Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

f/p araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
17
Cevap
0
Favori
754
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1766 Mesaj
    22.000 tl civarına ikinci el az benzin yakacak en fazla 2-4 yıllık araç önerisi istiyorum arkadaşlar.Aklımda Corolla var sizlerin de önerilerinizi bekliyorum.Teşekkürler.....

|
    |
    |
    |
    |
    |
  • Yüzbaşı
    969 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fatguncom

22.000 tl civarına ikinci el az benzin yakacak en fazla 2-4 yıllık araç önerisi istiyorum arkadaşlar.Aklımda Corolla var sizlerin de önerilerinizi bekliyorum.Teşekkürler.....

22Bine alacağınız 2006 ve üzeri toyotanın başınızı ağrıtacağını düşünüyorum...Birde araçtan beklentilerinizi belirtirseniz daha faydalı sonuçlar elde edeceğinizi düşünüyorum(sedan/hatchback,ekonomi/performans,genç işi/orta yaş,hacim/stil ...gibi)
    |
    |
    hocam 5 kişilik aile arabası yani biraz geniş olsun istiyorum.Focus sedan da gözüme çarpıyor toyotanın yanında,skoda ismine de güvenemiyorum ancak araştıracağım,arkadaşın seat tercihi de genişlik açısından uygun değil benim için
    |
    |
    |
    |

Chery kimo 1.3 lusso
  • Binbaşı
    1462 Mesaj
    corolla sizi memnun edecektir ama f/p olarak daha iyi araçlar bulunabilir. çünkü corollanın ikinci el fiyatları yüksek. avensis, mazda 6, skoda süperb vs bakabilirsiniz. nissan primera da olabilir.
    |
    |

Orijinalden alıntı: ugurcugum
    corolla sizi memnun edecektir ama f/p olarak daha iyi araçlar bulunabilir. çünkü corollanın ikinci el fiyatları yüksek. avensis, mazda 6, skoda süperb vs bakabilirsiniz. nissan primera da olabilir.

superb butcemi asar hocam onu dusunmustum avensis zaten hayalim ve gercekten fiyati benzerlerinin cok altinda ama cok benzin yakiyor diye biliyorm yoksa bir saniye dusunmeden alirdm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1766 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2
    tam sana göre bir araç nissan primera tekna donanım ful sanruf dahil herşey var tam fiyat/performans arabası corollayı rahat yer

ikinci el piyasasi hareketliyse yani satisi kolay olacaksa bunu dusunebilirim

|
    |
  • Yarbay
    15523 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2
    tam sana göre bir araç nissan primera tekna donanım ful sanruf dahil herşey var tam fiyat/performans arabası corollayı rahat yer

ikinci el piyasasi hareketliyse yani satisi kolay olacaksa bunu dusunebilirim

2. eli pek iyi değildir ama her araba satılabilir tabi. hı avensis demişken bende avensis var lpgli çok az yakıyor bütçeniz yeterse bir avensis alıp lpg ile uzun yıllar binebilirsiniz.
    |
    |

Chery kimo 1.3 lusso
  • Yarbay
    4382 Mesaj
    f/p denince bu aralar aklıma 2005-2006 hyundai elantra GLS ler geliyor. üstelik fiyatları sizin bütçenizin de altında.

örnek:
    http://www.sahibinden.com/kia_bayisi_gul-al_otomotiv_den_satilik_hyundai_elentra-73WQQaXQQ25112438WQQpXQQdisplayitem
    |
    |

donanım ve görünüş olarakta oldukça şık...
    |
    |

sınıf önemli değilse HB olabilecekse COLT-JAZZ-NOTE da inceleyiniz...
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: millercoholic

quote:

22Bine alacağınız 2006 ve üzeri toyotanın başınızı ağrıtacağını düşünüyorum...Birde araçtan beklentilerinizi belirtirseniz daha faydalı sonuçlar elde edeceğinizi düşünüyorum(sedan/hatchback,ekonomi/performans,genç işi/orta yaş,hacim/stil ...gibi)

Biraz daha açar mısınız ? Ne gibi sorunlar çıkarabilir 2006 üzeri toyota ?
    |
    |

• Binbaşı
    1766 Mesaj
    lpgli avensis dusunmeye basladm

|
    |
  • Yarbay
    15523 Mesaj
    |
    |

Chery kimo 1.3 lusso

• Binbaşı
    1766 Mesaj
    aradan 1.5 ay geçti bütçeyi zorladım ve 32.000 tlye sıfır opel astra 1.6i essentia aldım umarım doğru bir seçim yapmışımdır hepinizin önerileri için teşekkürler
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
son dakika
google reklamları
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
3,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.