Şimdi Ara

F2P Aion Yeni Serverda Başlayacaklar (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
0
Favori
6.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ombreee

quote:

Orijinalden alıntı: testq

quote:

Hadi bir gün kaldı veteran üye olan arkadaşlar tesbihleri sallar! Starter olarak başlıyacak arkadaşlar elde iplik, boncuk arar Ne kadar kötü bir dünyada yaşıyoruz şu güzelim oyunlarda bile insan ayırımı yapıyorlar abiii neyse konuya dönelim f2p de asmos açacak arkadaşlar pm fln yollasın yada bu konudan yazsınlarda görüşelim türkün türkten başka dostu yok şimdiden hayırlısı olsun diyelim...

ahaaaa koptum ne güzel benzetme yapmışsın ya, artıkın bizim gibi veteran ların da havasından geçilmez diyosun , ya şöyle düşünüyorum bende, bu starter üyeliklerin üzerinde bu starterdir filan yazsa, ne bileyim korkuluk benzeri bi simge koysalar nassı olur amma, ya insan stres atar be kardeşim, istediğini yaz, psikoloğa gitmeye gerek kalmaz, hepsini dinler cevap vermez rahatlarsın

abi bu gameforge a güven olmaz canı sıkılırsa cep dolmazsa anında herkes veteran olur tehlikeli bir şirket ama tek istedğim oyunu 1 yıl kadar oynanabilir yapmaları sonra nabarlarsa yapsınlar valla arkadaşlar almanya serverinda başlamak daha mantıklı geldi bana en yakın orası ping sıkıntısı olmaz

Her sunucuyu ayrı ülkede açmazlar sanıyorum ?

• O yazdıkların Kuzey Amerika için.
  • Tam olarak yarın saat kaçta açılacak server bilen var mı
  • quote:

Tam olarak yarın saat kaçta açılacak server bilen var mı

forumda yarın öğleye doğru açılcak gibi bir mesaj okuduğumu hatırlıyorum.. Aion daki forumu takip edin yada inceleyin orda yazmış olması lazım
  • Ya ben şimdi bu oyunu Temmuz ve Ağustos ayında para vererek oynamıştım.50 lv Gladiator Elyos bi çarım var.Ben şimdi tekrardan başlama kararı aldım.Üyeliğimi transfer ettim de Gameforge sunucusuna.Ben Starter mı olcam yoksa Veteran üye mi?
  • quote:

Ya ben şimdi bu oyunu Temmuz ve Ağustos ayında para vererek oynamıştım.50 lv Gladiator Elyos bi çarım var.Ben şimdi tekrardan başlama kararı aldım.Üyeliğimi transfer ettim de Gameforge sunucusuna.Ben Starter mı olcam yoksa Veteran üye mi?

veteran olarak başlıcaksın sen kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3d.now!

quote:

Ya ben şimdi bu oyunu Temmuz ve Ağustos ayında para vererek oynamıştım.50 lv Gladiator Elyos bi çarım var.Ben şimdi tekrardan başlama kararı aldım.Üyeliğimi transfer ettim de Gameforge sunucusuna.Ben Starter mı olcam yoksa Veteran üye mi?

veteran olarak başlıcaksın sen kardeşim

Oh sağolasın ya bi an kalpten gitcektim.D
  • nerede cliend **** bari şimdiden hazırlanalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

nerede cliend **** bari şimdiden hazırlanalım...

Oyunu daha indirmediysen fazla bekleme indir hemen çünkü çok zaman alır.Oyun 16 gb tı galiba.http://www.aionfreetoplay.com/website/download burdan indirebilirsin
  • eu yu daha önce indirmiş olanlar oyunu yeniden indirecekmi ? gerçi ben silmiştim ne var ne yok şimdi yüklemeye çalışıyorum eu çıkmıyor
  • quote:

eu yu daha önce indirmiş olanlar oyunu yeniden indirecekmi ? gerçi ben silmiştim ne var ne yok şimdi yüklemeye çalışıyorum eu çıkmıyor

ncsoft eu sunucuları kapandı kardeşim senlik bişi yok sen oyunu normal indir
  • quote:

quote:

eu yu daha önce indirmiş olanlar oyunu yeniden indirecekmi ? gerçi ben silmiştim ne var ne yok şimdi yüklemeye çalışıyorum eu çıkmıyor

işte sorunda o ya n.a dışında indirme seçeneği çıkmıyor n.a yıda boşa indirmek istemiyorum , yada onu indirince bir patch le f2p ye mi çevirecekler onuda bilmiyoz sanırım en iyisi beklemek olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedemo

quote:

quote:

işte sorunda o ya n.a dışında indirme seçeneği çıkmıyor n.a yıda boşa indirmek istemiyorum , yada onu indirince bir patch le f2p ye mi çevirecekler onuda bilmiyoz sanırım en iyisi beklemek olacak

ah be güzel kardeşim neden daha önceden EU nun yedeğini almadın bak şimdi lazım oldu

