Şimdi Ara

F/P Arabaları ve Hakkı Yenen Araçlar (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
1
Favori
13.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Konu basligi ile konu içeriği arasinda şaka gibi bir uyumsuzluk var!

Hani sanki hic satilamayan, piyasası olmayan ama.cok kaliteli araçlardan bahsedecek misin gibi konuya girdim,peynir ekmek gibi satan araclari soylemisin!! Ne alaka ya?

Lanci delta ,c5 gibi araclar bu konuyla uyumludur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JNG90

quote:

Orijinalden alıntı: TSuNaMi_

quote:

Orijinalden alıntı: bahaman

Hocam size o zaman 3.2 V6 Camry verelim. Yardıra yardıra gidersiniz

o kadarına gerek yok hocam 1.6 turbo dizel motora sahip bir opel astrada işimizi görür yani o kadar geçmişe gitmeye gerek yok

4.6 V8 Bullet Proof motorlu Lincoln bakın.

yok aslında 5.0 motorlu amg bakasım geldi bu yorumlardan sonra

• zaferdurukan kullanıcısına yanıt
    Lancia,Alfa vs. kullanmadığım için yorum yapmadım .

• Çoğu kişi, kendi bindiği aracı yazmış.

Kargaya yavrusu Şahin görünürmüş.
    Ya da
    El yumruğu yemeyen, kendisininkini balyoz sanarmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahaman

Gitmeme meselesi biraz göreceli. 0-100 hızlanması 10.4 saniye ama ara hızlanmalarda zayıf kalıyor. Düşük devirde tork eksikliğinden dolayı gitmiyor hissi veriyor 1.6 motor ama bir vites düşürüp devir çevirince soluksuz 220 ye kadar çıkıyor. Zaten bir de gitse f/p arabası olmazdı. Yakıtına gelirsek evet benzinli binersenir bütün atmosferik motorlar gibi yakar ama ben lpg ile kullanıyordum ve tüketim olarak şimdiki dizel aracımla aynı yakıyordu. Yol tutuşu olarak kendi dönemindeki bütün D sınıfı araçlarla yarışır hatta daha iyidir. Frenlemede en iyisidir çünkü üzerinde lexus ve camry de kullanılan diskler var. Konforu biraz zayıftır sert suspansiyonundan dolayı. Sonuçta dizel Clio, Polo fiyatına satılan araç hocam ne bekliyorsunuzki? Ayrıca alırsanız 1.8 veya 2.0 benzinli otm. versiyonunu ve takarsanız yine sorunsuz bir şekilde lpg yi hem az yakan hem de basınca giden ciğerli bir aracınız olur. Şu an bulabilsem temiz bir 1.8 cvt premium elimdeki 2016 model highline tdi dsg aracın gözümde olmaz anında Avensis'e dönerim. Özellikle uzun yolda hızlı girdiğim virajlarda eski aracımın verdiği keyfi hiçbir araba vermiyor, buna bir önceki nesil Passat dahil.

Abi senin hakkın 2.0 dizel premium avensis'ti golf olmadı abi sana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• redbul_540 kullanıcısına yanıt
    Haklısın kardeşim 2.0 dizel çok düşündüm ama olmadı. Sıfır alsan aşırı değer kaybı var. 2. El baktım içime sinmedi. Çogu yıpranmış araçlat ve fiyatlar çılgın. O yüzden kolay elden çıkarabileceğim bir araç almam lazımdı. Kısmet belki ilerde.

• Lancia ypsilon ve delta, ds3, alfa romeo gt ve 159, renault megane 3 coupe

• bahaman B kullanıcısına yanıt
    İnşallah alırsın abi D sınıfı Toyota'ların tadı gerçekten farklı oluyor yağ gibi araba oluyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbul_540 -- 8 Mart 2017; 18:41:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chevrolet cruze

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.