Şimdi Ara

F/P Telefonu Tavsiyesi, Beklenti İyi Foto Çekimi Ve Uzun Şarj (Sipariş Verildi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
3
Favori
1.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yani almayayayımmı a5 2016 sorunmu çıkarır ama bizde s3 neo var abim 2 buçuk 3 yıldır kullanıyor çıktıgında almıştı hiçbir sorunu yok . acaba a5 te sorunla karşılaşırmıyım veya başka hangi telefonlara bakabilirm.
  • kty28 kullanıcısına yanıt
    Touchwiz adlı Launcher bu nedir hocam bide telefonda lag olur diyosunuz kasarmı telefon.
  • jesusozz kullanıcısına yanıt
    Bende 3000Mah pili olan zenfone 2 var.Günlük kullanımda günü rahat tamamlıyor.Hiç kullanmazsam 3 gün az kullanırsam 1.5gün gibi süreleri gördüm.Üstelik çok güç tüketen intel işlemcisine rağmen.
    Demem o ki 5000 Mah pil kolay kolay bitmez.Ağır kullanımda 1 günü normal kullanımda 2 günü göreceğini düşünüyorum.Elbette kullanıcı yorumları önemli ancak troll amaçlı yazılanları dikkate almamak gerek.Birde yazılanları iyi okumak.Adamın beklentisi 1 hafta falan ise tabiki uzun gitmiyor diyecektir
  • Ben zenfone 3 bekleme kararı aldım
  • Sizin de önerilerinizle Gm5'i iyiden iyiye almayı düşünüyorum. Şarj konusunda sıkıntı yaratır mı bilemiyorum!

Bir taraftan g4 te çekici, hiç biriniz önerilerinize eklememişsiniz, acaba neden?

Samsung gelecek sene A serisi geliyor diyen arkadaşım acaba bundan sonra J serisi bitiyor mu demek istedi? A serisi bu sebeple mi mantıklı?

Lenovo daha yeni, bulaşma diyenler genelde 5000 mah şarjın pek de gerçekçi olmadığını söylüyorlar, kullanan var mı?

Yukarda bahsi geçen telefonlardan en iyi foto çekeni hangisi?
  • s3 fiyatı ne kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voltnar -- 31 Ağustos 2016; 23:04:48 >
  • Casper via A1 geliyor yeni baya canavar bi tel 4 gb ram falan ama 1499 tl bakarsan eğer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NafirKeyh kullanıcısına yanıt
    g4 kronik sorunlari var ya isinma catlama bla bla tabak gibi de tasarımı var bence

• S3 Neodan memnun iseniz A5 2016 alabilirsiniz ya da S 5 Neo da çıktı size kalmış tercih:-)

• kty28 kullanıcısına yanıt
    Sanki samsung tercih etmesem daha iyi olucak gibi ama bilmiyorum.

Ömerayhan bey, gm5 nasıl? bir kronik hastalığı var mı?
  • voltnar V kullanıcısına yanıt
    Özel mesaj attım
  • Arkadaşlar Zenfone2, Zenfone3 yada Mi5 hangisi sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ünisoru -- 2 Eylül 2016; 11:41:22 >
  • ünisoru Ü kullanıcısına yanıt
    hiçbiri. arkasında adam akıllı servis olmayan ürünleri alma telefon bozulursa çok uğraşırsın hiç biri olmasa pili eskiyecek değiştiremeyeceksin ben şuan mesela kvk serviste sony telefonum hizmet İĞRENÇ. Sirf servisleri için bile Samsung Ve Apple alınır.

• ünisoru Ü kullanıcısına yanıt
    Zenfone 2'yi geç bir kere.O telefon eskidi artık.Bak alınmaz demiyorum ancak Zenfone 3 ve Mi5'in rakibi değil.

Zenfone 3 ve Mi5'i kıyaslarsak yaklaşık aynı telefonlar.Ancak mi5 şuan satılıyor.Zenfone 3 ise piyasada yok.Zaten Zenfone 3 isimli telefonun 3 versiyonu var.Hangisini kastettiğine göre değişecek bir durum.Birde bu noktada en önemli şey fiyat.Zenfone 3 kaç para bilemiyorum ancak Mi5 1500 TL'ye alınabiliyor.Snapdrogon 820'li 32Gb depolama ve 3Gb ram için iyi fiyat iyi telefon.İthalatçı garantili olması senin için önemli değilse alabilirsin.

http://www.gsmarena.com/asus_zenfone_3_deluxe_zs570kl-8129.php
    http://www.gsmarena.com/asus_zenfone_3_ze552kl-8106.php
    http://www.gsmarena.com/asus_zenfone_3_ze520kl-8197.php
    http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_5-6948.php

Edit:Linkler eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zwanzig -- 2 Eylül 2016; 12:17:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

hiçbiri. arkasında adam akıllı servis olmayan ürünleri alma telefon bozulursa çok uğraşırsın hiç biri olmasa pili eskiyecek değiştiremeyeceksin ben şuan mesela kvk serviste sony telefonum hizmet İĞRENÇ. Sirf servisleri için bile Samsung Ve Apple alınır.

GEneral Mobile da bu servis yokluğuna kurban gidiyor mu peki?
    En başta o gidiyor. Her geçen gün KVK ya lanet ediyorum. Onun servisi de en az KVK kadar beter. Ben artık Apple ya da Samsung an başka telefon almam markaya para ödüyor gibi gekiyor ama hayır anladım ki parayı arkasındaki hizmete ödüyoruz onların kendi servis hizmetleri var. Anlaşma angaryası değil. Samsung tabletimi servise verdim 5 günde bitti KVK ise yurt dışına falan kaçtı sanırım.

• Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Samsung kullanıcısı olarak içime sinmiyor ama!!!

Peki 1200 TL gibi hangi samsun ya da baka telefon önerirsiniz?
    Az daha çıkabilirseniz A5 2016 olmadı J serisinin son çıkanları. Ama A serisi ile J serisi arasında tasarımsal olarak ciddi fark var. Performans farkı da vardır ama az korkmayın. J serisi umduğunuzdan çok daha performanslı ben kasar diye bekliyordum kullanan tanıdıklarımda öyle bi şikayet yok. A serisinde bir çok telefondan alamadığın güzel bir premium his alıyorsun. Hatta o hissiyatı S7 den bilealamıyorsun sana öyle söyleyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: NafirKeyh

Sizin de önerilerinizle Gm5'i iyiden iyiye almayı düşünüyorum. Şarj konusunda sıkıntı yaratır mı bilemiyorum!

Bir taraftan g4 te çekici, hiç biriniz önerilerinize eklememişsiniz, acaba neden?

Samsung gelecek sene A serisi geliyor diyen arkadaşım acaba bundan sonra J serisi bitiyor mu demek istedi? A serisi bu sebeple mi mantıklı?

Lenovo daha yeni, bulaşma diyenler genelde 5000 mah şarjın pek de gerçekçi olmadığını söylüyorlar, kullanan var mı?

Yukarda bahsi geçen telefonlardan en iyi foto çekeni hangisi?

https://www.youtube.com/watch?v=ZuKUFcLkGmU

• Bugün GM5 ve Honor 7 inceledim.

Honor 7 daha bir premium hissi veriyor. Fena değil. Ama servis hakkında bir fikrim yok. Alınası bir cihaz.

Gm5 de foto denemeleri falan da yaptım. Hayet güzel bir telefon. .5.5" olması bana dez avantaj ama başka arkadalar için mantıklı olabilir.

Bir de vibe p1 deneyip karar vericem.

Ha, A5 tip olarak gerçekten yakışıklı cihaz.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.