Şimdi Ara

Fabrika ayarlarına geri dön

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
9.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • exper style netbookum var. windows 7 işletim sistemli. Bir virüs girdi, ve antivirüs programım yoktu. Bilgisayar kendi kendini kapatmaya başladı, ağ ile güvenli modda girilebiliyor fakat antivirüs de kuramıyorum.
    Fabrika ayarlarına dönersem girişte f8 e tıkladıktan sonra gelen menüden seçip, windows da silinir mi? elimde herhangi bir disk imajı veya format cdsi yok

• up acil yardım lazım, formata 20-30 lira bayılmak istemiyorum.
  • Güvenli modda bişeyu indirebiliyorsan combofixi indir aç ve normal olarak pc ne kadar dayanıyor?

Nasıl antivirüs olmadan pc kullanıyorsun her saldırıya açık olacaktır.Antivirüssüzlük pişmanlıktır.
  • ya normalde 2 antivirüs kullanan bir insanım. ama laptopın şarj aleti bozuldu, tamire üşendim 1-2 hafta için bu alete geçeyim dedim. zaten biraz ağır kaldı, bir de yavaşlatmak istemedim :D
    normalde değişiyor. 1 dakika ile 8-9 dakika arası. :D
    combofix indirdim, yüklenirken güvenli modda bile kapandı. tekrar yüklemek istemedim ama düzeltir mi kesin?
    ve dediğim gibi windowsu siler mi, yoksa bilgisayarı ilk teslim aldığım hale mi döner?
  • Asla dosyalarına bişey yapmaz varsa içindeki virüsü siler ve orjinalleri kalır zaten sorun dosayalarda değil sorun sistem dosyasına bulaşmış.
  • combofix değil, fabrika ayarlarına geri dönme siler mi sistem dosyalarını?
    yardımınız için teşekkürler bu arada deneyeceğim şimdi
  • combofixle de kapanıyor, hocam hızlı bir cevap lazım, eğer silmezse fabrika ayarlarına geri dön diyicem. ya dosyalarımı silmesi sorun değil, ama işletim sistemini siler mi?
  • Hayır asla sisteme zarar vermez.Sistem geri yükleme açıksa geri yüklemeyi deneyebilirsin yani problemden önceki güne ama problemden sonra yaptığın herşey gidecektir.
  • maalesef. dediğim gibi zaten yatıyordu alet. bozulmasa yüzüne bakmazdım, seyahatten seyahate :)
  • o zaman tek çözüm format.
  • fabrika ayarlarına dönmek yetmez mi?
  • Fabrika ayarı derken?
  • girişte f8 ye basınca sistem onarmadan seçilebiliyor. ayrıca yaptım oldu. yardımınız için teşekkürler
  • Hee tamam hatırladım şimdi önemli deil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.