Şimdi Ara

. (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.446
Cevap
577
Favori
1.152.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben "Gidiyorum" Dediğimde ; "Gitme" Diyen birini değil.. "Ben de geliyorum yalnız gidemezsin." diyen birini istiyorum...

Hep ''Hayır..!'' Desede Bana Hayat... Hep ''Hayırlısı..!'' Diyeceğim Hayata İnat. . . !

Bugün kitap izledim, film okudum, yemek dinledim, müzik yedim... Aklım sendeydi !Hiçbirşeyi doğru yapamadım..ŞAŞKINIM....

Yaşadığım falan yok, Sadece ölmezden geliyorum.
  • Sevgilim pahalı bir yere gitmemizi istedi;Benzinliğe götürdüm...Terketti
  • Cornetto'nun bedavasını verince surat asan sevgili daha düne kadar Max çubuğunu eritinceye kadar yalayıp bedava yazısını arıyodun noooldu

Benzin istasyonunda pompayı kendim takıp benzin doldurayım derken çalışanlar "Hop ne yapıyon lan" dedi. İçimdeki Amerikan öldü.

Fransa, tv'de facebook ve twitter demeyi yasaklamış.Bizde aynı uygulama olsa bir şey değşmez birne feys, diğerne tıvıtır diyoruz

Annemin salça kutusuna dondurma koydum . Gün intikam günüdür.

I am from Adana 'Adanalıyım' demekse . I am frok Adana da 'ADANALIYIK' demektir, Beyin Bedava

Sokakta sigara içen amcaya "amca içme sağlığa zararlı" dedim. "Bana mı zararlı sağlığa zararlı" dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XPHOS -- 11 Haziran 2011; 3:22:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRummer
    Sevgilim pahalı bir yere gitmemizi istedi;Benzinliğe götürdüm...Terketti

Güzeldi
  • ‎-Git başımdan. Beni çok kırdın. +Nasıl ya? Asıl sen beni kırdın. -Ama önce sen beni kırdın. (Kıran kırana bir mücadele izlediniz.)

Cornetto in love alıp hediyesini buzdolabına koyduğuma göre buzdolabıyla çıkıyorum sanırım. Ohyes!

‎+Abi çok gezen mi bilir çok okuyan mı? -O otobüste yolculuk yaparken kitap okuyabilen insan var ya kesin en çok o biliyodur o..

‎''Işıklar kapanınca bütün bedenler aynıdır.'' diyen arkadaşıma;''Miranda Kerr vs Kibariye'' dedim. Işıklar kapansa da; Kibariye Kibariyedir.

Ampul değiştirilirken üstüne çıkılan sandalyeyi tutma görevi yerine ampulü değiştirme görevi sana verildiyse eğer sen büyüdün demektir.

‎''Google da gitar vardı da biz mi çalmadık?'' Metallica

Serdar Ortaç'ın Pink Floyd söylemesinden daha saçma bir şey varsa, o da Serdar Ortaç Pink Floyd söylemeye başlayınca coşan gruptur.^+/&^?^'#$½

Hürrem Sultan'ın Facebook'u: Sülüman size bir halvet talebi yolladı. [Onayla] [Yoksay]

repcilerin kliplerinde, arka planda şarkıya eşlik eder gibi yapıp şarkıdan başka herşeyle ilgilenen elemanların amacı ne hala anlamadım.

ne zaman buzdolabını açıp şişeyi kafaya diksem mutlaka mutfağa annem gelir. bu evrenin, '' bardakla iç suyu eşşoleşek'' deme şekli sanırım.

Gönül Yazar'ın doğum günü partisinde pastaya emektar sanatçının yaşı kadar mum dikilirken, itfaiye ekipleri olay yerinde hazır bekledi.

Acun'un evini buldum, Google Earth'den görünsün diye çatısına bile reklam almış adam.!

‎- Hiçbir zaman bilmedin, yeni aldığım kalemi ilk senin adınla denerdim .

