Şimdi Ara

. (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.446
Cevap
577
Favori
1.152.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazen insan; ''Ben iyiyim'' dediğinde gözlerinin içine bakıp ''iyi değilsin biliyorum'' diyecek birine çok ihtiyaç duyar.

5 dk önce yazdım 6 beğeni aldı hepsi kız
  • Kızlar hani dersiniz ya "elimi sallasam ellisi" diye o zaman lütfen elinizi sallayın başka bi yerinizi değil. +23 :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSur_TurK

Kızlar hani dersiniz ya "elimi sallasam ellisi" diye o zaman lütfen elinizi sallayın başka bi yerinizi değil. +23 :)))

Hahah Güzel Laf Kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ♦Tiqi♦

quote:

Kızlar hani dersiniz ya "elimi sallasam ellisi" diye o zaman lütfen elinizi sallayın başka bi yerinizi değil. +23 :)))

Hahah Güzel Laf Kardeş

Eyvallah

• Bir insanın klavyesinde w,a,s,d tuşları silikse oyun hastası, rakamlar silikse muhasebeci, q,w silikse emodur.

• quote:

sağlam laf

Ben şunu çok seviyorum: " Kaşarın kilosu 12 Lira sen o kadar bile etmezsin!!!"

• Bu Turkcell Ne Sapı Arkadaş Heyere Çekiyo +15
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lernatius

quote:

sağlam laf

Ben şunu çok seviyorum: " Kaşarın kilosu 12 Lira sen o kadar bile etmezsin!!!"

O da iyiymiş

• quote:

Bir insanın klavyesinde w,a,s,d tuşları silikse oyun hastası, rakamlar silikse muhasebeci, q,w silikse emodur.

ıyıymıs
  • quote:

Orijinalden alıntı: umtvrl

quote:

Bir insanın klavyesinde w,a,s,d tuşları silikse oyun hastası, rakamlar silikse muhasebeci, q,w silikse emodur.

ıyıymıs

Eyvallah
  • Tecαvüzden sonrα "Zevk αldın mı?" diye sormαk nαsıl αbesse,gidişinin
    αrdındαn αylαr sonrα αrαyıp "Nαsılsın ?" diye sormαn dα o kαdαr αbes
    işte.. Uyuz bir itin kαsığındαki pire kαdαr mutluyum ve bαşını çöpe
    soktuğu için kıçı αçıktα kαlαn bir kedi kαdαr tetikte.. Tut ki
    mutluyum.. Tut ki yıkıldım Sαnα ne ! ?
  • " sevenler gece ölür... sevenler gece aglar... ne lan bu sevenler 2. ögretim mi? "
  • Seveni arıyorum diyen Soner Sarıkabadayı'ya sesleniyorum, hani aramadığın yer kalmamıştı. ?
  • dewam
  • "Önümüzdeki senelerde çeviri programlarında Apaçice'den Türkçe'ye tercüme et sekmesini görebileceğimizi kestire biliyorum.Yazılımcı arkadaşlar bu konu üzerine yoğunlaşırlarsa ilerde büyük paralar kazanabilirler:)"

"Bugün bi milyoncudan 8-10 tane kulaklık alıp parktaki apaçilere kulaklıkla müzik dinlemeyi öğrettim."

Bu ara hep apaçilere sarıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultraslan_34 -- 20 Şubat 2011; 0:18:00 >
  • ‎''Bir oyundaymışım da, ebe beni unutup gitmiş gibi. Yıllarca oyunun kaldığı yerden devam etmesini bekleyen bir çaresizdim. Sobelenmek pahasına ortaya çıkıyordum ve kimseler varlığımı umursamıyordu.Boğazım patlarcasına bağırıyordum:
    burdayım !
    burdayım !
    Burdayım !…''

‎''Hayat seni öyle bir noktaya getirir ki; kendini sevdiklerinle savaşırken, nefret ettiklerinle sevişirken bulursun.

Hiçbir lokantada tek kişilk bir masa bulamazsınız. Toplum sizi yalnızlıktan kurtarmak için gerekirse ruh sağlığınızla bile oynar

Geçirdiğim en sancılı Sara nöbetlerinden biriydin. Şuursuz bir şekilde kapanırken gözlerim, ağzımdan dökülen Son kelime; Sendin.

Uzaktan seviyorm seni...kokunu aLamadan boynuna sarıLamadan eLini tutamadan sadece seviyorm...

Hayat boyLedr sen onu seversin o baskasini ; o seni sever sn baskasni en snunda siz birbirinizi seversniz bskaLari sizi...

"Üzülme ! Bir şey olmuyorsα yα dαhα iyisi olαcαğı için yα dα gerçekten de olmαmαsı gerektiği için olmuyordur".[Mevlana]

Kişilikli kadınlar kişiliğini, kişiliği olmayanlar dişiliğini kullanır. Ve genelde erkekler hep ikinciyi tercih eder"[Donnie Brosco/1997]

• harikasınız ya sık sık çalıcam
  • Kurbağa'ya 100mt ilerde Prenses var demişler ''varak vurak'' demiş.
  • Gülü soluncaya, seni ölünceye kadar seveceğem.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.