Şimdi Ara

'FABLE'cılar buraya!!! (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.114
Cevap
6
Favori
149.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar ben oyunu cok sevdim 3 gün oynadım 3 günden sonra oyun gönderme vermeye basladı onu bosver sonra pc res atmaya basladı oyunu açınca
    oyunu tekrar yükledim ama gene aynı sorun sizce ne olabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: bigen

Beyler Lady Grey görevindeyim;necklase nin çalan hırsızları oakvale de bulmamı istiyor ama bütün oakvale i dolaşmama rağmen hısızları bulamadım;bir de orada twinblade camp ta öldüreceğimizir assassin var onu bulamadık?

Oakvale'deki sahile git. Sağda 2 kayık yan yana duruyo olacak. 2 kayığın arasını kürekle kaz. İçinden necklace çkıyor.

Oyun knight'a özenmiş dediniz ya yazıklar olsun Bolu beyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: selimoloji

quote:

Orjinalden alıntı: bigen

Beyler Lady Grey görevindeyim;necklase nin çalan hırsızları oakvale de bulmamı istiyor ama bütün oakvale i dolaşmama rağmen hısızları bulamadım;bir de orada twinblade camp ta öldüreceğimizir assassin var onu bulamadık?

Oakvale'deki sahile git. Sağda 2 kayık yan yana duruyo olacak. 2 kayığın arasını kürekle kaz. İçinden necklace çkıyor.

Oyun knight'a özenmiş dediniz ya yazıklar olsun Bolu beyi

ama önce oakvale deki mezarlığa gitmen lazım orada iki tane trader fısıldaşıyorlar aralarında seni görünce susuyorlar sen uzaklaşınca yeniden fısıldaşıyorlar onlara görünmeden arkalarındaki duvarın yanında eğil yeterince yaklaşınca konuşmaları duyulur hale geliyor biri diğerine kolyenin sahildeki iki kayık arasında gömülü olduğunu söylüyor onların konuşmasını dinlemeden gidersen kolyeyi çıkartamıyorsun

• oyunu 3 kez falan bitirdim bilmediğim bir noktası olduğunu sanmıyorum ( cümleye bak bea) takılan falan olursa yardım edebilriim seve seve
  • Fableyi Bitirdim En Son 1 tane kırmızı dragonla karsılasılasıyorsun onu yeniyorsun oyun bitiyor bu yaslanma olayı size jack adında biri yyakalayıp hapse atıyor eyer hapistan kacmayıp orada kalırsanız sırf yaslanıyorsunuz orada yasınızı oyle belirliyebilirsiniz 2. olarakta oyunun sonlarında 1 kılıc aldım muhtesem 230 atakmı ne var heroes guldin bahçesinde bi tası okudum sialh karsıma cıktı
  • abi oyun kısa ve kolay ama creditsi izleyince iyi oluyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buratya_X -- 15 Temmuz 2007; 20:48:09 >
  • bi öneri:
    son görevden önce oyunu save edin
    çünkü;
    bir maskeyi takıp birde takmayıp devam edersiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: muratgiray

arkadaslar ben oyunu cok sevdim 3 gün oynadım 3 günden sonra oyun gönderme vermeye basladı onu bosver sonra pc res atmaya basladı oyunu açınca

bi cevap vermediniz hala
  • Ölü Adamın Sandığı Nerde Yaw Yani Hayalet Korsanın Hazinesi kazmadık yer bırakmadım
  • ya arkadaşlar ben oyunu indirdim ama product key in yazılı olduğu dosya inmedi bilen varsa pm den falan yazabilirmi
  • Bitirdim oyunu
  • quote:

quote:

arkadaslar ben oyunu cok sevdim 3 gün oynadım 3 günden sonra oyun gönderme vermeye basladı onu bosver sonra pc res atmaya basladı oyunu açınca

bi cevap vermediniz hala

cevabınız hala bekliyorum
  • bu günlere nasipmiş oynamak güzel oyun geçekten fable 2 daha da güzel olacağa benziyor...
  • fd
  • ya arkadaşlar lütfen yardım edin kafayı yiycem kaç gündür bu konuyu okuyorum zaten ağzım sulandı :D bende var cdsi daha önceden kendi bilgisayaramı yüklemiştim sorunsuz yükleniyodu sonra sildim bu konuyu okuduktan sonra yine oynayasım geldi :D ama yüklerken hata veriyo hatta açtıım konuyu veriym resimleri var hatanın :
    http://forum.donanimhaber.com/m_17585658/tm.htm
    lütfen yardım edin konu açmıştım ama cevap yazan olmadı

• ya kimse bilmiyormu yaa
  • cok guzel oyun
  • benim silah 300 küsür vuruyo manyak valla.şu lightning olayı çift elle ve daha etkili olsa süper olcak.sw fanı olduğum için lightning hastasıyım
  • Topicte maaşallah nasıl crack yapılacağı falan herşey anlatılmış.Yakında silinir bu topic...
  • quote:

Orjinalden alıntı: murtix7

ya arkadaşlar lütfen yardım edin kafayı yiycem kaç gündür bu konuyu okuyorum zaten ağzım sulandı :D bende var cdsi daha önceden kendi bilgisayaramı yüklemiştim sorunsuz yükleniyodu sonra sildim bu konuyu okuduktan sonra yine oynayasım geldi :D ama yüklerken hata veriyo hatta açtıım konuyu veriym resimleri var hatanın :
    http://forum.donanimhaber.com/m_17585658/tm.htm
    lütfen yardım edin konu açmıştım ama cevap yazan olmadı

yardım etsin biri artık yaa çatlıycammm!

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.