Şimdi Ara

F/P İNTERNET PAKETİ TAVSİYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, birkaç gün önce taşındım, eski evde alt kattaki işyerimizden kablo çekerek internet kullanyorduk ve Turknet'e geçmiştik, internet 4Mbps olunca seviniyordum, Turknet ilk başta iyiydi (dediğim gibi 4 bile sevindiriciydi ve 3G'nin daha hızlı olduğu oluyordu her zamanki gibi) ama sonra TT'den farkı kalmadı. Anayol kenarında olduğumuz halde. Taşındığımız ev de pek uzak değil zaten, o yüzden pek fark olmaz. Fiber sorgulama ekranında da ultra internet diye bir zırvalama gördüm ama zaten 2 haneli hızlar benim için hayal onu biliyorum.

Paketler baktım da her şeyi bir arada kitledikleri için fiyat 50 küsürlere çıkıyor. Biraz tasarruflu davranmam gerektiği için gereksiz eklentilere para vermek istemiyorum. Modemim falan var zaten, telefona da ihtiyaç yok. Zaten fiber hızlara ulaşamayacağımdan o tür paketlerden tam faydalanamamış oluyorum. Bu meseleleri hiç sevmem ama bir komuşulardan birine ortak kullanım teklif etsem mi diye de düşündüm. Şu anda telefondaki paketle internete bağlanıyorum, aslında 5 gb alıp falan geçebilirim ama video, programlar vs için yetmez.

Bu durumları göz önüne alarak tavsiyelerinizi bekliyorum.

• yukarı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.