Şimdi Ara

..:::FACEBOOK AIRLINE MANAGER TUTKUNLARI:::.. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
631
Cevap
7
Favori
78.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla güzel oyun bende 2-3 gün önce başladım oynamaya. 737'yi sattım 3 tane erj aldım misler gibi gidip geliorum :D gelen parayla sürekli arttırıcam erj'leri..

stock olayına kafam takıldı ama, hisse almak istiyorum fakat Buy stocks ekranında çıkan hiç bir hisseyi alamıyorum hisse kalmadığından dolayı.
  • sanırım stock olayını insanlar kendi aralarında paylaşıyorlar..
    ilk ben veriğim ozaman ismimi, alın hisseleri zarar etmezsiniz :D
    sizlerde paylaşın hepimiz alalım..

hava yolu ismim: imba airlines
  • FilloTurk Airlines iyi seyirler diler :)

şimdi oyun güzel ingilizce olmasıda iyi hem terimleri çözeriz
  • West Fly Airlines, En Ucuz Fiyatlar En Hızlı Uçuşlar !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onur.SP -- 12 Eylül 2009; 1:17:04 >
  • bizde başladık bakalım zauber airlines
  • stock bölümünden invest diyerel alabiliyorsun

bende birşey sorayım

mesela ben uçağımı londradan parise ordan direk ankaraya uçurabilrmiyim hiç bir şeye basmadan eğer bu özellik varsa gece falan çok iyi olur
  • to_se yo kardesim olsa öyle bise ahh ahh ben dünya turuna cikarirdim ucaklari ama ne yazikki iste

Turan airlines

fly like a fly (sinek gibi ucun)
  • quote:

Orijinalden alıntı: to_se

stock bölümünden invest diyerel alabiliyorsun

bende birşey sorayım

mesela ben uçağımı londradan parise ordan direk ankaraya uçurabilrmiyim hiç bir şeye basmadan eğer bu özellik varsa gece falan çok iyi olur

öyle bir durum yok. saatlerini öyle bir ayarlaman gerekiyor ki misal gece 1 de yatacaksan. uçağın 1 de inecek sen yatmadan çin'e madagaskar'a 8saatlik yola yollayacaksın.sabah uyandın mıda hem kasanda cukka para olacak hemde uçak inmiş olacak.
  • Ben neden uçuş yapamıyorum yav bi türlü başlatamıorm
  • Reklam nasıl veriliyor ben bir türlü bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mcann

Reklam nasıl veriliyor ben bir türlü bulamadım

rotanızı belirledikten sonra sağ tarafta "advertise for route" kısmı var. oradan girerek reklam verebilirsiniz. ister sadece uçtuğunuz o rotaya istersenizde genel olarak reklam verebilirsiniz.

hatırlatma: advertise=reklam demek. biliyorsanız kusura bakmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hoodsan

Ben neden uçuş yapamıyorum yav bi türlü başlatamıorm

hangi kısımda takıldın?
  • hocam saol ya çok iyi oldu bu oyun :D

Rabat - Moscow ilk seferim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::ABSOLUT®:::

quote:

Orijinalden alıntı: Mcann

Reklam nasıl veriliyor ben bir türlü bulamadım

rotanızı belirledikten sonra sağ tarafta "advertise for route" kısmı var. oradan girerek reklam verebilirsiniz. ister sadece uçtuğunuz o rotaya istersenizde genel olarak reklam verebilirsiniz.

hatırlatma: advertise=reklam demek. biliyorsanız kusura bakmayın.

Bilmiyodum teşekurler öğrenmiş oldum diğerki uçuşa reklam veririm artık

•  ..:::FACEBOOK AIRLINE MANAGER TUTKUNLARI:::..

an itibariyle 16 erj ile karim

simdi birkac tane daha almayi düsünüyorum net kari 3m yapmadan durmam

• buy aircraft bölümünde flight horus max uçuş saatimi sonra uçak pert e mi çıkıo
  • beyler saat 7 de uçak inmiş olması gerekiyodu ben o saatte uyuyodum şimdi uyandım yeni uçuş ayarlanmıyo ne yapmam gerekli
  • bu fuel 3000 çok pahalı

ne zaman düşer bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nextmaster -- 12 Eylül 2009; 10:04:03 >
  • @hadimköy

Hocam hic belli olmaz tetikte olman lazim

@mcann

Hocam senin sorunu anlamadim ss alip felan aciklarmisin. O zaman yardimci olabilirim galiba.

@to_Se

Daha görmek nasip olmadi en cok ucan ucagim 110 saat havada kaldi deneyip görmek lazim.

+1 tane ucak aldim direk ısık sistemi hata verdi 500bin$ maliyet cikardi bana 2 güne masrafini cikarip kar etmezse yakacagim ucagi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shroud61 -- 12 Eylül 2009; 11:40:57 >

• @mcann

flight bölümünden start flight diyip sonra o çıkan yerde "close itinerary" tuşuna basman gerekli sonra tekrar uçuş ayarlıyabilirsin

@shroud61

zaten genelde uçakların uçuş saatleri uzunda A340 uçağının uçuş saatine 20 yazmışlar 20den elveda mı diyoz 55,000,000$ uçağa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi to_se -- 12 Eylül 2009; 12:14:04 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.