Şimdi Ara

F2P Aion Yeni Serverda Başlayacaklar (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
0
Favori
6.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni üyelikler işte bunları yapamayacaklar, bu da demek oluyorki, zamanında aion için emek harcamayan, açıldığında sadece izleyecek, düşünsene mesaj yok, kargalar için konulan korkuluk gibi duracaksın, dilsiz ve sağır gibi, bu vakitten sonra yapılabilecek herangi birşey yok veteran olmak için ama, ileride veteranlık için kampanyalar olabilir, diyosanki ben ticaretimi yaparım, ozaman gold üyelik almak zorundasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3d.now!

quote:

biraz detaylı anlatırmısın, mesela ben yeni başlayacağım neler olacak ne yapmam gerekiyor

http://www.aionfreetoplay.com/website/featuresdetails/;jsessionid=78b190ae46c3922241bf6f35e9f2 cevabı burda gizli tabloyu incele eşleştir kardeşim

Bu link çok iyi oldu, ben de başlamak gibi bir hata yapmayı düşünüyordum.F2P başlayanlara sabır diliyorum
  • Aion Zaten alma amaçlari para kazanmak. F2Ple de size bu oyunu girişi ve grafikleri gösteriyolar. onun dişinda oyunda birşey yapmak isterseniz gold paket almak zorundasınız. Solo FArm lar lvl up .

Trade atamiyacaksıız broker item koyamıyacaksınız Brokerda olan itemi alamıyacaksınız(pot Sc bunlar olmadan hızlıca kasılmıyo zaten) en önemlisi whisper atamazsınız. oyunda solo Kasarak ne kadar ilerlenir sıkılmadan.

Birde F2P ninjaları cikar. girecen group. senin itemine roll atip alacaklar sonrada benim hesap Starter Trade edemiyom diyecek gitti itemler!
  • yeni serverda ely olarak başlayacağım bir arkadaşım ile uzun süredir oynuyoruz oyunu. Ortak bir noktada ely olarak başlayacak arkadaşlarımızvar ise beraber olmaktan mutlu oluruz.
  • quote:

Aion Zaten alma amaçlari para kazanmak. F2Ple de size bu oyunu girişi ve grafikleri gösteriyolar. onun dişinda oyunda birşey yapmak isterseniz gold paket almak zorundasınız. Solo FArm lar lvl up .

Trade atamiyacaksıız broker item koyamıyacaksınız Brokerda olan itemi alamıyacaksınız(pot Sc bunlar olmadan hızlıca kasılmıyo zaten) en önemlisi whisper atamazsınız. oyunda solo Kasarak ne kadar ilerlenir sıkılmadan.

Birde F2P ninjaları cikar. girecen group. senin itemine roll atip alacaklar sonrada benim hesap Starter Trade edemiyom diyecek gitti itemler!

bunların hepsi ve daha fazlası olucak aklıma bile getirmek istemiyorum Başlıcak arkadaşlar isim nick bırakırsa beraber devam edelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ducklaw41

offffffffffff çok fena olur böle bişeye mağdur kalan birinin yaşayacağı psikolojik depresyonu bile düşünmek istemem açıkcası düşün oyun başı ft ye giriyosun defalarca, sabahlara kadar uykusuz bi şekilde, sonradan talih sana gülüp bi dagger drobu veriyor, veteran yada gold sun diyelim, starter o iteme roll attığı zaman herşey biter, yani iplerin ucu hep starterlerin elinde o yüzden starterli group lara girmemeye özen göstericem şahsen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi testq -- 26 Şubat 2012; 20:55:59 >
  • Yıl Olmuş 2012 Hala F2P Oyunların F2P Olduğunu Sananlar Var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlueDangeR

Yıl Olmuş 2012 Hala F2P Oyunların F2P Olduğunu Sananlar Var.

haklısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi testq -- 26 Şubat 2012; 21:24:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3d.now!

quote:

biraz detaylı anlatırmısın, mesela ben yeni başlayacağım neler olacak ne yapmam gerekiyor

http://www.aionfreetoplay.com/website/featuresdetails/;jsessionid=78b190ae46c3922241bf6f35e9f2 cevabı burda gizli tabloyu incele eşleştir kardeşim

saolasin. birde beta oldugu icin accountlar silinecek tarzinda bisey okudum boyle bisey varmi. yaziyi bulup ekleyecegim
  • quote:

saolasin. birde beta oldugu icin accountlar silinecek tarzinda bisey okudum boyle bisey varmi. yaziyi bulup ekleyecegim

cbt deki kasılan karakterler tabiki silinicek
  • Hadi bir gün kaldı veteran üye olan arkadaşlar tesbihleri sallar! Starter olarak başlıyacak arkadaşlar elde iplik, boncuk arar Ne kadar kötü bir dünyada yaşıyoruz şu güzelim oyunlarda bile insan ayırımı yapıyorlar abiii neyse konuya dönelim f2p de asmos açacak arkadaşlar pm fln yollasın yada bu konudan yazsınlarda görüşelim türkün türkten başka dostu yok şimdiden hayırlısı olsun diyelim...
  • elyo assassin acacam ben :D nick sonradan belirtirim burada.
  • Yeni serverda asmo takılacam ortam ve oyunu gidişine göre devam edip etmeme kararı veririz size tavsiyem buradan yeni serverda başlıyacak kişiler oyun içinde artık tanıdık kişiler ile takılmak şart oyun içinde legion vs. kurup bir şekilde grupça birşey yapılacaksa buradan paylaşalım artık oyunda 3 çeşit oyuncu türü olacağı için her türlü ninjalıklar ile karşılaşılacak tanımadık yabancılar ile grup yapıp sinir olacağıma forumdan yada tanıdıklarım ile kale, savaş vs. katılmayı daha çok arzu ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ombreee

