Şimdi Ara

F/P Arabaları ve Hakkı Yenen Araçlar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
1
Favori
13.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayatta paylaşmam. Araştırın bulun kardeşim.

Çok değil, 1 yıl önce 2.0i impreza 1.6 olanlardan 3-4 lira fazlasına satılıyordu. Şimdi makas 10-12 liraya çıktı. Zaten muhteşem gitmeyen 2.0i'ye o kadar para vermek über saçma oldu.

O yüzden söylemem. Arayın bulun. Bence çok kasmayın. Çok bulunan, kolay satılan araçlara binin. "Hakları yenmesin"

Ufak ufak araba dolandırıcılıklarını kupon arabalarda da görmeye başladım. O yüzden kupon araba tavsiyesi vermem. Yığınların gözü benim kalemim araçlara kaymasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Badi Ekrem

Levorg bana göre de harika bir araba ya. SW olup bu kadar çekici yapılabilir bir araba.

Levorg'u Bayraktar Oto'nun iyi pazarlayamadığı kanaatindeyim.

• 0 km araçlar almış başını gitmişken gerçektende 45-55 bin lira arasi c4 efsane f/p oranına sahip.

Önler cok iyi ama arkalar Citroen e özgü bağımsız torsiyon.Yani önle yakindan alakası yok.

Ama motoru,donanimlari,konforu ve o fiyata b segmenti zor alınacağı düşünülerek Fransiz kaygısı olmayanlar kesinlikle düşünmeli.

• Bizim ülkemizdeki vatandaşlara sw ne kadar çekici gelirse gelsin satamazsın. O yüzden Levorgunda işi zor.

• Türkiye de f*p aracı? WUT

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cerato 2007-9, ceed 2012>. İkisini de 2 günde sattım. Hala eşe dosta alırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beantragen

0 km araçlar almış başını gitmişken gerçektende 45-55 bin lira arasi c4 efsane f/p oranına sahip.

Önler cok iyi ama arkalar Citroen e özgü bağımsız torsiyon.Yani önle yakindan alakası yok.

Ama motoru,donanimlari,konforu ve o fiyata b segmenti zor alınacağı düşünülerek Fransiz kaygısı olmayanlar kesinlikle düşünmeli.

Hocam 40-45'e 1.4 VTi 45-50'ye 1.6 VTi nin temizleri bulunuyor zaten km'si düşük dizeller 50.000'den başlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: boot_

İlave olarak 20011 vti 1.6 confort aracımda kör nokta sitemi var. Sisler dönüş yönüne göre {gece} yanıyor.

Viraj aydınlatmasını kast ediyorsunuz hocam. ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: mevsimsiz_kar45

1.4 tsi şehiriçi 6-7 den sonrasını okumadım. Başlık olarak baktım vw diyorsun başka birşey demiyorsun yine.

Böyle bir yorumun geleceğini bildiğimden bir kelime sonrasında temsili rakamlar yazmıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: anyhill

quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

quote:

Orijinalden alıntı: Yellow Claw

quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

A dan z ye butun mitsubishi binek modelleri. Hepsi ayri ayri fiyat performans aracidir ama kimse bilmez.

F/P Arabaları ve Hakkı Yenen Araçlar

Tasarımı anaokulu çocuklarına mı yaptırdılar tabi alınmaz bu araba ama sen almışsın

Siz tasarimi iyi ,pahali ,donanimsiz veya , donanim icin ek paketlere bir suru para isteyen ,cok yakan , otomatik sanzimani tam otomatik olmayan araclara binin efenim biz mutluyuz attrage ile.

Hayirli gunler

kaba saba, iletişim ve insan ilişkilerinden habersiz kişilere bakmayın ve muatap olmayı hocam, aracınız çok güzel. ben de epey bayiye gittim aracı inceledim. Gerçekten donanımı , yakıt tüketimi, iç hacmminin genişliği ve pratikliği ile alınabiilecek bir araç. tek ve satın alınmaması için en büyük etken olan eksisi 2. elde fiyatının hızla düşmesi. ben de o yüzden vazgeçtim almaktan. ancak uzun süre satılmayacaksa alınabilecek bir araç.

Bir segmente ilk kez yeni bir araçla giren markakarıb piyasa tasarımı yapması gerektiğini düşünüyorum.

Mesela mevcut C4 tam piyasa aracı gibi ama Cactus'un alakası yok.

• Fiat Bravo,
    Peugeot 407.

Neyse ki piyasası yok, fiyatı uygun. Başka türlü binemezdik.
  • Hocam Golf'te ki üfleç nedir ve Highline'a özel birşey mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Farmer Jax -- 8 Şubat 2017; 21:19:6 >
  • Bunlara gelen kadar ne arabalar var.Golf ve Türkiyede F/P

Önceki Elantralar
    Eski ve güncel cerato
    Tüm Mondeolar
    Tüm Laguna'lar
    Tüm Avensis'ler
    İnsignia'ların tümü
    Impreza
    Mıtsubishi Lancer
    C5
    Accord
    407
    508
    Cruze
    Vectra C
    Sonata
  • Buyrun arkadaşlarlar :) Hakkı yenen araba dendiğinde cümlenin tam karşılığıdır kendileri

F/P Arabaları ve Hakkı Yenen AraçlarF/P Arabaları ve Hakkı Yenen AraçlarF/P Arabaları ve Hakkı Yenen AraçlarF/P Arabaları ve Hakkı Yenen Araçlar

• trktlh kullanıcısına yanıt
    Güzel arabaydı vesselam.
  • tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    cagdisi motor ve performans

bu kadar satilmiyorsa bir nedeni vardir
  • chevrolet ve mitsubishi nasil satiyor bu ulkede diye merak ediyordum. simdi anladim

bu mitsubishi batmadi mi?
    chevrolet bildigimiz chevrolet degil. daihatsu muydu neydi ona chevrolet logosu koymadilar mi?
    zaten cekildi ulkeden

inanilmaz...
  • H.B.V kullanıcısına yanıt
    Evet öyle, temizini araştırıyorum ama bulamıyorum.Km fazla olmasaydı satmazdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: cseyfe

chevrolet ve mitsubishi nasil satiyor bu ulkede diye merak ediyordum. simdi anladim

bu mitsubishi batmadi mi?
    chevrolet bildigimiz chevrolet degil. daihatsu muydu neydi ona chevrolet logosu koymadilar mi?
    zaten cekildi ulkeden

inanilmaz...

O dediğiniz Chevroletin piyasaya girdiği ilk yıllardaydı. Lacetti, kalos, eski kasa sparklar falan daewoo modelleriydi. Ama sonradan gerçek Chevrolete döndüler, cruze, aveo, yeni kasa spark falan Amerika'da da satılan küresel modeller. Ayrıca Chevrolet'in avrupadan çekilme nedeni opelin satışlarını baltalaması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 10 Şubat 2017; 13:13:22 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.