• Bir gün büyük bir derdin olursa;Rabbine dönüp, “Benim büyük bir derdim var!” deme, derdine dönüp “benim büyük bir rabbim var de"

26 begeni ile rakipsiz.
  • Takipteyim.
  • Madem aramızdaki buzları eritemiyoruz,onları içkide boğmaya ne dersin?
  • En çok beğeni değilde, son aylarda en çok beğenilen bu oldu sanırım. normalde 60-70 kişi beğenirdi durumlarımı. Bu söz aştı

Bisküvite 'Püskevit' Diyen Adam En Azından Şehitlere 'Kelle' , Apoya 'Sayın' Demiyor. ! ~

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emirhan Terzi -- 11 Haziran 2011; 16:59:50 >

• face de "sıkıldım xdé" yazsan beğeni toplar, bunda bişe yok
  • Bazi kizlar vardirki cok anlayislidir, hep alttan alirlar.......
  • Ülkemizi ele geçireceklermiş, böleceklermiş, yıkacaklarmış... Kaygılanmayın!!! Hepsini gömecek kadar toprağımız var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytunkıy

Ülkemizi ele geçireceklermiş, böleceklermiş, yıkacaklarmış... Kaygılanmayın!!! Hepsini gömecek kadar toprağımız var...

Bizden alabilecekleri tek toprak, leşlerini gömerken üzerlerine atacağımız topraklardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasin Dayıoğlu

quote:

Orijinalden alıntı: kenex

Hepsi kendi yazılarım.

-Herkes farklı olmaya çalıştığı için, herkesten farklı olmaya çalışanlar aslında herkesten farklı değildir. Herkesten farklı olanlar, herkesten farklı olmaya çalışmayanlardır.

-Çaresizseniz, çare sizsiniz. Kalemsizseniz kalem sizsiniz. Fikirsizseniz fikir sizsiniz. Hedefsizseniz hedef sizsiniz. Düşüncesizseniz düşünce sizsiniz. Terbiyesizseniz terbiye sizsiniz. Akılsızsanız akılsızsınızdır o kadar... 

-Deveye sormuşlar "Boynun neden eğri?" diye. "Belkide doğru olan, boynumun doğru olması değildir. Doğru olan eğri olmasıdır. Güzelliğin ölçütü nedir? Eğriliğin kusur olarak sayılmasından önce sorulması gereken, kusurun kime ve neye göre değiştiğidir. Estetik evrensel midir, yoksa değişken midir? Kişinin benimsediği değerlerle başkalarını yargılaması doğru mudur? Yoksa evrensel değerlere ulaşılabilir mi?" demiş.

-Başkalarını dış görünüşüne bakarak yargılamak kadar yanlış bir düşünce varsa o da, başkalarını dış görünüşüne bakarak yargılamanın yanlış bir düşünce olmadığını savunmaktır.

-Eskiden kibirliydim, şimdi tamamen mükemmelim.

-En sevdiğim özelliğim başladığım bir işi tamaml...

- �Paran kadar konuş.� Diyenlere katılmıyorum. Siz öyle istiyorsunuz diye hiç susmayalım mı yani?

--Ekonomik Spekülasyonların yol açtığı devülasyonun öğrencinin mevcut mali durumunda beklenen olumlu etkiyi göstermemesi sonucu ekonomide piyasadaki sermaye sağlayıcıları aracılığıyla dış kaynak kullanımına (Out Sourching) gitmek yada önümüzdeki dönemlerde çift rakamlı enflasyon değerleri görmek kaçınılmazdır. (Kısacası param bitti Anne :D) Öğrenciler kullanabilir.

-Olabiliritesi düşük olan şeylerin peşine düşüp çıkan engellerde ve hedef hakkında söylenen olumsuz yargılardan yılmadan ilerlemek, bunlardan adeta zevk almaktır TUTKU.

Süpersin dostum

• Atatürk'ü seviyorum çünkü ; Atatürk ne koyu bir sağcı kadar faşist , ne koyu bir solcu kadar komünist ruhluydu. Atatürk'ü seviyorum çünkü ; Atatürk ne camiye inançsız girecek kadar dinsiz ne de inançlarıyla boğulacak kadar yobazdı. Atatürk'ü seviyorum çünkü ; Atatürk ne cahilliğin pençesinde boğuldu ne de bilgeliğin ellerinde halkına yüksekten baktı. Atatürk'ü seviyorum çünkü ; asla satılmadı ve asla satmadı...!!

38 beğeni
  • Ne yazsam paylaşıyorlar lan.
    Can Yücel
  • Bu topic'den forumun %70'i apaçi diyebiliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeknoBoy26

Bu topic'den forumun %70'i apaçi diyebiliyoruz

mesaj nick uyumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetesiz -- 13 Haziran 2011; 17:00:15 >
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.