Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Face ID'li yeni iPad Pro yolda

29
Cevap
0
Favori
902
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Face ID'li yeni iPad Pro yolda
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3943 Mesaj

Son raporlar Apple'ın üretim hattında çok yakın zamanda lansmanı yapılacak birkaç yeni tablet olduğunu öne sürmüş durumda. Yeni iPad'lerin geçen sene iPhone X ile tanıtılan Face ID teknolojisini sunması bekleniyor. Konuyla ilgili açıklama yapan bir analist, yeni iPad Pro modellerinin yakında seri üretime girebileceğini iddia ederken bir sonraki çeyrekte müşterilere sunulacağını belirtti.

Ayrıca Bkz.McAfee, VPN şirketi TunnelBear'ı satın aldığını duyurdu
    Apple'ın geçtiğimiz günlerde yaptığı düzenleyici kurum başvuruları, Cupertino merkezli şirketin yakında piyasaya sürülmek üzere iki yeni iPad modeli hazırladığını ortaya koydu.  Yeni tabletler hakkında herhangi bir resmi açıklama yok ancak bu son derece normal bir durum zira Apple yeni ürünleri hakkında çok fazla konuşmayı sevmeyen bir şirket.

TrueDepth kamerayla gelecek

Rosenblatt Securities analisti Jun Zhang, Apple'ın önümüzdeki çeyrekte 8 milyon adet yeni iPad sevkiyatı yapacağını öngördüğünü söyledi. Apple'ın 10.5 inç ve 12.9 inç iPad Pro'ların güncellenmiş modellerini piyasaya sürmesi bekleniyor. Muhtemelen en büyük yenilik, iPad'lere Face ID ve Animoji gibi teknolojileri getirecek TrueDepth kamera teknolojisinin eklenmesi olacak.

Teknik özellik bakımından yeni tabletlerde Apple’ın A11X işlemcisinin yer alması bekleniyor. Face ID'ye geçiş Apple'ın ağırlığı ve çerçeveleri daha da azaltmasına izin verebilir ancak yeni tabletlerde iPhone X'daki gibi uçtan uca OLED ekran görmemiz pek mümkün değil. Zira iPad boyutuna uyarlanmasının maliyeti ve zorlukları bunun gerçekleşme ihtimalini düşürüyor.

|
    |

• Binbaşı
    1576 Mesaj
    O çentik varya o çentik, güneş görmeyen yerlerinizi aydınlatsın. :)
  • Yarbay
    2778 Mesaj
    Ç E N T İ K L E N D İ N İ Z
    |
    |
  • Yüzbaşı
    354 Mesaj
    Chentick ipad'de güzel durmuş ama yine de ÇENTIK MUST BE BANNED.
    |
    |
  • Binbaşı
    1069 Mesaj
    Bence bu resimde çentik kötü durmuyor şık olmuş hatta :)
    |
    |
  • Yarbay
    16141 Mesaj
    Konsept güzel ama kalın çerçeveli ve çentikli gelirse şaşırmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    9611 Mesaj
    Bu OLED ekranla çıkarsa ekranı zaten 300 dolar olur. Yani boşuna ümitlenmeyin zor alırsınız bu tableti
    |
    |
  • Yüzbaşı
    326 Mesaj
    bence çentik ortaya olmak yerine sola yada sağa yakın konumlandırılabilir. bu sayede film izleme deneyimi daya iyi olabilir.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    614 Mesaj
    Mobil işletim sistemli tablet devri bitti apple'ın mac os'lu tablet yapması lazım.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    547 Mesaj
    telefonda neysede tablette sıfır çerçevenin hiç kullanışlı olacağını sanmıyorum. (ipad pro kullanıcısı)
  • Yarbay
    5081 Mesaj
    Çentikten nefret ediyorum ancak bu tasarımda fena durmuyor.
    Çentik olmasa daha güzel olur, o konuda fikrim değişmedi. Ama küçük ekrana göre en azından daha az rahatsızlık veriyor.
    |
    |
  • Teğmen
    204 Mesaj
    Kocaman cihaz centige ne gerek var? O kadarlık da ustten ekran olnayiversin...
    |
    |
  • Yarbay
    2126 Mesaj
    lan neresinden tutacağız bu aletin =|
    |
    |
  • Yarbay
    2030 Mesaj
    isteseler üstten o çentik kadar boşluk bırakabilirlerdi. ama sıfr iphone x e benzesin diye adını rengini ve çentiği koymuşlar.

dip not: resim sahtede olabilir.

|
    |

Sabah sabah kahkaha attım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    veteriner69 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Size katılıyorum. Bende ipad 4 var ve tutarken ellerim kenarlarını kapatıyor zaten, orada ekran olursa bazı yerlere erişim konusunda büyük sıkıntılar çekebiliriz. Donanımı ve ağırlığı iyi olsun da ekran çerçesi kalın kalıversin...

|
    |
    AskN0More kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İntel Core i5 6400 with Xigmatek Gaia | Asus Strix R9 380 2G | Asus B150M-K D3 | Corsair 2x4 GB 1866 Mhz | Samsung SSD EVO 850 250GB | Corsair VS650 PSU | LG Flatron E2381 23" Full HD | S9 Plüs 64 GB
  • Yüzbaşı
    427 Mesaj
    Herkes çentiğe laf etmiş ama (gerçi bende vaktin de aynı düşünceleri paylaşıyordum.) iPhone X kullanmaya başladıktan sonra çentik önemsiz hale geldi, hatta daha iyi olmuş ekranı komple kapamamışlar tarih-saat vs. yukarı gitmiş yer açılmış diyorum. Normal kullanımda rahatsız etmiyor, yeter ki uygulamalar çentiğe göre yapılandırılmış olsun.
    |
    |
  • Yarbay
    17960 Mesaj
    Çentik hoş bile olmuş, ekran büyük olunca hiç rahatsız etmedi beni.

|
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Masal
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.