Şimdi Ara

..:::FACEBOOK AIRLINE MANAGER TUTKUNLARI:::.. (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
631
Cevap
7
Favori
78.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam Erj190-200 var bende uzun uçuş olarak nereyi önerirsin Base Tokat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de yeniden başladım oyuna.Tekirdağ base seçtim.Tekirdağ-İzmir arası uçuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tufan_1907

Kesgin Air hoşgeldin dostum...

Visneli Misbon Sende hoşgeldin....

Hisse işleri stock kısmından bakarak satın alabilirsin market bölümünden şirket isimleri yazıp satın alabilirsin..Purcase yazıyor olması lazım ingilizce felç olunca
    :D

Onun haricinde her uçuşun sonunda sürekli olarak kontrol edip sık uçuşlar yaparak para kazanıp uçak aldıkça daha çok yükselecektir hisse puanların... nadiren baktığım geç cvpladım kusura bakmayın...

qustaH Airlines olarak marketten aratıp bulursanız oyun içi ve faceden daha kolayda yardımcı olurum...İyi uçuşlar....

Ben biraz stock aldım.

• tşk ederim stock alan arkadasa full alım yapmıştım ben hisse alamıyorum 1 Milyon kadar alınca :)

erj 190 ların sayısını arttırana kadar Turkiye dışına pek uçma bence Airsupport

Tekirdağ izmir güzel ama Diamontları 99 olanları tercih edin bence...
  • Tufan_1907 kullanıcısına yanıt
    Hocam 4Tane Erj190-200LR var TR içi hiç kazandırmıyor limitleri zorluyorum ama Airbus geçmek istiyorum en az kaç tane Erj almalıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tufan_1907

tşk ederim stock alan arkadasa full alım yapmıştım ben hisse alamıyorum 1 Milyon kadar alınca :)

erj 190 ların sayısını arttırana kadar Turkiye dışına pek uçma bence Airsupport

Tekirdağ izmir güzel ama Diamontları 99 olanları tercih edin bence...

"Total Flights: 11
    Pax of all Time: 1,465
    Cargo: 0 Lbs
    Pax Bonus: 112 "

Bu "Pax" tam olarak ne işe yarıyor ? "Erj" dediğin nedir,ne işe yarar ? Cargo neden "0" gözüküyor ?

3M param oldu biraz daha biriktirip iyi uçaklardan mı alayım yoksa ucuzları da aynı işi görür mü ?
  • AirSupport kullanıcısına yanıt
    o zaman demand ı %99 olan bölgelerde uçuşunu yapman lazım hub 'dan çıkış yapman şart değil...

airbus için bence çok erken ama karar tabi ki senin 15 erj den sonra geçiş yapmanı öneririm...

Embraer - ERJ 190-200LR
    Distance: 2,467 KM

uçuş menzili 2467 km olan demand ı 99 olan yerlere uçuş yap find route dan ayarlayabilirsin bunu....
  • pax senin uçuş puanın gibi tecrüben gibi düşünebileceğin birşey... sen uçuş yaptıkça o artacak.....

erj dediğim bir uçak markasının modeli mesela ;

Embraer - ERJ 190-200LR gibi :)

3M para henuz birşey değil bence erj almanı tavsiye ederim.... İyi bir uçak şuan senin için tahminimce en iyi gözüken Boieng 737/800 bunlarda 7M den başlıyor o yüzden erj ye devam...

Cargo uçağın ve hattın olmadığı için 0 gözüküyor.....cargo hattını sol üstteki küçük altına benzeyen şey 2000 olunca ücretsiz olarak açabilirsin yada kredi kartı ile coin yada altın neyse o onu satın alarak alabilrsin... ama şimdi gerek yok
    4Tane Erj aldım toplu kalkış yapıyorum 561.436$ getiriyor.
    101.200Lbs götürüyor nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: AirSupport

Hocam 4Tane Erj190-200LR var TR içi hiç kazandırmıyor limitleri zorluyorum ama Airbus geçmek istiyorum en az kaç tane Erj almalıyım?

