Şimdi Ara

Fabri: Beşiktaş'a dönmek istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beşiktaş'ın Premier Lig ekibi Fulham'a gönderdiği Fabri, siyah-beyazlı takımın geri dönmek istiyor. Yönetime haber yollayan Fabri'nin "Ekonomik anlamda da fedakarlığa hazırım" dediği öğrenildi.

Fabri: Beşiktaş'a dönmek istiyorum
    Beşiktaş'ta kaleci operasyonu için düğmeye basıldı. Kartal'ın hedefi eski kalecisi Fabri'yi yeniden kadroya katarak, Loris Karius ile yolları ayırmak.

Sezon başında Fabri 6 milyon euro bonservis bedeli karşılığında Premier Lig ekibi Fulham'a satılırken, Karius ise Liverpool'dan 2.5 milyon euro karşılığında 2 sezonluğuna kiralanmıştı.

KARİUS BEKLENTİLERİN ALTINDA KALDI
    Ancak Karius, sezon başında bu yana ortaya koyduğu performansla beklentilerin uzağında kalarak hayalleri yıktı. Beşiktaş yönetiminin bu nedenle sezon sonunda kaleci değişikliğine gitme kararı aldı ancak bu isim Fabri mi yoksa başka biri mi şu an için belirsizliğini koruyor.

PARA ÖNEMLİ DEĞİL DÖNMEK İSTİYORUM
    Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın "Şu anda gündemimizde değil"n dediği İspanyol file bekçisi Fabri'nin siyah-beyazlı yönetime haber yollayarak, "Beşiktaş'a dönmek istiyorum, ekonomik anlamda da gerekli fedakarlığı göstermeye hazırım" dediği ifade edildi.

https://kralspor.ensonhaber.com/fabri-besiktasa-donmek-istiyorum-2019-03-06.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk uçakla gel.
  • Gelen gideni arattı.

geri dönse iyi olur Fabri.
  • He he kesin yasanmistir bu

Ensonhaberin yazdigi tarih bile palavra...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Up Lieutenant -- 7 Mart 2019; 19:8:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiç gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wake Up Lieutenant

He he kesin yasanmistir bu

Ensonhaberin yazdigi tarih bile palavra...
    https://www.fanatik.com.tr/besiktasin-fabri-plani-2048769
    https://www.sporx.com/fabri-besiktasa-donmek-istiyor-SXHBQ767354SX
    daha niceleri var arsenalli arkadaş

• başganım beni al
  • Rebellion87 kullanıcısına yanıt
    Yalniz o alintiladiginiz kaynak birbirinden kopya.

Gomez de sozde pismandi ne oldu geldi mi Turkiye'ye? Bu tarz yalan haberleri biz cok gorduk..

Ayrica fabri 2.kalecilige yukselmis fulham'da.. surekli kaleye koydugu bettinelli 3. Kalecililige dusmus.

• Fabri sen zaten niye gettin ki vicdansız. Gidecem diye tutturdun yalandan yere.
  • Guzel olur gelsin kesinlikle, eksikligi hissediliyor bu sezon. Karius icin umitliydim ama fos cikti...

• Fabri Ve Marcelo gibi yeri dolduralamiyacak futbolculari satmak akil isi degildir. Sene basinda Atiba da satilicakti, bak simdi Atibasiz mac kazanamiyorsun. Bazi futbolculari mevkisi doldurulamaz, parasi onemli degil, bakiniz C. Ronaldo.
  • Keşke geri dönsen be Fabri...

• Tolgea gidecek yerine Fabri dönse iyi olur.Zaten yerli oyuncu sayımız arttı güven dorukhan felan var
  • Kaurius bir sene daha bizimle. Liverpool geri istemiyor, maaşı da yüksek bırakıp gitmez. Yedek kaleci karius olamaz çok pahalı. Baskı pres mobbing yollamak lazım

• Gel kardeşim gel. İstediğin kadar çalım at hata yap. Ağzımı açar isem.
    Konu mankeninden kurtulmamız lazım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.