Şimdi Ara

Fabricio (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Fark eder mi? İlk kez oynadığı hazırlık maçının 15 dksi bile kalitesini göstermeye yetti. Gelen her topu kurtarıyor + Ozan Tufan, Tolga vbye göre daha iyi oyun kuruyor. Eskiden k*leciye atılan her pasta kalbi masaya bırakırdım, şimdi karşı karşıyalarda bile heyecanlanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tristran kullanıcısına yanıt
    Ospina ağır vasıtadır. Yattığı zaman pozisyon bitene kadar izler. Daha ağırı t*lga ve v*lkan oluyor zaten, hatta v*lkan kaleden çıkışlarda bi tık daha süratli olabilir. Tek karşı argümanın arjantin maçında messinin kalenin ortasına vurduğu kafa herhalde. Ha bundan bağımsız olarak Fabricio Agosto Ramirez müthiş çevik bir adam zaten o ayrı konu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Bak işte bu takdire şayan.Tolgaya çok kızıyorum gerçekten artık bu benim gibi çoğu taraftarda tramva yarattı onu kalede görmek bize iyi gelmiyor ama bu davranışı.Takdir edilesi.Derbi maçı öncesinde bir rüya görmüştüm Tolga'ya ilk yarı sonun da yanıcı madde atıyorlardı günlerce etkisinde kalıp üzülmüştüm.Tolgayla gerçekten adam gibi ayrılmamız lazım onu üzmeden kariyerine de zarar vermeden yolların ayrılması lazım.Çünkü taraftarın buradan ona olan tavrının değişebileceğini sanmıyorum.Aldığı paraya da biz yedekte kaleci bekletecek seviyede bir takım değiliz o yüzden umarım sezon ortası veya sonunda herkes için iyi olan yapılır.
  • dünyada tolga kadar geri zekalı kaleci yoktur kesinlikle fabri yerine oynasaydı facia olurdu abuk subuk golleri yemiştik geçmişte bunun aptal golleri yediğini gördük
  • Forumda, kalemde 29 numarayı istemiyorum bro diye yazdıktan sonra Tol Gea bi daha formayı alamadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fabri yetenekli kaleci fakat acemi bir kaleci şöyle acemi bu düzeyde oynamamış bir kaleci yaşı gençte değil zamanla tecrübe kazandıkça o zaman muhteşem bir kaleci olabileceğini düşünüyorum penaltı ve boşa çıktığı pozisyonlarda çok acemiydi ama geri paslarda filan inanılmaz sakin kaç kere yüreğime indi o geri paslarda tolgadan sonra bu geri pas olayı bizim kalp ritmimizi bozdu biraz ama alışıcaz yıllardır kalecilerden çekerken bir cl maçında fabri fabri tezahuratları yapmak çok acayip bir duygu yukarda arkadaşın yazdığı gibi oynadığı 15 dklık hazırlık maçından vay be kalecimiz var demiştik bizi yanıltmadı sağolsun
  • Kalecilik olayında bence özgüven ve psikolojik şartlar çok önemli, taraftar ve kalecinin kendisi iyi maç yada maçlar çıkardığında performansını en ideal şekilde gösteriyor.

Mesela Tolga kötü kaleci miydi ? Hayır fakat bir türlü kendini kabul ettiremedi, bir noktadan sonra hata yapma lüksünü kaybetti ve bence aşırı gergindi...Bence güvenini kaybetti...

Mesela şuan Fabri başarılı 3 4 maç daha çıkarsın performansı dahada artabilir yada en azından ayakları yere sağlam basar...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.