Şimdi Ara

Facebook'a girmiyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
2
Favori
382.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • EĞERKİ SİSTEM TARİHİNİ LERİ ALIRSANIZ VE FACEBOOK A GİRMESSE GİRDİĞİNİZ ZAMAN ALIRSINIZ YADA HEP ÖYLE KALIR SORUNSUZ GİRERSİNİZ

• EĞERKİ SİSTEM TARİHİNİ İLERİ ALIRSANIZ VE GİRMESSE 2 ÇÖZÜM YOLUNUZ VAR FACEBOOK A GİRERKEN SİSTEM TARİHİNİ GERİ ALMAK YADA HEP GERİ KALMASI SİZ SEÇİN

+REP İ ESİRGEMEYİNNN
  • Ben Hala Giremiyorum Beyler.Tarihi Geri Alıyorum İleri Alıyorum Yine Giriyor Ama Tıkanıyor.Kesin Çözüm Yok mu
  • ya soLt alt köşede sistem tarihi yok naıL buLcamm..??
  • Arkadaşlar hemen hemen bütün dediklerinizi yaptım ama şu tarih değiştirme olaynı pek anlıyamadım bir yardımcı olsanız?????https://forum.donanimhaber.com/images/micons/m12.gif javascript:void(AddText(''))javascript:void(AddText(''))
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert333

DNS’lerde bir sorun olabilir.Eğer kullandığınız dns serverlarında sorun olabilir.

Ayrıca Facebook’un sadece sizde mi açılıp açılmadığını anlamak istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayın.

http://bit.ly/plnbtg

gelen spam kodunu yazın

Eğer “It’s just you.http://facebook.com is up.” yazıyorsa sorun muhtemelen sizin bilgisayarınızdadır.

Ama yok “It’s not just you!http://facebook.com looks down from here.” yazıyorsa genel bir sorundur.

Arkadaşım bu sitelere güvenip vermeyin şifrenizi facebook'un taklidi bunlar facebook sayfanızı çalıyolar javascript:void(AddText(''))

• quote:

Orijinalden alıntı: xxpNryldzxx

ya bnde faceye girince reklmlar çıkıo ve sadece çıkış yap yazıo...profil,anasayfa fLn gzükmüo...nasıL düzelir..??

arkadaşılar aynı sorun bende de var ya bu akşam oldu bir kaç arkadaşımın da başına geldi, nasıl düzeltebiliriz düzelince çözüm yolunu buraya yazalım lütfen
  • yokmu bir yardım edecek
  • DNS AYARLARINA SUNLARI YAZMANIZ YETERLİ

OTOMATİK SEÇENEĞİNİ DEAKTİF ETMELİ VE EL İLE AŞADAKİ GİBİ YAZINIZ

ÜST SUTUN:4.2.2.2
    ALT SUTUN:4.2.2.1 HADİN KOLAY GELSİN
  • ya arkadaşlar bende de sorun var . ama sadece internet explorerde oluyor.daha yeni olmaya başladı.facebooka giriyorum facebookun sadece üst mavi kısımları gözüküyor.arama yeri felan varya işte oralar gözüküyor ama arama yapılmıyor.yazınca hem alta gelmiyor hem tıklayınca bişiler çıkmıyor.orda mesajlara felan tıklayınca bişi gelmiyor yani üstten gerisi full boş
  • quote:

Orijinalden alıntı: izdiham

DNS AYARLARINA SUNLARI YAZMANIZ YETERLİ

OTOMATİK SEÇENEĞİNİ DEAKTİF ETMELİ VE EL İLE AŞADAKİ GİBİ YAZINIZ

ÜST SUTUN:4.2.2.2
    ALT SUTUN:4.2.2.1 HADİN KOLAY GELSİN

Kardeş böyle yapıp girince Face Çalınır mı Allah için doğruyu söyle
  • hala cevap veren yok mu of
  • ya arkdaşlar benim netim var facebooka girmeye çalışıyorum hata uyarısı alıyorum bunun nedeni ne olabilir acil lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: sator021

ARKADAŞLAR ÇÖZÜM YOLUNU BULDUM SONUNDA HERKEZ BURAYA BAKSIN ARKADAŞLAR ŞİMDİ SİZİN FACEBOOK A GİRERKEN ŞİFRENİZİ YAZDIKTAN SONRA ENTER A BASINCA

AYNI SAYFA KARŞINIZA ÇIKIYOR ŞİMDİ ARKADAŞLAR SOL ALT KÖŞEDEN SİSTEM TARİHİNİ 2007 YAPIN VE AYIDA ARALIK YAPIN BUNUN NEDENİ FACEBOOK SERTİFİKANIZIN BİT

MESİ YÜZÜNDENDİR O SERTİFİKAYI GERİ ALDIKTAN SONRA NORMAL İNTERNETTEN FACEBOOK A GİRİN ŞİFRENİZİ YAZIN SERTİFİKA HATASI YAZAR ONU GEÇ DEYİN FACEBOOK

AÇILMIŞTIR AYNI HATA OLURSA GENE GEÇ DİYİN TAKİ YENİ SERTİFİKA ÇIKARANA KADAR ÇIKARMAYIDA UNUTMAYIN HEPİNİZE İYİ FACEBOOK LAR DİLERİM SAYGILARIMLA

ÇAĞDAŞ ÇELEBİ

ben senin dedigin yeri bulamadım

• mrb arkadaşlar ben bi şirkette çalısıyom benim bilgisayarım yei geldi ben net e giremiyodum bundan sonra format attım şimdi internet e giriyo ama face ye giremiyom açılan site engellenmiştir yazı ağ da filtre var bunu nasıl kaldırırım yardım ederseniz çok sevinirim
  • Aynı durum bugün benimde başıma geldi.Modemini 5 dakika kapat sonra tekrardan aç sorun çözülüyor ben sorunu böyle çözdüm açıkcası.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.