Hadi bir gün kaldı veteran üye olan arkadaşlar tesbihleri sallar! Starter olarak başlıyacak arkadaşlar elde iplik, boncuk arar Ne kadar kötü bir dünyada yaşıyoruz şu güzelim oyunlarda bile insan ayırımı yapıyorlar abiii neyse konuya dönelim f2p de asmos açacak arkadaşlar pm fln yollasın yada bu konudan yazsınlarda görüşelim türkün türkten başka dostu yok şimdiden hayırlısı olsun diyelim...

ahaaaa koptum ne güzel benzetme yapmışsın ya, artıkın bizim gibi veteran ların da havasından geçilmez diyosun , ya şöyle düşünüyorum bende, bu starter üyeliklerin üzerinde bu starterdir filan yazsa, ne bileyim korkuluk benzeri bi simge koysalar nassı olur amma, ya insan stres atar be kardeşim, istediğini yaz, psikoloğa gitmeye gerek kalmaz, hepsini dinler cevap vermez rahatlarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi testq -- 27 Şubat 2012; 2:35:21 >
  • http://forum.donanimhaber.com/m_56641388/tm.htm

Aion Rise Lejyon'u var
    Perento serverındalar ^^
  • Bizde eski arkadaşlar ile beraber asmo olarak başlıyacaz oyun içinde asmo olarak başlıyacak arkadaşlar ile bir şeyler yapmayı isterim şahsen. Ninjalık olayına gelince zaten o kişinin karakteri ile alakalı bir durum her oyunda öyle tipler vardır ve olmaya devam edecektir, onlarıda bir şekilde aramızdan ayıklarız elbet.
  • Benim gibi arada bir girip 1 level atlayıp biraz meyve toplayıp çıkacak arkadaşlar için starter çok da eksik gibi değil sanki tabi açıldığında daha iyi anlaşılır aradaki eksiklikler ama bakalım zamanımız olunca veririz 15 tl oynarız ama zaman olmadığında da boşuna para vermeden arada bir oyuna girmekte mantıklı hele ilk 15 level zaten insanların gold üye olmasına falan ihtiyaç yok bence :)
  • arkadaşlar bir önerim var birisi aion bölümüne anket yapabilirmi yeni serverda oynayacak arkadaşlar elyomu asmomu olacak diye bizde bilelim elyo olmak isteyenmi çok yoksa asmo olmak isyenmi çok ona göre denge kurarız yada hangi taraf çoğunluksa oraya geçeriz nasıl olur sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: testq

quote:

Orijinalden alıntı: ombreee

Hadi bir gün kaldı veteran üye olan arkadaşlar tesbihleri sallar! Starter olarak başlıyacak arkadaşlar elde iplik, boncuk arar Ne kadar kötü bir dünyada yaşıyoruz şu güzelim oyunlarda bile insan ayırımı yapıyorlar abiii neyse konuya dönelim f2p de asmos açacak arkadaşlar pm fln yollasın yada bu konudan yazsınlarda görüşelim türkün türkten başka dostu yok şimdiden hayırlısı olsun diyelim...

ahaaaa koptum ne güzel benzetme yapmışsın ya, artıkın bizim gibi veteran ların da havasından geçilmez diyosun , ya şöyle düşünüyorum bende, bu starter üyeliklerin üzerinde bu starterdir filan yazsa, ne bileyim korkuluk benzeri bi simge koysalar nassı olur amma, ya insan stres atar be kardeşim, istediğini yaz, psikoloğa gitmeye gerek kalmaz, hepsini dinler cevap vermez rahatlarsın

abi bu gameforge a güven olmaz canı sıkılırsa cep dolmazsa anında herkes veteran olur tehlikeli bir şirket ama tek istedğim oyunu 1 yıl kadar oynanabilir yapmaları sonra nabarlarsa yapsınlar valla arkadaşlar almanya serverinda başlamak daha mantıklı geldi bana en yakın orası ping sıkıntısı olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ombreee -- 27 Şubat 2012; 16:09:45 >
  • levl cap 40 mış f2p

Jump Right In
    Create your account, and start leveling up on February 27!
    Extended Free Trial
    Play in an extended free trial with a level cap of 40.
    Boosted Settings
    Enjoy weekends of double XP, 30% more Abyss Points, and Crucible Insignias.
    Free Daevanion Armor Set
    Subscribe before March 12 and receive a full set!
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.