Şimdi Ara

..:::FACEBOOK AIRLINE MANAGER TUTKUNLARI:::.. (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
631
Cevap
7
Favori
78.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tham1ckesh

arkadaşlar biz 2 arkadaş yeni başladık daha bilemediğimiz bi kaç bişey var mesela birbirimizden hisse aldık ama ne işe yaradığını bilmiyoruz :)
    ben ilk baştaki uçağı satıp 3 tane DC-6 aldım siz öyle bişey yapmayın hem benzin çok gidiyor hem yavaş..hızlı ve yakıt tüketimi iyi olan uçakları tercih edin..

Golden Horde Air & Golden Horde Airlines

hisse sendi aldınız kar zarara ortaksınız.normal piyasa şartları gibi
  • teşekkürler.. peki bu kargo işi nasıl oluyo? kişi sayısı artınca kendiliğinden teklif gelecek diye düşünüyoruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: borntobewild

biraz oynayayım dedim de bu erj190 dediğiniz hangi erj190 ? birden fazla var listede erj190-100 ,200 filan hangisi en iyisi ?

kardeşim erj190-200 daha iyi
  • Erol Airlines

Total Flights: 2,842
    Pax of all Time: 492,481
    Cargo: 21,839,910 Lbs
    Pax Bonus: 664
    Value: 288,730,123
    Staff: 667
    Fleet size: 20
    Routes: 20

Stock value : $ 41.14
    Account: $ 137,022,880
    Fuel: 1,594,886,079 Lbs

AM Trusted

=Filo Bilgileri=

3x A380-800 Pax Type
    3x B787-8 Pax Type
    1x B737-700ER Pax Type
    3x A350-900R Pax Type
    2x B747-200B Pax Type
    1x B747-300 Pax Type
    1x B747-400C Pax Type
    2x B777-300LR Pax Type
    2x A380-900 Pax Type
    2x A400M Cargo Type
    2x B727-200F Cargo Type

Yatırımlarınızı beklerim DH ailesi

Not: Arada bir filo bilgilerimi bu mesaj üzerinden güncellicem. Son güncelleme (26.01.2011)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wasded -- 26 Ocak 2012; 21:26:22 >

• kargo taşımacığına nasıl başladınız,ben hala taşıyamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ottoman-

kargo taşımacığına nasıl başladınız,ben hala taşıyamıyorum.

Belli bir miktarda Pax bonus karşılığında başlıyorsun
  • quote:

Overview a gel aşağıda ( Footer a yatın kısımda ) "Highscore - Invite investors - Increase - Pax Bonus - Share - FAQ - TOS - Privacy" şeklinde linkler var.

Burdan Pax Bonus a tıkla oyun ile ilgili özel şeyleri alabilirsin. AM Trusted Status ve Cargo taşımacılığından başka bişey alman gerekmiyor. AM Trusted Status da hava yoluna diğer oyuncuların daha çok güvenmelerini sağlıyor. Ben onu aldığım zaman 4 - 5 kişi hemen 200.000 er tane hissemi satın almıştı. Hisse satışlarım patlamıştı ve adamlar hala hisseleri elinde tutuyor Buda 800.000 stock satışı achievement ı almanı sağlar çok çok :D Cargo type a geçtiğin zaman aynı zamanda bazı uçakları modifiye edip Pax Type dan Cargo Type a yada tam tersi şekilde dönüştürebiliyormuşsun. Ben şahsen denemedim extra maliyetli onu yapacağıma gider Cargo uçağı alırım

Bu arada hava yolunu söyler sen sana da yatırım yaparım sende bana yaparsın istersen Erol Airlines.

İyi oyunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: wasded

quote:

Overview a gel aşağıda ( Footer a yatın kısımda ) "Highscore - Invite investors - Increase - Pax Bonus - Share - FAQ - TOS - Privacy" şeklinde linkler var.

Burdan Pax Bonus a tıkla oyun ile ilgili özel şeyleri alabilirsin. AM Trusted Status ve Cargo taşımacılığından başka bişey alman gerekmiyor. AM Trusted Status da hava yoluna diğer oyuncuların daha çok güvenmelerini sağlıyor. Ben onu aldığım zaman 4 - 5 kişi hemen 200.000 er tane hissemi satın almıştı. Hisse satışlarım patlamıştı ve adamlar hala hisseleri elinde tutuyor Buda 800.000 stock satışı achievement ı almanı sağlar çok çok :D Cargo type a geçtiğin zaman aynı zamanda bazı uçakları modifiye edip Pax Type dan Cargo Type a yada tam tersi şekilde dönüştürebiliyormuşsun. Ben şahsen denemedim extra maliyetli onu yapacağıma gider Cargo uçağı alırım

Bu arada hava yolunu söyler sen sana da yatırım yaparım sende bana yaparsın istersen Erol Airlines.