Aynen Türkiye içi uçuşlar tamamen gereksiz.
  • herkese selamlar. oyunu birkaç aydır oynamaktayım. kendi kendimi döndürecek kadar gelişebildim. hatta dün kendime küçük bir süpriz yaptım ve 100. uçak olarak boeing 777 aldım 85 milyon dolara

ben yılbaşından önce 20 dolar gibi bir fiyata tüm yakıt depomu doldurmuştum. şimdi de yakıt almak için fiyatların o seviyeye düşmesini bekliyorum. o bir hata mıydı yoksa arada bir böyle oluyor mu ?

edit: şirketim nationalist airlines

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozanozsavas -- 10 Mart 2015; 23:05:45 >
  • Air gayet normal şuan devam et dostum :)

777 güzel seçim arada nadiren 20-30 dolara düşüyor yakalamak lazım ama çok nadir ayda 1 max. 2 kere...

Bu arada Türkiye uçuşlar gereksiz demiş bir arkadaşım ben filomun çeyreğini Türkiye içi uçuşlarla yapıp uzun menzilli uçaklara sahip oldum ...

qustaH Airlines benim şirketim....
    Türkiye uçuşu iyi ama o kadar para verip uçak alıyoruz çok az para veriyor.Sürekli kontrol etmek gerekiyor onu.

Türkiye içi uçuş için önerdiğiniz ucuz bir uçak var mı ?
    hocam selamlar. ben de istanbul ankara arası pırpırlı cessnalardan geldim bugünlere. allah yürü ya kulum dedi

size sormam gereken bir konu var. ben bu borsa işini pek anlamadım.

geçenlerde benim hisselerimden aldı biri, hesabıma para geldi. şimdi hisselerim değerlendi biraz daha. o adam hisselerimi yüksek fiyattan satınca o para benden çıkacak mı ? bu durumda ben zarar etmiş oluyorum. nasıl oluyor bu iş ? hisslerin alınmasının bir yararı var mı ? saygılar.

edit: nationalist airlines iyi uçuşlar diler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozanozsavas -- 10 Mart 2015; 23:12:04 >
  • Türkiye içi ben Erj ve fokker kullanıyorum siziede tavsiyem o olacaktır...evet kontrol etmekde fayda var zira %75 in altına düşünce para kazandırmıyor.%70 den sonra zarar ediyorsunuz...

Ozan borsada birisi hisse alınca ve sen uçak aldıkça hisse senetlerin değerlenir...Hisse senetlerin satılınca yüksek veya düşük puanlardan sana pek zararı olacağını sanmadığım gibi o aradaki para farkının senden kesinlikle çıkmayacağına eminim...E tabiki ne kadar çok hissedar o kadar çok hisse puanı...

qustaH Airlines ' dan sevgilerle ...
    Bu Pax'lar tam olarak ne işe yarıyor ? Bir şey alamıyor muyuz bununla ? Ayrıca "Maintenance" nedir ? Check yapmazsak ne olur ?

Bu arada 2 tane "Dassault Mercure" aldım.
  • paxlar coin gibi düşünebilirsin level atladıkca madalya kazandıkça artıyor ve onlarla neler alabileceğini merak ediyorsan oyunun sol üst köşesinde olan sarı altın gibi duran paxlara tıklayarak görebilirsin...

Bu paxlarla mesela 2400 pax a airbus a 380-900 alabilirsin vs vs.

maintenance de arıza yapan uçakları tamir edip tekrar uçurabilirsin..

Check yapmazsan mesela her 400 saatte bir gerekiyor bu şöyle düşünebilirsin yeni aldığın bir arabanın 10 bin bakımı 20 bin bakımı gibi ve bunları yaptırmadığın da uçakların düşmesi söz konusu olabilir ve bir uçağın düştüğünde yolcular senin firmandan korkuyor ve binmiyorlar.. Dolayısı ile batıyorsun.... durumu kurtarmak için tek yapabileceğin reset atmak oluyor yani herşeyini sıfırlıyorsun hisse senedi puanları uçakların vs vs hepsi gidiyor...

Dassaultlar fena değil ama eski modeldir...yinede bütçeni toparlayana kadar yeterli olacakdır..

• C checkleri yapmadığın zaman uçaklar çok sık arıza çıkarıyor galiba doğru mu ?
    D check yapamadım henüz

• Sıfırladım ben şirketi.2-3 tane ucuz dandik uçak aldım ama çöpe döndü şirket.ERJ biriktireceğim bir süre sadece.
  • C checkeri yapmadığın zaman çok arıza çıkarmıyor düşüyor bir süre sonra :D D check bana bile gelmedi henüz 5000 saatte bir o ....

Erj yapana kadar fokker al hiç olmazsa daha yeni model onlar :)

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.