil. yazinin sonlarinda yok hasta olmadigi halde hasta numarasi yapti yok devlet haklarini kullandi yok sehit cocuklarinin hakkini yedi demis. lan dur bi dk senin cocugunu kacirmaya calismis (guya) seni dovmus (guya) seni satmaya calismis (guya) ve senin sikayet ettigin konu sehit cocuklari mi? milletin hakkini yemesi mi? kadin belli, birisiyle oturmus demis ki ne yazsak para yapar dikkat ceker sonra sunu da ekle bunu da ekle. yazinin sonunda durduk yere bak oglumun eline silah da vermisti diyor. yav ne alaka? yazinin sonunda mi aklina geldi? cok bariz kadinin uydurdugu. buna inanan olamaz. adam madem cocugunu kacirmaya calisacak kadar aklina geleni yapan biri, neden bu kadar dava acmakla ugrassin? neden kocasinin yazdiklarina cevap vermesin?

• Şu yazıları okurken bile sinir küpüne döndüm. Allah adamın yardımcısı olsun. İnşallah feryadını gerekli yerlere ulaştırır.
  • Çocuk devlet korumasına alınmış;
    https://twitter.com/UurBolat13/status/1027085893528690688

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crawford1975 -- 10 Ağustos 2018; 17:9:36 >
  • Bu kadın bu evlendiği kişinin yazdıklarını görmüyor mu? Bu nasıl iş?

• quote:

Orijinalden alıntı: kukaraça

onu bunu bilmem de şu kadın denen yaratık çok tehlikeli gerçekten. üzerine taciz iftirası yediğin an bittin. kesinlikle geri dönüşü yok. haberlerde çıkan baba tacizi arkadaş tacizi olaylarının çoğuna da inanmıyorum şahsen. umarım bunların burnundan fitil fitil getirirler.
    Malesef artık Türkiye'de böyle, Tüm dünya da böyle hocam. Pozitif ayrımcılık bunun adı. Gelecek senelerde ve şimdi yavaş yavaş kadınlardan eşcinsellere kayıyor bu pozitif ayrımcılık. Bizim ülke geriden geldiğinde kadınlar ön planda. Bununla ilgili kısa film vardı ödül almış :)
    Önlemlerinin iyi alınması gerekiyor, eşitlik adı altında geçen herhangi bir şey pozitif ayrımcılığa yol açmamalı.
  • Ulan sen nasıl erkeksin bu sapik Pedofili çekip vur hiçbir ceza almazsin senin erkekliğine babaligina tükürüm. Bu kadar korkaksin diyelim oturduğun yerde yada o pic sapığın oturduğu yerde soyle mahalleliye linç eder öldürürler sapığı. Senin gibi zavallı adamın Allah belasını versin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Crawford1975

Çocuk devlet korumasına alınmış;
    https://twitter.com/UurBolat13/status/1027085893528690688
    Devlet koruması yetmez o sapik tutuklanmali anne ile birlikte.

• Adamin yerinde olsam silahla acimadan kafasina sikardim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumun geneli silah ile su tabancasini karisitiriyor.

• Bir yerden sonra dayanamadım. Keşke okumasaydım. Ne pis, çirkin iğrenç insan bunlar.. insan müsvetteleri.. bunlara insan dersem insanlığa hakaret etmiş olurum.

Ya böyle pis, iğrenç konular açmayın ya.. mideniz yok mu sizin?

Daha da böyle konulara girmem.. bitmiştir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sharparrow -- 10 Ağustos 2018; 19:31:43 >
  • Kim haklı bilmem de, ismi gibi güzel yaşasın o masum çocuk.

• 1.erkek , 2.erkek , kadın, çocuk.

Bu denklemde dönen olaylarda 2.5 yaşındaki çocuğun geleceğiyle oynayacaklar.

1.erkek belki pislik biridir beyler bilemeyiz. Belkide yazdıkları doğrudur. Ama mühim olan 2.5 yaşındaki çocuğun geleceğidir.

Eğer ki yazılanlar doğruysa devletin yapması gereken çocuğa sahip çıkmak ve bu 3 lü nün emdikleri sütü burnundan getirmeli. Tabi devlet böyle bir şey yapmaz. En son bi cinnet haline bi kaç kişi ölür, haberlerde 1dk lık izleriz. Olan yine çocuğa ve dolayısıyla bize ve devlete maddi manevi yük olur.

Sorunu küçükken çözmek lazım.

• Up

• Adam bu piçi vursa sonuna kadar hakli

Polise gitse bi sonuc cikmiyor zaten sadece siyasiyi korumakla mesgul vurda yine kendi isini kendin halledecen

• Boyle karılardan korktuğum için hayatım boyunca evlenmedim.

Yaşım 30. Evlenmeyide düşünmüyorum.

Siz siz olun evleneceğiniz kadını 5 kere düşünün çoçuk yaparken 10 defa düşünün.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.