• daha önce aionda acount açıp transfer ettik bir arkadaş veteran olamazsın en az 1kere ücret ödemiş olman lazım dedi, bakalım olabilecezmi açılınca görecez :) birde olamasak bile arkadaşın dükkanda aion un aion assault on balaurea orjinal dvd si var+30 oynama süreli (isteyene temin edebilirim 4 adet var) baktık olmadı ordan yapacaz bu işi veteran olmak için yoksa bu oyuna f2p demek çok saçma olur, bence starter olmak berbata benziyor, o kısıtlı bu kısıtlı bu neya... gerçi bu veteran olayı bana biraz eski eu serverda oynayanları teselli etme amaçlı gibi geliyor kısa bir zaman soınra starter ın kaldırılacağını düşünüyorum, birde ilerde türkçe patch gelirse tadından yenmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dedemo -- 28 Şubat 2012; 6:25:21 >
  • quote:

daha önce aionda acount açıp transfer ettik bir arkadaş veteran olamazsın en az 1kere ücret ödemiş olman lazım dedi, bakalım olabilecezmi açılınca görecez :) birde olamasak bile arkadaşın dükkanda aion un aion assault on balaurea orjinal dvd si var+30 oynama süreli (isteyene temin edebilirim 4 adet var) baktık olmadı ordan yapacaz bu işi veteran olmak için yoksa bu oyuna f2p demek çok saçma olur, bence starter olmak berbata benziyor, o kısıtlı bu kısıtlı bu neya... gerçi bu veteran olayı bana biraz eski eu serverda oynayanları teselli etme amaçlı gibi geliyor kısa bir zaman soınra starter ın kaldırılacağını düşünüyorum, birde ilerde türkçe patch gelirse tadından yenmez

Artık orjinal cd almanın veya yüklemenin bi anlamıyok o 30günlük bedavada geçersiz artık oyun FTP oldu farkındaysan.Veteran olmak için eski kullanıcı olup 1ay ödemeyapmış olman gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nanobot -- 28 Şubat 2012; 13:09:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nanobot

quote:

daha önce aionda acount açıp transfer ettik bir arkadaş veteran olamazsın en az 1kere ücret ödemiş olman lazım dedi, bakalım olabilecezmi açılınca görecez :) birde olamasak bile arkadaşın dükkanda aion un aion assault on balaurea orjinal dvd si var+30 oynama süreli (isteyene temin edebilirim 4 adet var) baktık olmadı ordan yapacaz bu işi veteran olmak için yoksa bu oyuna f2p demek çok saçma olur, bence starter olmak berbata benziyor, o kısıtlı bu kısıtlı bu neya... gerçi bu veteran olayı bana biraz eski eu serverda oynayanları teselli etme amaçlı gibi geliyor kısa bir zaman soınra starter ın kaldırılacağını düşünüyorum, birde ilerde türkçe patch gelirse tadından yenmez

Artık orjinal cd almanın veya yüklemenin bi anlamıyok o 30günlük bedavada geçersiz artık oyun FTP oldu farkındaysan.Veteran olmak için eski kullanıcı olup 1ay ödemeyapmış olman gerek

yav bizimkisi nasreddin hoca misali ya tutarsa zaten olmazsa 40 a kadar kasar sonra gold çakarım olur biter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dedemo -- 28 Şubat 2012; 13:29:53 >

• Oğlum site fln kapanmış açılışi tarihi şubat 31 olmasın
  • quote:

Oğlum site fln kapanmış açılışi tarihi şubat 31 olmasın

dimi gelmez ayın son çarşambası filan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xaioyu

quote:

Oğlum site fln kapanmış açılışi tarihi şubat 31 olmasın

dimi gelmez ayın son çarşambası filan.

sabırlar tükendi lanet gitsin
  • quote:

sabırlar tükendi lanet gitsin

gameforge bizden daha heycanlı arkadaşlar . Adamlar metin2 yönetmekten aion gibi ciddi bir oyunu ciddi ve kaliteli bir oyuncu kitlesini görünce eli ayağına dolaştı. Tek korkum inş gameforge serverları oyuncu kitlesine dayanabilirde lag olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goldenmouse -- 28 Şubat 2012; 14:14:04 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.