Şimdi Ara

F/P Efsanesi Sapphire HD 6850 Kullanıcı Kulübü (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.221
Cevap
16
Favori
100.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sizce bu ekran kartı gta5i yüksek ayarlarda açmak için yeterli olur mu? max payne 3ü ultrada oynadığıma göre bunda da bi highda oynarız gibime geliyor ama sizin de yorumları alalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Difiction

sizce bu ekran kartı gta5i yüksek ayarlarda açmak için yeterli olur mu? max payne 3ü ultrada oynadığıma göre bunda da bi highda oynarız gibime geliyor ama sizin de yorumları alalım

gta 5'in grafiklerinden ben öyle aman aman bir şeyler beklemiyorum açıkçası. şahsım adına kartı alınca ilk iş gta4 icenchaner modunda deneyecem. zira o mod baya sağlam bir pc istiyor sanırım. orda belli olur ak koyun kara koyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster

quote:

sizce bu ekran kartı gta5i yüksek ayarlarda açmak için yeterli olur mu? max payne 3ü ultrada oynadığıma göre bunda da bi highda oynarız gibime geliyor ama sizin de yorumları alalım

gta 5'in grafiklerinden ben öyle aman aman bir şeyler beklemiyorum açıkçası. şahsım adına kartı alınca ilk iş gta4 icenchaner modunda deneyecem. zira o mod baya sağlam bir pc istiyor sanırım. orda belli olur ak koyun kara koyun

hocam bf3 mp3 gibi oyunları en az highda yüksek bir fps ile oynarken gta 4te high ayarlarda fps alamıyorum. fps 50 iken bir anda 20ye kadar düşebiliyor.oyunun optimizasyonunu bilirsin berbat bu sorunu da ona veriyorum.umarım gta5de umduğumuzu buluruz.
  • Evet ben de bir adet sapphire sipariş etmiş bulunmaktayım. 2 güne beni de ekleyebilirsiniz kulübe
  • quote:

Evet ben de bir adet sapphire sipariş etmiş bulunmaktayım. 2 güne beni de ekleyebilirsiniz kulübe

hayırlı olsun
  • quote:

quote:

Evet ben de bir adet sapphire sipariş etmiş bulunmaktayım. 2 güne beni de ekleyebilirsiniz kulübe

hayırlı olsun

Teşekkür ederim
  • Bende sapphire almış bulunmaktayım.Birde yatay,dik kutu olayı var birşey farkediyor mu?Sapphire clube de üye oldum ama daha indirielcek birşey yok
  • ya arkadaslar bende hd 6850 alcam bu hafta sonu işlemcim core 2 duo e4700 2.6 ghz sorun olurmu ?
  • Bugün bende alacağım malum hd4850 nin fanını parçaladım kompresorle =/
  • Bende bugün vatandan xfx çift fanlı hd6850 almayı düşünüyorum ama aklıma takıldı acaba işlemci ile sorun olurmu diye;

-işlemcim; AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5600 (2.82 GHz)
    -Ram; 2 GB
    -Eski Ekran kartım; NVIDIA GeForce 8600 GT (1.24 GB)
    -akasa 550 watt psu alcam
    -hd6850 olmazsa hd6790'a ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademoz05

vatan'da şuan 258 tl

http://www.vatanbilgisayar.com/ekran-karti/sapphire-11180-00-20r-hd6850-gddr5-1gb-256bit-amd-radeon-dx11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=50187

Bende 6790 alcaktım ondan dolayı XFX'in Çift fanlı 6850 modeline karar verdim. Ayrıca bugün biri yardımcı olursa süper olur pazartesi staja gitcem bugün halletmem lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiphopci

quote:

Orijinalden alıntı: ademoz05

vatan'da şuan 258 tl

http://www.vatanbilgisayar.com/ekran-karti/sapphire-11180-00-20r-hd6850-gddr5-1gb-256bit-amd-radeon-dx11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=50187

Bende 6790 alcaktım ondan dolayı XFX'in Çift fanlı 6850 modeline karar verdim. Ayrıca bugün biri yardımcı olursa süper olur pazartesi staja gitcem bugün halletmem lazım.

nasıl yardımcı olursa hocam
  • F/P Efsanesi Sapphire HD 6850 ve Powercolor 6850 Kdv dahil 258 TL ye kaçmaz 1 tane daha alıp crossfire yapmayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiphopci

Bende bugün vatandan xfx çift fanlı hd6850 almayı düşünüyorum ama aklıma takıldı acaba işlemci ile sorun olurmu diye;

-işlemcim; AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5600 (2.82 GHz)
    -Ram; 2 GB
    -Eski Ekran kartım; NVIDIA GeForce 8600 GT (1.24 GB)
    -akasa 550 watt psu alcam
    -hd6850 olmazsa hd6790'a ne dersiniz?

@ademoz05
    Bu mesajıma baka bilirsin.
  • süper bir kart herkeze tavsiye ederim
  • Bu kart intel q8200 2.33 ghz işlemci ile darboğaz yapar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çöl Tilkisi -- 29 Haziran 2012; 13:06:48 >
  • Bugün sipariş vermeyi düşünüyorum.

AMD Athlon x4 640 3.0 GHZ
    4 GB DDR3 Ram
    Seagate Barracuda 500 GB
    Feel Hurricane 550W'lık sistemim ile darboğaz yapar mı?

Şimdiden teşekkürler
  • Sonunda vatan %25 indirim yaptı ve 257 liraya kaptım bir tane bende. Gerçi 5750den geçişte fazla büyük bir fark olacağını sanmıyorum ama kartı beğendim umarım beni yarıyolda bırakmaz. Ayrıca yaptığım 5 dakikalık furmark testinde 75 dereceyi gördü boşta ise 48-50 derece arası fan hızı manuel sizce normal ısı değerlerimi yoksa bir anormallik mi var?
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.