Şimdi Ara

..:::FACEBOOK AIRLINE MANAGER TUTKUNLARI:::.. (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
631
Cevap
7
Favori
78.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kargo için teklif geliyordu, kabul etmek ya da etmemek bana kalmıştı.

logo için de bir sıkıntı yaşamamıştım sanırım, rastgele bir foto upload etmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deimos

kargo için teklif geliyordu, kabul etmek ya da etmemek bana kalmıştı.

logo için de bir sıkıntı yaşamamıştım sanırım, rastgele bir foto upload etmiştim.

artık kargo taşımak için belge almanız lazım,eskiden sizin dediğiniz gibiymiş,logo konusunda ben bir türlü upload edemedim kaldı öylece
  • yakıt 10 dolar
  • Arkadaşlar bu AM Trusted status nedir ne işe yarar?250 pax bonus karşılığı alınabiliyor.
  • Benim bu oyunda merak ettiğim birşey var herkes erj-190 demiş ama Dassault Mercure diye bir uçak var ekşide biri yazmıştı bunu en karlısı bu diye acaba doğrumudur bu bu oyunu belki oynamayacağım ama hangisi karlı cidden merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dances with Wolves

Benim bu oyunda merak ettiğim birşey var herkes erj-190 demiş ama Dassault Mercure diye bir uçak var ekşide biri yazmıştı bunu en karlısı bu diye acaba doğrumudur bu bu oyunu belki oynamayacağım ama hangisi karlı cidden merak ettim

kısa mesafe sık uçuşlarda ben de mercure yi uzun süre kullandım,ancak en karlı uçuşlar uzun mesafe uçuşlarında gerçekleşiyor
  • Millet yakıt fiyatları 400 dolar hemen depolayın son 30 dksı var değişmeden depolayın bol bol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wasded -- 10 Aralık 2011; 23:40:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ottoman-

yakıt 10 dolar

10 dolar iyi olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: wasded

quote:

Orijinalden alıntı: -ottoman-

yakıt 10 dolar

10 dolar iyi olurdu

10 dolardan gargara bile yaptık,iki defa 50 dolardan almıştım 10 doları ilk kez gördüm,iyi oldu.
  • Yakıt yine 400 dolar yaklasık 40 dk sı var alım yapılabilir...
  • Hort olucak biraz ama, ben bu oyuna bayağıdır girmiyorum batmışım. Resetleyip baştan başlama gibi bir seçenek var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj batuhan

Hort olucak biraz ama, ben bu oyuna bayağıdır girmiyorum batmışım. Resetleyip baştan başlama gibi bir seçenek var mı ?

Overview menüsünün altında Start Over var. Oradan baştan başlayabilirsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wasded -- 26 Ocak 2012; 21:34:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wasded

quote:

Orijinalden alıntı: dj batuhan

Hort olucak biraz ama, ben bu oyuna bayağıdır girmiyorum batmışım. Resetleyip baştan başlama gibi bir seçenek var mı ?

Overview menüsünün altında Start Over var. Oradan baştan başlayabilirsin...

Teşekkürler.
  • Arkadaşlar ben bir soru soracaktım DC-10-10 filosu yapmayı planlıyorum . 20 tane ERJ-190-200 den sonra 1 satıp 1 DC-10-10 alıorum ve böle devam ediyo bu sizce mantıklı mı iyimi yapıyorum yni :D

B757-200 : 15 lbs - 243 pax - 6,421km 850km/h 7m162$
    DC-10-10: 17 lbs- 250pax- 6,436km- 908 km/H 6m958$ bana göre DC-10-10 B757 DEN DAHA KARLI bana fikir verebilcek yada baska bi uçak önerebilcek biri varmı suan 18 erj 190-200 3 tane DC-10-10 VAR FULL DC1010 yapmaya calısıyorum şimdiden teşekkürler
  • yatırım yapmak isteyen arkadaşlar zero_man Airlines bu arada bu seat configuration oturacak yerleri alsam boşa mı gider o kadar pax bonusum?
  • yeni başladım oyuna da hızlı yükselme için hangi uçakları önerirsiniz ben şu an bombardier dhc-5 alıyorum devamlı ama başka uçak önerirseniz değiştiririm. Bu arada yakıt 1 gün önce falan 10 dolara düştü umarım almışsınızdır
  • benzin 200 dolara düştü ben depoyu fulledim 200.000 dolar ile gördüğüm en düşük fiyat
  • Konu HORT.

CANSEVERLER airlines. Hisselerimden alın ilerde kar edin. Business uçuşlarım başlamıştır :D
  • Herkese merhaba PRINCESS ALYA Airways takip edin yükselecek iyi yatırım arayanlara duyurulur.Ben yeni sayılırım ama lütfen takip edin. Bu arada hala oyuna devam edenlerle tanışalım iyi olur.
  • patron 50.000 adet hisse aldım senden haberin ola. iyi oyunlar.PRINCESS ALYA Airlines
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.