Şimdi Ara

Facebook.Com 'da kapalı Olan Hesap Tekrar Nasıl Açılır? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
61.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm benim facemm kapandı nasıl aça bilirimm.:((
  • alew__gozlum@hotmail.com facem kapandı nasıl aça bilirimm.....
  • benimde kapandı bugun sunu yazmışlar

Facebook hesapları öncelikle kişilerin gerçek hayattaki arkadaş çevresi ile özgün iletişim kurması içindir. Facebook'taki diğer kişilere karşı davranışlarınızın uygunsuz olduğu tespit edildiği için hesabınız kapatıldı. Yasaklanan davranışlardan bazıları şunlardır:

• Tanımadığınız kişilere arkadaşlık istekleri göndermek
    • Yabancılara istenmeyen, rahatsız edici Gelen Kutusu mesajları göndermek
    • Siteyi flört veya iş amacıyla başka kişileri aramak ve mesaj atmak için kullanmak

Durumunuzu gözden geçirdikten sonra, davranışınızın Hak ve Sorumluluklar Bildirimimizi ihlal ettiğini belirledik. Lütfen hesabınızın tek bir şikayet üzerine kapatılmadığını ve bu kararın detaylı bir inceleme sonucu verildiğini unutmayınız. Hesabınız hiçbir nedenden dolayı etkin hale getirilmeyecektir. Ayrıca, kapanan hesaptaki bütün veriler erişime kapatılmıştır ve herhangi bir şekilde paylaşılması mümkün değildir. Bu karar kesindir.

• quote:

Orijinalden alıntı: oceanlab

benimde kapandı bugun sunu yazmışlar

Facebook hesapları öncelikle kişilerin gerçek hayattaki arkadaş çevresi ile özgün iletişim kurması içindir. Facebook'taki diğer kişilere karşı davranışlarınızın uygunsuz olduğu tespit edildiği için hesabınız kapatıldı. Yasaklanan davranışlardan bazıları şunlardır:

• Tanımadığınız kişilere arkadaşlık istekleri göndermek
    • Yabancılara istenmeyen, rahatsız edici Gelen Kutusu mesajları göndermek
    • Siteyi flört veya iş amacıyla başka kişileri aramak ve mesaj atmak için kullanmak

Durumunuzu gözden geçirdikten sonra, davranışınızın Hak ve Sorumluluklar Bildirimimizi ihlal ettiğini belirledik. Lütfen hesabınızın tek bir şikayet üzerine kapatılmadığını ve bu kararın detaylı bir inceleme sonucu verildiğini unutmayınız. Hesabınız hiçbir nedenden dolayı etkin hale getirilmeyecektir. Ayrıca, kapanan hesaptaki bütün veriler erişime kapatılmıştır ve herhangi bir şekilde paylaşılması mümkün değildir. Bu karar kesindir.

Aynısı bana oldu geçen hafta sabah kalktığımda kapanmıştı 3 gün sonra 8-10 tane mesajıma bu arkadaşa gelen gibi bana geldi. Bu facebook u biz çok şımarttık

• benimkide kapalııı nolcakkk anlamadım
  • SAYIN YÖNETİCİ HESABIM BİLMEDİGİM BİR NEDENDEN DOLAYI KAPATILDI..İÇİNDE ÇOK ÖNEMLİ BİLGİ VE BELGELER VAR AÇARSANIZ SEVİNİRM
    E-POSTA:sheqil.mc@windowslive.com AD:Sedat Soyad:Gürkan
  • i want to active my account again ...
  • ya akadaşlar herkes bısı yazıyo ama cocum yokk acılmıyo yok sunu gonder yok bunu gonderrr yok yalakalık yap falan fılann insanlarla dalga mı gecıyonuz hayırdırr ugrastırmayın mıllettti lutfen bırının hepımıze bır yardımıolmayacakmı
  • musti1017@hotmail.com hesabımı bi zahmet acarmısınızzz teşekkkurlerrr
  • saYIN yonetıcıı sorunumun ne oldugu anlamısa benzıyorummm facebook 'u kotuye kullandıgımızdan dolayı kapanıyoo ne bılelım ozur dılerızzzzzz:(:(((((
  • Hello Madam / Sir,

I made a big mistake. i wanted to my friends say something about me and i forgot to change the message. so you deleted my account.

i am very very sorry because of it. Can you active my account again please?

That is the warning “Your account has been disabled by an administrator. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here.”

What can i do to be activated my account again?

Regards…
  • ya arkadaşlar iki tane facebook aldım ikiside qitti nasıl düzeltebilirim bi fikri olan var mı

orhandeniz06@hotmail.com
    crazy_fb_orhan@hotmail.com bu msnedeki facebook adresimi düzeltilmesini istiyorum...
  • arkadaşlar aramızdan birinin düzeltiimi?
  • Hesap Devre Dışı
    Hesabınız kapatılmıştır. Herhangi bir sorunuz veya kaygılarınız varsa burayadaki SSS sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

bu ne şimdi
  • uğraşmaya değmez.hesabı kapatılan herkes aynı mail metnini kullanıyor.kolay kolay açmıyorlar.
    yeni açın
  • ARKADAŞLAR BURAYA HESABIN YENİDEN AÇILMASI İÇİN MESAJ YAZMAYIN . YUKARIDAKİLERİ OKUYUN VE FACEBOOK A MESAJ ATIN. BURASI ACOUNT AÇMA YERİ DEĞİL.

teşekkürler..

not:(bazı arkadaşların bu büyük yazıyı hakettiğini düşünüyorum. görüntü kirliliği için kusura bakmayın)
  • bence gönderilen maileri okumuyolardır bile bu arada facebooktan email adresi fln alınıyo mu? öyle birşey okudum ?
  • facebook hesabım çalındı.çalan kişi bütün bilgilerimi değiştirdi hesabıma ulaşamıyorum beni engelledi onu görüyorum ama mesaj atamıyorum sadece şikayet ettim msn şifremi de çözüyo yardım edin lütfen hesabımı çalan kişi şu anda kullanıyor Profil Adı: Tülü Zagorhttp://www.facebook.com/hopba01 yardım lütfen bu kişi çaldı hesabımı ve kullanıyo‏..fotoğraflarımın kötü amaçlı kullanılmasından korkuyorum...
  • facebook sitesinede şikayet mail yolladım..başka nerelere gönderebilirim...bilen biri varsa yardım etsin...teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.