Şimdi Ara

F/P Efsanesi Sapphire HD 6850 Kullanıcı Kulübü (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.221
Cevap
16
Favori
100.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler biri bana yardımcı olabilir mi ? Update ediyorum driver ı ancak update edilmiş gözükmüyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: outofnick

quote:

Orijinalden alıntı: PrensDestan007

quote:

oyun delisi biri değilim dediği halde nasıl 7850 dersiniz anlamıyorum. an itibarı ile teknofiyat.ta 6850 ve 7850 lerin en ucuzları arasında 331 TL fark var. 6850 bir çok oyunu son ayarlarda oynatabilirken, oyun delisi olmayan birisi için de bütün oyunları oynatabilecek bir kart. tercihim kullanıcısı da olduğum 6850.

6850 nin dönemi yavaş yavaş bitmeye başlıyor 7850 onun için biraz daha para ekleyip alınacak bir karttır.7850 olmasa bile 6950 yi 6970 yaparak bu onu baya götürür...

oyun delisi biri olmayan biri için 6850 fiyatı itibariyle de yeterli bir karttır. özellikle makine yeni kuruluyorsa aradaki 300 TL fark ile diğer donanımlar daha güncel ve yüksek tutulabilir diye düşünüyorum.

oyun delisi içinde çok çok yeterli bir kartt ,

• quote:

Orijinalden alıntı: rtsbora

quote:

Orijinalden alıntı: cnozglr

quote:

Orijinalden alıntı: rtsbora

quote:

Orijinalden alıntı: cnozglr

Merhaba arkadaşlar Sapphire HD 6850 kullanıyorum overlocku catalysten yaptım biraz fazla kurcaladım galiba bf 3 80 derece gördüm ve bir gün driver sildkten sonra ekran kartı renkler birbirine karıştı ve görüntü gelmedi sanırım yandı overlock garanti dışı bıraktımı şimdi götürsem vatan bilgisayar geri iade mi eder yoksa ücret li veya ücretsiz tamir edermi ? Yardım ederseniz cok memnum olurum teşekkürler.

hemen "ekran kartım yandı" diye düşünmeyin. sürücüleri tekrar kurmayı deneyin. oc işlemini geri alıp stok değerlere çekin. gerekirse format atın. tüm bunlardan sonuç alamazsanız servise yollayın. ancak kartınız oc işlemci yüzünden hasar görmüş ise garanti dışı kalacaktır.

Overlock değerleri suan temel de sürücüleri sildim tekrar kurdum forumda okudum teknik servis sadece son değerlere bakıyormuş son çekirdek hızı vs fan hızına benimki varsayılan değerler olduğu için anlaşılmaz diye düşündüm.

Not:Görüntü Bozukluğu driver güncellerken sorun oldu Catalysteyi sildikten sonra görüntü bozuldu driver ile alakası varmıdır çünkü o silindikten sonra gerçekleşti .

Şimdiden Teşekkürler yardım oldunuz .

evet driver ile alaksı olabilir. farklı sürücüler ile deneyin. olamzsa format atın. en son çare servise yollayın.

Format attım ve düzeldi teşekkür ediyorum herşey için cok mutluyum ...

• quote:

Orijinalden alıntı: lapry

efsane kartmış hakikaten

gwçmiş sayfalara bakabilirsin gpu 980mhzde ramlerimde 4400kusure cektiiştim sanirim...ramlere fazla yuklenirsen hata alabilirsin..gpu 900gibi ise ramlarin 4600e dayablirsin sanirim..ama gpu 980 istiyorsan biraz ödün vermen gerekebilir rame ocde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoName.

Beyler biri bana yardımcı olabilir mi ? Update ediyorum driver ı ancak update edilmiş gözükmüyor ?

hocam sürücüleri kaldırıp en son versiyonu tekrar kur.
  • arkadaşlar bende Akasa Genesis 450w kasa var değerleri bunlar sizce yeter mi 6850 için? OC falan yapmayı düşünmüyorum. Hali hazırda işlemci ocli zaten 3.8'de.

F/P Efsanesi Sapphire HD 6850 Kullanıcı Kulübü
  • quote:

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster

arkadaşlar bende Akasa Genesis 450w kasa var değerleri bunlar sizce yeter mi 6850 için? OC falan yapmayı düşünmüyorum. Hali hazırda işlemci ocli zaten 3.8'de.

