Şimdi Ara

((F| 'N95' ve 'N95 8 GB' |Z)) _MULTIMEDIA-COMPUTER_((|| (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.200
Cevap
3
Favori
219.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • waytf bunun tuşlarıda gozuktuu bu yön tuşları bukadar kuçuk olurmu sacmalık!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nazgUL_vB -- 24 Kasım 2006; 17:56:51 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: nazgUL_vB

waytf bunun tuşlarıda gozuktuu bu yön tuşları bukadar kuçuk olurmu sacmalık!!

/>

Walla arkadaşlar bu resimlerin çok fake olduunu ben size şöle belirtebilirim:

1) Ön kamera, ışık sensörü ve hoparlör (konuşma hoparlörü) direk N95'in tepesindekilerden
    2) Ekran herhangi bir modelden olabilir, Nserisi olması yeter...
    3) Navigasyon tuşu ve etrafındaki tuşlar N73'ün gerilmiş hali.
    4) Tuş takımı 6280'in tuş takımı
    5) Arka kamera da N80'inkine benzio biras....

Başka neden lazımmı??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ΣŠΛĠΣ -- 24 Kasım 2006; 18:51:40 >

• Arkadaşlar bu telefon jvsamonte nickli birinin tasarımı sadece. Yok böyle bir telefon yani.N97 olarak tanıttığı bu resmin altına şöyle bir yazı yazmış.

"Yeni n-serisi telefonlar için bir önerim olacak. Muhtemelen n97. 3"ekran , 3d hoperlör başka neler konulabilir bilemiyorum. İşte photoshop ta yaptığım tasarım. Bu fikrimi gerçekten nokia ya iletmek istiyorum. Eğer mümkünse. "

Hatta adamın bu lafı üzerine "gayet güzel tasarım bence nokia ile iletişime geç" diyenler bile olmuş. Yani yok n97 diye bir model henüz

Buyrun kaynak :

http://discussion.forum.nokia.com/forum/showthread.php?t=90920

• Olmasında zaten hiç tipini beenmediimi sööleebilirim yani..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ΣŠΛĠΣ -- 24 Kasım 2006; 20:46:23 >
  • vaybe ıngılızce bılmıoz dıe telefonu gerçek edıoduk:D:DD
  • ben sadece resimlere baktım hiç yazıları okumadım ki
  • Yanlız birdönem cep telefonları küçülüyordu , şimdi büyümeye başladı iyiye alamettir inşallah
  • Büyük telefon cok fonksiyon gibi geliyo ama kullanışsız oluyo bea. Şu n95 cıksada artık bi görsek. sıkıldım şu 6600'dan. 4 yıl oldu ya bi bozulmadı ki.
  • quote:

Orjinalden alıntı: poibra

Yanlız birdönem cep telefonları küçülüyordu , şimdi büyümeye başladı iyiye alamettir inşallah

harbiden yaw ne iş
  • BU TELEFON BOMBA OLACAK DERGİLERDE CIKIYO SÜREKLİ

BEKLEMEYE DEGECEK
  • quote:

Orjinalden alıntı: alisan

BU TELEFON BOMBA OLACAK DERGİLERDE CIKIYO SÜREKLİ

BEKLEMEYE DEGECEK

Umarımmm... Değsin zaten başka bişey istemiorm.... Yukarda bie arkadaşın dedii gibi ben de 6600'dan sıkıldım artık.... GELSİN ŞU TELEFOOONN!!
  • ARKADAŞLAR YA BURASI N97 TOPİĞİMİ OLDU.DAHA EN95 ELİMİZE ALIP SİFTAH BİLE EDEMEMİŞKEN KONUYU NERELERE GETİRDİK YOK N97 mi N98 mi, FAKEMİ DEĞİLMİ , GÜZELMİ ÇİRKİNMİ...vs
  • quote:

Orjinalden alıntı: ΣŠΛĠΣ

quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

quote:

Orjinalden alıntı: Chino

hay allahım yaaaaaa.. arkadaşlar yok n97 die bi telefon....

;N95 te öleydi

Hakkaten öyle yannız... Yaa bişey merak ediyorum, neden ilk piyasaya çıkan fotooraflar hiç net olmuyo?? Ne yani o fotoorafları çekenlerin HİÇBİRİ adam gibi fotooraf çekmesini bilmiyolarmı?? Biliyolarsada adam gibi makina dururken kalkıp 6630 la mı çekmee çalışıolar???

Belkide ilk cıkan fotoğrafları nokia suruyor piyasaya. İlgi uyandırmak için.

• quote:

Orjinalden alıntı: scarycanary

((F|    'N95' ve 'N95 8 GB'     |Z)) _MULTIMEDIA-COMPUTER_((||

1. resimdeki kulaklık inanılmaz şık olmuş ve telefona gerçekten çok yakışmış...

• n95 oyun oynuyo... bir izleyin oyun ne kdr gerçek ve hızlı... aşağıya tıklayın....

Buraya
  • yasasin n 95 kardesligi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chino

n95 oyun oynuyo... bir izleyin oyun ne kdr gerçek ve hızlı... aşağıya tıklayın....

Buraya

daha yakından görmek isterdim oyun olayını.

acıkcası pek belli olmuyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: visceroid

quote:

Orjinalden alıntı: scarycanary

1. resimdeki kulaklık inanılmaz şık olmuş ve telefona gerçekten çok yakışmış...

o ne lan öle mp3 player gibi?

• Cihaz gerçekten komplike duruyo fakat şarj süresi tatminkarmıdır bu kadar multimedya yönü olan bir cihaz için ,bunu sanırım çıkınca görücez
  • quote:

Orjinalden alıntı: ΣŠΛĠΣ

3) Navigasyon tuşu ve etrafındaki tuşlar N73'ün gerilmiş hali.

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.