Şimdi Ara

..:::FACEBOOK AIRLINE MANAGER TUTKUNLARI:::.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
631
Cevap
7
Favori
78.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tamam halletim 737 yi sattım 3 tane erj aldım fuel 3000 almadım düşemsini bekliyorum
  • bu ara hepsi pahalı reklamlar 2ye katlanmış fuel desen oda 3000 de full zararına gidiş geliş valla
  • bu arada bu airport fee her seferde alınan mı yoksa belli periyotlar halinde mi alınıyo (günlük, haftalık, aylık vs)
  • yakitim -449bin bakalim hisse aldim 1.7m$ a zarar edersem battim4 saate yakit fiyati azalmazsa ucuslar iptal. İptal olursa saatlik zararim 600bin$
  • account la company value arasındaki fark nedir
  • company value sirket degeri digeri paran biraz nakitinin olmasi sirket degerini arttirir ucak sayinla felan degerli sirket hisse satar para kazanirsin yakit düsmedi degil mi hala düsmezse aksama kadar feci zarar edecegim
  • daha düşmedi bu arada senin şirket bayağ büyük galiba milyonlarla falan konuşuon
  • tamda zamanında arttı benzin fiyatlari
  • @to_se

kazancim 3.5milyon$ ucaklarim havadayken yakiti vergisi derken bana net 3m$ kaliyor sirketinin kar edecegine inaniyorsan hisse alirim senden sende kazanirsin

ha batarsan bende batarim su an hisse aldim direk zarar simdilik bin$ ama olsun oda zarar
  • @shroud61

benim hissse şu an para etmez daha dün başladım oyuna

bide mesela londradan parise doğru gittim sonra ankaradan dubai ye göndermek istioyorum paris ankara arasını boş mu gidiyo yoksa direk ankaradan mı başlıyo
  • insan söyler bakın yakıt 900 bir an önce stoklayın diye :)
    3000 d 2000 e düştü inş düşer
  • ben alıyorum yakıtı 2000deyken yine az da olsa kar getiriyo uçaklar beklemesinden iyidir
  • Fuel halen zirve durumda. Bir düşmediki alalım. Zarar etmeyelim diye pahalı yakıtla uçak kaldırdık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shroud61

..:::FACEBOOK AIRLINE MANAGER TUTKUNLARI:::..

an itibariyle 16 erj ile karim

simdi birkac tane daha almayi düsünüyorum net kari 3m yapmadan durmam

bu ekranı nası açtın

• Ve yakıt tekrar 3.000 $ oldu. Reklam fiyatları düştü. Yeni oyuncu olduğum için reklam işinide bilmiyorum.
  • reklam yapıp gidersen daha çok müşteri geliyo

ama seferi iptal ettiğimizde reklamda mı iptal oluyo all routes desek bile
  • fuel bugun 3000 den dusmuyecek gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goldiewilson -- 12 Eylül 2009; 15:54:43 >
  • reeldeki petrolemi endeksli bu fuel anlamadım gitti :D
  • yine 2000e düştü petrol fiyatları

bide şirketin değeri nası benim hesabımdaki paradan düşük oluyo ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi to_se -- 12 Eylül 2009; 17:17:50 >
  • dun 900 den iyice almak vardı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.