Şimdi Ara

Facebook ceza uyarısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
15.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • "Oyun kurallarına uymayıp başkalarını zarara uğrattığınız için hakkınızda "ceza kanununun 157. maddesi"ne göre dava açma hakkımız saklı olup oyuna girişiniz engellenmiştir." diye bir uyarı aldım.

Bir süredir facebook okey plus oyunu oynamaktayım. Kimseyle herahgini bir sorunum ommaış olup, normal adam gibi oynumu oynamama rağmen bana resimdeki gibi uyarı gelmiş ve oyuna girişim engellenmiş. Neden olduğunu anlayamadığım gibi yardım menüsünde de bi şey yok. Facebookta kimse muattap olmuyor. Oyun sırasında yaptığım tek şey kendisiyle konuşmadığım için bana küfreden birisini şikayet etmekti. Bunun için mi böyle bir uyarı geldi anlayamadım. Onun haricinde kimseye bişey yatığım yok. Normal bir şekilde oynumu oynuyordum. Oyun umrumda değil de bu uyarının nedenini çözebilmiş değilim.

Bu uyarının anlamı nedir? Bilen var mı ?

Facebook ceza uyarısı

• aynısı bana da geldi oyuna giremiyorum
  • Ben de anlamadım. Kimseyle ağız dalaşı da yapmadım. Oynumu oynadım rahatsız olduğum masadan çıkıp gittim. Facebooka dava da açılmıyor zaten.
  • bi şey yapmışsındır bu uyarıyı alman içn diyecektim zaten kendinde söyledin
    umursama kendine küfredeni.herhalde tartışma çıkardığın gereksiz-saçma bi şey yaptığın için olabilir.
  • hiçbişey olmaz merak etme
  • yasal olarak bişey olacağındna korkum endişem olmadı ama böyle saçma bir uyarıyı nedne verdiğini anlamış değilim. Sebebini de söyleseydi bari.
  • boşver sen onları yaa kafalarına göre engel koyuyolar. Banada abazalıktan engel verdiler 30 gün 50 gün oldu daha kalkmadı
  • bu facebook'un değil uygulumanın cezası.yani uygulama sahibi kafasına göre ceza verebilir neden bu kadar şaştınız anlamadım
  • Çok saçma bir şey. Kafaya göre ceza mı verilir miş. Bir de utanmadan dava açma hakkına sahipmiş. Verecekse cezayı adam gibi söylesin. Ben şimdiye kadfar böyle bir saçma bir ceza uygulaması görmedim.
  • Oyuna para yatırmamışsındır diye yollamışlardır belkide :D
  • mynet çanak okey oyna bence
  • çözüm basit dostum

https://bit.ly/2L4OO2p

geçmiş olsun.. up!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panriver -- 10 Aralık 2018; 1:5:0 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.