Şimdi Ara

'FABLE'cılar buraya!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.115
Cevap
6
Favori
149.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar böle güzel bi oyun hakkında neden hiç konu açılmadı şaşırdım. Oynayan yokmu? Rpg sevenler kaçırmasın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemesis -- 14 Eylül 2005, 19:03:37 >

• Ben valla 3günden beri oynuyorum harbiden süper bir oyun başından kalkamadım ama bide şu oyundan atma problemi olmasa
  • bende oynuyorum süper bi oyun.Ben bi konu açmıştım kimse bakmadı.Bari fable cılar burda toplanalım

Sizin karakterler iyimi kötümü?Benimki kötülük yolunda.

Yav adamın yüzü berbat oldu yara bere içinde.Bunu geçircek yada azaltacak bi ilaç felan varmı oyunda bildiğiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordSoth -- 6 Eylül 2005, 1:42:59 >
  • wala ben de yeni indiriyorum süper bişeye benziyor hadi bakalım
  • hele sukur ya kardes bır kere ben bırde lord dıye bı arkadas oldu takan olmadı ezbere gıdıo mıllet... harbı guzel oyun tekrar soluyorum burdan mutlaka deneyın....

oyundan atma problemı ıcın oyun saglam sıstem ıstıyo onuda belırtım eger saglam sıstemın olupda atıyosa ozaman sorun farklı farklı seyler olabılır...

quote:

Orjinalden alıntı: pprodigyy

internet cafeye gidermi

valla sıngle player... sanmam ama meraklısı olursa ısteyebılır....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atix900xt -- 6 Eylül 2005, 7:46:36 >

• internet cafeye gidermi
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkordek

wala ben de yeni indiriyorum süper bişeye benziyor hadi bakalım

Dostum zahmet olmasa nereden indirdiğini söyleye bilirmisin.
  • yanlız bende çok sinir bi problem var. Bazen oyun içimdeki yazılar kayboluyo yada yanıp sönüyo. Başka kimsede varmı bu problem?
  • Yazıların yanıp sönme problemi bende de var ama bir süre sonra (makina ısınıncamıdır nedir) düzelio

kötülük yolu benim de ilgimi çekti ama boş bence....
    iyilik yapmak güzel ama yanlış anlaşılmasın bende evlerden bişeyler aşırıorum guile skill im 6 bu yüzden stealing ve lockpick açıldı manyak oluo oakvale barmaid kızıda gelin yaptım (ama evlenme işini anlayana kadar karakter 45-50 yaşına geldi(oyunda bir tam gün=bir yaş)).
    attractiveness im 79, scariness im 12 gören herkes(halktan,traderlar) bi anda gaza gelio heyyy woow fln diolar acaip gaz veriolar...

bende oyundan atma fln problemi yok...
    7den 70 e herkesin oynayabileceği bir oyun...(ama İngilizce bilgisi kesinlikle şart)
    oyunun baya bi bölümünü bitirdim(annesini bulduk bizimkinin gate arıoz...) sorularınız olusa sorabilirsiniz.....

• nereden indirdiniz o uyunu?
  • Ben indirmedim...
    Yıllardır(7yıl) aldıım yerden aldım...
    Adamın bi oyunu daha hatalı-bozuk çıkmadı...

ama Byloner kesinlikle al/indir oyna
    herkes oynasın bu oyun X-Box'a yapıldı ve 1,5milyon sattı. sadece bu oyun için X-Box alanlar var...
  • Bende Dark Side yolundayım adamın yüzü yara bere içinde oldu..Benim sistemim gayet iyi 2xAA 16xAF sorunsuz oynuyorum ama şu oyundan atma problemini anlayabilmiş değilim kafasına göre windowsa atıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F@ruk -- 6 Eylül 2005, 12:44:24 >
  • BEYLER ILK OLARAK OYUNU CEKMEK ICIN BITSOUP.ORG A GIRIN INDIRIN...

BENDEDE OYUNDAN ATMIYO AMA IYI YOLU SECTIM OYUNDAKI YAZILARLA ILGILI BI SORUN YOK...

BUYUCU OLMAYA CALISIYORUM BENDE ORNEK MISAL ATES TOPU ATIYORUM COKDA GUZEL...

SS KOYACAM BUGUN INSALLAH....
  • yaw aman bende bişey sandım..xbox a oyun yapılmısta 1.5 milyon satmısta..ne yapalım yanii bi oyun için xbox mı alalım şimdi...şimdi neden oyuna kimsenin itibar etmediği ortada topicler acılmıs kimse itibar etmemiş etmez tabii..xbox mış pehhhh....YASASIN PC FOREVER PC
  • hiç oynamadıM int den indirip oynayım bare yaw merak eTTim
  • bende oakvaledeki barmaid kızla evlendirdim adamı.Oakvale de bi ev aldım bide bowerstone mu ne orda bi ev adım.Benim bildiğim yaş atlama olayı heroes guilde exp puanlarını dağıttıkça oluyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordSoth -- 6 Eylül 2005, 18:59:35 >
  • İnternetten indiriliyomu?
  • saygın21 x-box olayını oyunun ne kadar iyi olduğunu kanıtlamak için yazdım...

lordsoth ben dikkat ettim hiçbişi yapmadan sadece oakvale-heroes guild fln dolaştım 2 gün geçti 22den 24 yaşına geldi oyunun taa başlarında

şimdi zaman geçirmeden oynıcam bidaha oyun açıp... Çünkü hemen yaşlanıo
    Ve (büyük bi ihtimalle gelmişsinizdir) Jack of Blades sizi yakalayıp 1 yıl işkence edio o zaman herifin saçları fln beyaza dönüo ....

Buq-[RA] kesinlikle bu oyunu al. tabii eğer rpg-adventure seviosan....

• ozgurcan53 internetten indirmesi henüz yoktur sanıyorum oyun daha piyasaya çıkalı 1 haftadan biraz daha fazla oldu....
  • benim bi kaç sorum alcak oyunda ilerleyenlere
    -üzerinde surat olan kapılarvar onları nasıl açıcaz
    -kız nasıl tavlıcaz. Kalp büyüyo sonra küçülüyo
    -bide oyunun quest gösterme sistemi başarısız neyi nerde bulcamı bilmiyorum mesela hayalet bi korsan hazinesini bulup karısına vermemi istedi, hazineyi buldum ama karı nerde?
    -bazen iki zıt karekterden birine yardım etmemiz gerektiğinde ikiside kendince haklı oluyo, kim iyi kim kötü kestiremiyorum valla
    -ana konunun dışındakilere yardım etmenin çok faydası oluyomu?

son olarakta şu yazıların kaybolma olayını çözen varmı? her yerdeki yazılar kaybolabiliyo item özellikleri flnda görünmüyo bazen...
    cevaplayanlara şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemesis -- 6 Eylül 2005, 23:52:11 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.