İyi oyunlar

benim pax bonus eksiğim var,100 bonusa sıkışıp yakıt almıştım şuan da 160 civarında galiba

şirket nazz air

• bu arada hisselerini aldım,anlamadığım nokta benim hisselerim daha değerli ve uçak filom daha kuvvetli ama pax bonusum düşük,bu bax bonusu nasıl arttırıyoruz?
  • quote:

quote:

quote:

İyi oyunlar

benim pax bonus eksiğim var,100 bonusa sıkışıp yakıt almıştım şuan da 160 civarında galiba

şirket nazz air

Nazz Air Turbo Airlines 2035 hisse alabildim şuan için nakit sıkıntım var biraz

• hisselerin görünmüyor,benim şirket nazz air yanlış almayasın,benim aldığım hisseleri görüyorsan beni oradan daha kolay bulursun
  • quote:

hisselerin görünmüyor,benim şirket nazz air yanlış almayasın,benim aldığım hisseleri görüyorsan beni oradan daha kolay bulursun

Tamam senden de aldım diğerini sonra satarım artık karımız da zararımızda ortak sende almışsın 200000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wasded -- 24 Kasım 2011; 22:37:10 >
  • tamam bugün gördüm,bu arada bu pax bonusu arttırmanın başka bir yolu yok mu?Sen nasıl arttırdın?
  • quote:

tamam bugün gördüm,bu arada bu pax bonusu arttırmanın başka bir yolu yok mu?Sen nasıl arttırdın?

Pax Bonusun parayla alabiliyorsun galiba ama gerek yok Achivementlar var onları tamamlarsan 1000 yada 500 Pax Bonus falan veriyor onlar yeter.
  • ok gördüysen birçoğunu aldım zaten
  • quote:

quote:

tamam bugün gördüm,bu arada bu pax bonusu arttırmanın başka bir yolu yok mu?Sen nasıl arttırdın?

Pax Bonusun parayla alabiliyorsun galiba ama gerek yok Achivementlar var onları tamamlarsan 1000 yada 500 Pax Bonus falan veriyor onlar yeter.

senden bir ricam olacak,logo yükleyemiyorum,sana zahmet bana basit bir logo hazırlayabilirmisin?Yükleme adresinide verirsen oyuna yükleyeyim.
  • quote:

quote:

quote:

senden bir ricam olacak,logo yükleyemiyorum,sana zahmet bana basit bir logo hazırlayabilirmisin?Yükleme adresinide verirsen oyuna yükleyeyim.

Logo için bişey tasarlamana gerek yok, telif hakkı içermeyen herhangi bir jpeg dosyasını logo diye yükleyebilirsin

• quote:

quote:

quote:

quote:

Logo için bişey tasarlamana gerek yok, telif hakkı içermeyen herhangi bir jpeg dosyasını logo diye yükleyebilirsin

biliyorum ama ne kadar uğraştıysam yükleme yapamadım,hep hata verdi,herhangi bir resim de olabilir,yazıda,image den denedim yükleme hep hata verdi.

• Arkadaşlar ben bu oyunu yaklaşık iki yıl önce oynuyordum ve dünya çapında ilk 100'de iken bıraktım. Çünkü 200 uçak sınırı vardı ve benim 200 uçağım da A380 olmuştu, şirket değerimi artırmak için A380 almaya devam ettim, 400 tane A380'im varken de oyunda artık yapacak bir şey kalmadığı için oyunu bıraktım. Eğer sorularınız olursa yardımcı olabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deimos

Arkadaşlar ben bu oyunu yaklaşık iki yıl önce oynuyordum ve dünya çapında ilk 100'de iken bıraktım. Çünkü 200 uçak sınırı vardı ve benim 200 uçağım da A380 olmuştu, şirket değerimi artırmak için A380 almaya devam ettim, 400 tane A380'im varken de oyunda artık yapacak bir şey kalmadığı için oyunu bıraktım. Eğer sorularınız olursa yardımcı olabilirim.

ben şuan da rut sayısını arttırmaya çalışıyorum a380 den 1 tane var 1 de concorde ,en büyük sıkıntılarımdan biri şu logo olayı sizin zamanınızda cargo taşımacığı kurallara bağlı değildi sanırım,şimdi pax bonus lazım.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.