Şimdi Ara

facebook'a giremiyorum!!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
4.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sorunu bazen ben de yaşıyorum. Hatta daha bugün yaşadım ama sonra kendiliğinden düzeldi.
  • beyler konuyu başka nereye acsak sorunumuza care buluruz dh de
  • hala yok ya..
  • Arkadaşlar tarayıcınızın geçmişini silin öyle deneyin,bende aynı problemi yaşamıştım geçmişi sildikten sonra düzelmişti.
  • sildik kaç kez ama olmadı. malesef..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mevsimhazan

sildik kaç kez ama olmadı. malesef..

ben mozilla kullanıyorum sildiğimde düzelmişti. ctrl+shift+delete
  • bakın ben bugün vistayı formatlayıp windows7 kurdum ama durum hala aynı malesef!!!!!!!!!!

harddisk'i formatlamama rağmen böyle bir sorun var lütfen yardımcı olun!!!!
  • hadi ya bende yarın format attırmayı düşünüyordum.şimdi bir arkadaş çerezlerde bir sorun vardır format attırmadan geçmez demişti
    internet explorer ı güncelleştir dedi biri aman ya.serkan bey modem ayarlarını bulamadım.ayarları değiştiricem ama giremiyorumki onada yahu??
  • arkadaşlar lütfen yardım windows live ve facebook sitelerine giremiyorum ama diğer sitelerde hiç bir sorun yok!!!
  • beyler format duzeltmiyormuş onu gecelim ozaman, o modem protokolu degstrme olayi ppoea gbi olan onu yapincada int gdyor ayrica int gitmese bile bi zarari olurmu bilmiyorum, cozum lutfen
  • evet sorunu bende cozdum beyler. sımdı hem ıe hem frefoxda kı cerezlerı sılın gecmısı felan yanı. sonra cıkın modeme reset adın. duzelır benım duzeldı.
  • bilgisayarcıya verdim akşam aldım düzeldi dedi ordan bağlandım face ve maillerime girebiliyordum.ne olmuş dedim virüs girmiş temizledik dedi format atmadan temizledim dedi sevindim eve geldim şimdi gene açılmıyor.yani sorun bağlantıdan veyada ağ bağlantılarından kaynaklı oldunu anladım 35 ytl ye en azından ama mailler ve face gene yok yeter ama yaaaa....
  • 60 kc3 modeme nasıl reset attın lütfen yazabilirmisin?nasıl reset atıcaz?
  • benimki düzeldi ama nasıl!!!
    laptop'u mu başka bir modeme bağladım tek yaptığım şey ve sorunsuz bağlandı ve hale hazırda bağlanmaya devam ediyor:D
    birde kullandığım bir program var onu deneyin trky dns ayar programı (ben bu programı başka bir modeme bağlanmadan önce kurmuştum ama işe yaramamıştı! ama arkadaşlarım bu program sayesinde girdiğini iddea ediyo giremiyen varsa denesin derim!!!
  • 4 gun once bırden bıre bana da aynısı olmustu

flash playerın son versıyonunu tekrar yukledım duzeldi bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkan2060

Sorun bugün bir müşterimdede olmuştu sorunun çözümü ise modem ayarınızdan PPPOE ayarını PPPOA olarak değiştirin sorun çözülecektir.Deneyimle sabittir.

Bu ayarı nereden yapacağız?

Kaç gündür bende de sorun vardı, fazla üstünde durmadım ama çoğu kişide sorun varmış.
  • nadirde olsa olan bir sorun, bu tip şeylerde hijackthis programını kullanınhttp://www.filehippo.com/download_hijackthis/ linkten indirdikten sonra taratın ve bulunan hataları silin.hepsini silin çünkü hangi sorun ona neden oldu kolay anlaşılmaz.ccleaner gibi bir programlada gereksiz dosyaları silin bir sorun kalmaz.banada olmuştu aynısı nette çözümü yok ama hijackthis zaten bu tip sorunlar için biçilmiş kaftan güzel bir program.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gilth

nadirde olsa olan bir sorun, bu tip şeylerde hijackthis programını kullanınhttp://www.filehippo.com/download_hijackthis/ linkten indirdikten sonra taratın ve bulunan hataları silin.hepsini silin çünkü hangi sorun ona neden oldu kolay anlaşılmaz.ccleaner gibi bir programlada gereksiz dosyaları silin bir sorun kalmaz.banada olmuştu aynısı nette çözümü yok ama hijackthis zaten bu tip sorunlar için biçilmiş kaftan güzel bir program.

Program önerisi için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkan2060

Evet biraz önce arkadaşlar modem ayarında PPPOE\LLC yaptım yukarıda arkadaşın resimde veridiği gibi açıldı facebook tekrar PPPOA\VCMUX yaptım facebook sorunsuz açılıyor bilginize ben çözümü söyledim fakat bir yerde arkadaşlar hata yapıyorsunuz.

O bahsettiğin ayarlar Türkiye configrasyonuna ters.Türkiye de internete cıkan ip icin istenilen modem configrasyon ayarı pppoe llc dir.

Facebook için sorun yasanlar dns ayarlarını
    208.67.222.222
    208.67.220.220 yapabilir sorunsuz girebilirler.
  • hocam reset dedıgım arkadakı dugmeyı kapatıp açtık
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.