Şimdi Ara

facebook ayarı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar profilde isim soyisim altındaki bilgilerin tamamını veya bir kısmını gizlemek için bir ayar var mı ?
    Bu bilgilerin duvarda gözükmesini istemiyorum sadece bilgiler'de gözüksün istiyorum.

Bu ayara nereden ulaşabilirim; resimde kırmızıyla belirtilmiş yer...

facebook ayarı

• Profiline gir. Bilgilerini güncelleye bas, ordan Temel Bilgiler var bir kısmı burda bazılarıda altındaki iletişim bilgilerinde. Düzenle deyip istediğin gibi ayarlayabilirsin. Sadece ben yaptığında kimse göremez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doruk.

Profiline gir. Bilgilerini güncelleye bas, ordan Temel Bilgiler var bir kısmı burda bazılarıda altındaki iletişim bilgilerinde. Düzenle deyip istediğin gibi ayarlayabilirsin. Sadece ben yaptığında kimse göremez.

sadece ben yaptığımda ama
    bilgiler'e basıldığında da kimse göremez, değil mi ?
    Ben bilgilerde görünsün ama ismim altında görünmesin istiyorum. Bunu yapabilir miyim ?
  • Yerini değiştiremezsin. Seçeneklerde herkese açık var o zaman arkadaşın olan olmayan herkes görür. Arkadaşlar var sadece arkadaşların görür, arkadaşların arkadaşları var onuda başkalarıyla ortak arkadaşların görür. Sadece ben yaptığın zaman kimse göremez. Onun dışında özel liste oluşturma imkanın var şu görsün bu göremesin gibi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.