4850 ile sıkıntı yoksa 6850 ilede sıkıntı olmaz...
  • Bugün bende sapphire 6850 aldım.8800 GT varken Battlefield 3 kasıyordu.Bakalım bunda olacak mı ? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulusalonur

quote:

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster

arkadaşlar bende Akasa Genesis 450w kasa var değerleri bunlar sizce yeter mi 6850 için? OC falan yapmayı düşünmüyorum. Hali hazırda işlemci ocli zaten 3.8'de.

4850 ile sıkıntı yoksa 6850 ilede sıkıntı olmaz...

yok gayet stabil çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: TNTB

Bugün bende sapphire 6850 aldım.8800 GT varken Battlefield 3 kasıyordu.Bakalım bunda olacak mı ? :)

ekledim, hayırlı olsun.
  • bu kartı efsane yapan şey nedir? bu aralar ekran kartı almayı düşünüyorum. 6850 yi araştırıyorum.

AMD phenomII X4 840 3,2 Ghz

4x4gb kingston dual ram

foxconn m61pml anakart

bunlar bilgisayarımın özellikleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: statükocu

bu kartı efsane yapan şey nedir? bu aralar ekran kartı almayı düşünüyorum. 6850 yi araştırıyorum.

4x4gb kingston dual ram

foxconn m61pml anakart

ekran kartını efsane yapan şey fiyatına göre performansıdır 6850 ihtiyaçları karşılayan özelliklerine göre ucuz bir ekran kartı sizin sistemede çok güzel olur
  • Hocam şu an exadan sipariş verdim kargoda şu an gelince söylerim beni de ekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan3486

quote:

Orijinalden alıntı: statükocu

bu kartı efsane yapan şey nedir? bu aralar ekran kartı almayı düşünüyorum. 6850 yi araştırıyorum.

4x4gb kingston dual ram

foxconn m61pml anakart

ekran kartını efsane yapan şey fiyatına göre performansıdır 6850 ihtiyaçları karşılayan özelliklerine göre ucuz bir ekran kartı sizin sistemede çok güzel olur

hımm. demek ki bir zamanların efsane kartı 4850 gibi bir kart..
  • arkadaşlar 6850 almayı düşünüyorum ama sistemimd arbopaza girermi diye merak ediyorum
    cpu:intel core 2 duo e4600 2.4ghz
    ram:2gb ddr2
    anakart:gigabyte g31m-es2l
    psu:FSP SAGA 2 500w
    ne dersiniz sizce darboğaza girermi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kabas55 -- 25 Haziran 2012; 23:20:02 >
  • arkadaşlar bende de xfx hd6850 var fakat bir sorum var bu kart şu an tüm oyunları en yüksek ayarlarda oynatacak seviyede ne zamana kadar devam eder bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Difiction

arkadaşlar bende de xfx hd6850 var fakat bir sorum var bu kart şu an tüm oyunları en yüksek ayarlarda oynatacak seviyede ne zamana kadar devam eder bu

Yeni konsolların sanırım hepsi amd 7000 serisi gpu kullanacak yani oyunlar amdye optimize edilmiş olarak gelecek bu bizim 6000 serisi kartlara yarar mı bilmiyorum tam ama yarıyorsa 2 3 sene daha götürür bence :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurayaNeYazıyoruz

quote:

Orijinalden alıntı: Difiction

arkadaşlar bende de xfx hd6850 var fakat bir sorum var bu kart şu an tüm oyunları en yüksek ayarlarda oynatacak seviyede ne zamana kadar devam eder bu

Yeni konsolların sanırım hepsi amd 7000 serisi gpu kullanacak yani oyunlar amdye optimize edilmiş olarak gelecek bu bizim 6000 serisi kartlara yarar mı bilmiyorum tam ama yarıyorsa 2 3 sene daha götürür bence :)

o düşünceyle sürekli tetikte olması gerekir zaten 7990 bile alsan hani sonuçta yenisi gelecek ve düşünmeye başlayacaksın bu 7990 beni ne kadar idare eder diye. o yüzden o düşünceyle pc bileşeni alınmaz bence. kararlı olup almak lazım.

• yahu sistem toplarken en sevmediğim olay aldığım parçanın daha iyisinin çıkması ve moralim bozulur anında :D karttan memnunum ama inşallah uzun süre götürür bizi.
  • pentium dual core e2180 ile darboğaz yaparmı?
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.