Şimdi Ara

. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.445
Cevap
577
Favori
1.152.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyaf48

112 mevzusunu bin yerden gördüm.

zaten çalındı dedim.Bi baktım tüm Face'de var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesno

quote:

Orijinalden alıntı: Renkler

Şunu anlayamadm; ikiyüzlü müsün? Yoksa yüzsüz müsün?

Karınca duası: Ne olur bugün kimse üstüme basmasın. Amin :)

Birgün gelecek ben de; " Acil çıkmam gerek, arabayı hazırlayın" diyebileceğim. Çok havalı lan :D

112 yi αrαdim Orαsı 112 mi dedim
    Evet buyrun dedi αmbulαns vαrmi dedim
    Evet vαr dedi.
    Bendede vαr otobαndα kαpıştırαlımmı dedim telefonu kαpαdı. :S

yukarıdakıler bana aittir.Ama hepsi çalınıp yayıldığı için kullanabilirsiniz.ki kullanmışlar zate.

Hemen Atv'ti aç Seyyar Tayyar oynuyor .

Arkadaşım sende çalabilirsin karalamaya gerek yok =)

• İmza
  • Kafam kadar güzel olsa dünya hergün gülerdim..

guzel konu
  • Nihat doğan gece yataktn düşmüş kalkmş tekrar yatmş yine düşmüş demişki: iyiki az önce yerden kalkmışm yoksa üstüme düşcektim
    (14 Beğeni)
    Facebookta para kazanmanın yolunu buldum :D

Random gülüşlerle reklam yapıyorum ntvmsnbcşfdhsdkf :D
    (8 Beğeni)

Reklama çıkmadan önce çok düşündüm sevenlerim ne der diye, sonra milyon dolar verecez dedi Pepsi. Yemişim seveni, hadi çekime başlayalım asiti kaçmasın kolanın dedim.
    (13 Beğeni)

Firdevs Yöreoğlu ve Peyker'den sonra Behlül de Muhteşem Yüzyıl'a katılsın. Kanuni'nin yeğeni olup Hürrem'i ayartsın.
    (10 Beğeni)

rtük'ün "iyi uykular çocuklar" projesi ile geçtiğimiz cuma akşamı uyumaya gönderdiği çocuklar, yataktan çıkmak için televizyonun "günaydın" demesini bekliyorlar.
    (8 Beğeni)

• tek rakibim türk hava yolları (1025605 ) begenı cokmu popülerim ne hhahahahaha
  • Şansın veya paran yoksa; mutluluk sadece tırnaklarınla kazıyıp ulaşabileceğini sandığın bir seraptan ibarettir..

kendi sözüm olduğu için 12 beğeni :)
  • Arkadaşlar süper konu paylaşanlara çok çok teşekkürler bu saatte güldürdünüz helal olsun sizlere
  • kendi fotorafimi yoldan gecenlere bunu gordunuzmu diye sorup "yok gormedik" cevabini alasiya kadar sormaya devam 20begenen 15yorum
    Saat gece 1gibi

Bu saatte hangi melek bana yemek yapicak 5begenen 25yorum

Intihar edicem 100begenen
  • bazen saçmalıyorum sadece gül diye.. pek bi beğenen olmuştu e tabi sansar salvonun sözü :)
  • ‎14 Şubat Yaklaşıyor Ne Para Var Ne Pul Ne Yapıcam Derken Aklıma Geldi, Lan Zaten Benim Sevgilim Yok. En İyisi Kalkıp Çay Koyiim . Şu Anki Böyle .
  • Anne kalbim acıktı bana kız bul
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1234*

bazen saçmalıyorum sadece gül diye.. pek bi beğenen olmuştu e tabi sansar salvonun sözü :)

begenenlere acıdım niyeyse
    sansiyi severiz dinlerizde bukadar degil.. sıradan basit bi cümle

ha bu arada olay budur:

"eğer iki kişi arasında kalıyorsanız; ikinciyi seçin. çünkü birinciyi gerçekten sevseydiniz, ikincisi olmazdı." charles bukowski

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PatlıcanMusakka -- 10 Şubat 2011; 0:33:30 >
  • parası olana RANGE ROVER!
    parası olmayana GAME OVER!!!
  • Mesajım bulunsun diyenler sizde beğeni toplayan sözlerinizi yazarsanız daha iyi olur.

Dış görünüşe önem verme . Elektrik süpürgesine bak içindeki tüm pisliğe rağmen hala çekici.
  • Aşka inancını kaybetmiş her kadının arkasında, başarılı bir erkek vardır.

insanları tanıdıkça hayvanları daha çok seviyorum.

Üşüdüm dedim ..
    Bir dakika, üstüme birşeyler alıp geliyorum dedi.. Nasıl ya, üşüyen benim ama dedim ?..
    Tamam işte, sen içimdesin ya dedi ; Isındım .

kıyafetler değil , kalpler olmalı transparan.

Yukarıdakiler benim faceten ama hiç biri kendi sözüm değildir.

Aslında yanlış kadın yoktur. Sadece ters istikametten gelen erkek vardır. Çünkü aşk erkeğe yakışır, kadın zaten 'Aşk'tır...

buda bir arkadaşın duvarından.
  • Bugün Facebook için ne yaptın ?
  • Vapurda kaptan köşküne gidip "ne dümenler çeviriyosunuz lan burda?!" diye bağırıp kaçtım..
  • ( Bana Ait )

Michael Jacson klasiği ''Smooth Criminal'ın'' ''Annie Are You OK'' dizesine yıllarca 'Eni Vici Vokke' ya da 'Tenekeci Vokke' diye eşlik edenlere selamlar !
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.