Şimdi Ara

. (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.446
Cevap
577
Favori
1.152.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yekilord

Ne zaman seçimlere yaklaşsak; Ak Parti '' darbeciler var !'' diyor. Ulan bütün askeri tutukladın, darbe yapıcak asker mi kaldı?

‎'Tanısan çok seversin' diye bahsettiğiniz insanı tanıyasım gelmiyor, sevesim hiç gelmiyor.

Dekolte giyen tecavüzü hakeder denmesi ne kadar acı veriyorsa bunu diyen bir adama profesörlük unvanının verilmiş olması o kadar acı veriyor

Arada enter'ı kullansan,vallahi Yılmaz Özdil olur senden

• Kadının melek olmasını istiyorsan ona cennetini sunmalısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkunby

quote:

Orijinalden alıntı: yekilord

Ne zaman seçimlere yaklaşsak; Ak Parti '' darbeciler var !'' diyor. Ulan bütün askeri tutukladın, darbe yapıcak asker mi kaldı?

‎'Tanısan çok seversin' diye bahsettiğiniz insanı tanıyasım gelmiyor, sevesim hiç gelmiyor.

Dekolte giyen tecavüzü hakeder denmesi ne kadar acı veriyorsa bunu diyen bir adama profesörlük unvanının verilmiş olması o kadar acı veriyor

Arada enter'ı kullansan,vallahi Yılmaz Özdil olur senden

• "hayat ikiye ayrılır; çimler ve diğerleri. işte biz diğerlerini seçtik"

kim söylemiş bilmiyorum ama iyiydi. beğeni almadı çünkü bence anlayan olmadı. o kadar salak arkadaşlarım var, itiraf ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkmm -- 16 Şubat 2011; 16:42:34 >
  • kadının biri komşusuna gitmiş hamile kalmış neden.
    çünkü komsusu kapıya kadar geçirmiş.:)
  • up
  • biz bir rüyadayız ;

simsiyah karanlığı arkamıza almış,bembeyaz bi yolda ilerliyoruz hiç uyanmamak dileğiyle...
  • bugünü anlamak için yarını mı beklemek gerek...

Ha demekle gelmez mutluluk; ha ha ha diyeceksin.

Bir kere yanlış trene bindiyseniz; Koridordan ters tarafa yürümenin hiçbir faydası yoktur !

Nefret ettiğim bir şey varsa, o da insanların kendinizi berbat hissettiğinizi bildikleri halde neşeyle hatırınızı sorup iyiyim demenizi beklemeleridir.

‎-Seçim yapmadığın sürece, kalan olasılıkların hepsi mümkündür." (Mr. Nobody)

Sırf birisi "iyi geceler" demediği için iyi geçmeyen geceler vardır.(Pablo Nerud )

Bir duvar yazısı gördümüştüm mesela diyor ki; İşe git, çocuklarını okula gönder, kaldırımdan yürü, normal davran,modayı takip et, yaşlı yaşın için para biriktir,yasaya uy ve benden sonra tekrarla...BEN ÖZGÜRÜM! Bu ne şimdi ya bunun için mi geldik dünyaya.../ Kızlar Futbolu sevemez mi her kız ortamında abi maç açalım diyince bi sürü tepki yemek niye... Ama bi de Futbol proğramına neden futboldan anlamayan kadın koyarlar. Bunlar bana bir otomobil fuarlarında,otomobillerin üstündeki kadınların anımsatıyo... Futboldan anlayanlar zaten kendini belli ediyo. Herkes yürürken neden insanlar kendilerinden daha farklı görünen insanlara dönüp bakarlar, herkes aynı görünmek zorunda mı?

''İnsanlar...'' dedim fısıldayarak. ''Taşırlar insanları. Kundaktayken, tabuttayken. Hep taşıyacak birileri olur. Bazıları dostluktan, bazıları cepteki paradan, bazıları da içinde bulundukları sistem bir gün onlara da taşınma sırasının geleceğini söylediği için, taşırlar insanı...''

Madem ölmedik yaşayalım o zaman'' dedik. ''Ölümsüzüm ben'' dedim. Ölene kadar...

• quote:

Orijinalden alıntı: cem_b

kadının biri komşusuna gitmiş hamile kalmış neden.
    çünkü komsusu kapıya kadar geçirmiş.:)

Çabuk terket burayı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schindler.

basma,basma;
    yav basma..
    al kırdın!
    kırdın..
    -can yücel-

• Bulunsun bakarım bi ara
  • quote:

Orijinalden alıntı: çok da nickimde

quote:

Orijinalden alıntı: Schindler.

basma,basma;
    yav basma..
    al kırdın!
    kırdın..
    -can yücel-

• Gencler yaşlıların aptal olduğunu düşünür ama yaşlılar genclerin aptal olduğunu bilir!
  • güzel konu ya deneriz hepsini yavaş yavaş.
  • Mesajım Bulunsun
  • ‎''Ölümden neden korkacağım ki?
    Ben varken o yoktur,o gelince de ben olmayacağım.''

Fazla ciddiye almayın şu hayatı, nasıl olsa içinden sağ çıkamayacaksınız

yarınlar hep güzel olacak derler. Oysa bugünler, Dünün yarınları değilmi ?

Hayallerim yıldızlar gibir, yıldızlara dokunamazsınız ama karanlık gecelerde onlar size yolu aydınlatır.

‎''Boğulacaksam Büyük Denizde Boğulayım''

esen yelde bir o yana bir bu yana titrersin dag bile olsan bir saman copune degmezsin(mevlana)
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkmm

"hayat ikiye ayrılır; çimler ve diğerleri. işte biz diğerlerini seçtik"

kim söylemiş bilmiyorum ama iyiydi. beğeni almadı çünkü bence anlayan olmadı. o kadar salak arkadaşlarım var, itiraf ediyorum.

sen bana salak demişsin, sana hiç yakış tıramadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KöpeklereFısıldayanAdam

''Kak kız soğan doğra.''
    -Dostoyevski-
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chæm1stry

Soğan bile soyulurken yaşarıyor gözler memleket soyuldu göremedi ÖKÜZLER...

Bırak gün yanından geçip gitsin yarın şansını yeniden denersin. Bırak yıldızları kayıp gitsin, yarın başka bir dilek tutarsın,.!

Ne bir sahil ne bir sandal ne de bir ada var boğuluyorum....

Ne çok isterdim bir atkı olmayı...Üşüdüğün her an boynuna sarılmayı...!

Bu çok iyi
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.