Şimdi Ara

((F| 'N95' ve 'N95 8 GB' |Z)) _MULTIMEDIA-COMPUTER_((|| (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.200
Cevap
3
Favori
219.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: nazgUL_vB

harbı ya
    o ozellıgı yenı ogrendım

hangi??? bide tv out olayı hoşuma gidio
  • eyer doğru ise radyosu kulaksız çalışıyor ise süper portatif bir radyo gibi yani bu olay süperr

ama ben gende n93 tarftarıyım hayalimdeki telfon n93 tarz ve 3 x optik olması n95 den kendini ayırıyo

n95 güzel telfon özellikleri bakımından ben sürgülü telfonalrı sevmiyorum + n95 kapak kapalı iken tuş takımına dikkat ettiyseniz biraz 3230 gibi sıkışık tuş takımı var yani rahat olmaz bana göre 3230 gibi basarken tuşlara genede n95 ban göre sadece özellik olark güzel tasarım 80 puan tuş takımı 10 yüzde puan ban göre
  • TÜM ARKADAŞLARIN TELEFON BEĞENİSİ KONUSUNDAKİ GÖRÜŞLERİNE SAYGI DUYUYORUM.AMA BENCE N95 BÜYÜK EKRANI VE SADE GÖRÜNÜMÜ İLE DAHA ÇEKİCİ DURUYOR. O TAM Bİ KARİZMA
  • Kimse bayaadır bişey yazmadı.... N95 hakkında bilgisiz kaldık
  • Anlamadım şakayı..?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ferhat zorlu

bilgi...

eee?
  • anlasilan herkes nefesini tutmus n95 i bekliyor
  • Olmayan telefon için daha ne yazılabilir ki.
  • sessss
  • demeeeeeeeeee N95. o özelligidemi var yani kulakliksiz radyo dinlemek mumkunmu? eminmisin harbimi. delilin var mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isvecli -- 14 Kasım 2006; 13:17:44 >
  • ya ben bu teli almasam gözu acik giderim
  • 1400 ytl'den bi kuruş fazla vermem,daha üzerine hafıza kartı alacaz :) nokia fiyat politikasını gözden geçirmeli
  • arkadaşlar donanım haber anasayfasında zamanında bir haberini yapmışlardı ve 600avro civarı deniliyordu sizce doğruluk payı var mıdır?? öle olursa süper olur ama ben pek sanmıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: ggunay

1400 ytl'den bi kuruş fazla vermem,daha üzerine hafıza kartı alacaz :) nokia fiyat politikasını gözden geçirmeli

1401 vermessin yani? o kadar paalı olsa pek tutamas
  • 3 x optik zoom ne işe yarıyo sölimmi.... 1....... 2.......3...... adım atıyosun ileri ve ordan çekiyosun aynen ona yarıyo başkada bi cacığını görmedik cümle-forum-alemi olarak...
    quote:

Orjinalden alıntı: tekno2007

eyer doğru ise radyosu kulaksız çalışıyor ise süper portatif bir radyo gibi yani bu olay süperr

ama ben gende n93 tarftarıyım hayalimdeki telfon n93 tarz ve 3 x optik olması n95 den kendini ayırıyo

n95 güzel telfon özellikleri bakımından ben sürgülü telfonalrı sevmiyorum + n95 kapak kapalı iken tuş takımına dikkat ettiyseniz biraz 3230 gibi sıkışık tuş takımı var yani rahat olmaz bana göre 3230 gibi basarken tuşlara genede n95 ban göre sadece özellik olark güzel tasarım 80 puan tuş takımı 10 yüzde puan ban göre

• gereksiz bir telefon
  • caligula ? DOSTUM GEREKSİZ İSE SEN ALMAYABİLİRSİN. BİZ BURDA ALMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLARLA FİKİR PAYLAŞIYORUZ. LİMON SIKMANA GEREK YOK.(KEDİ & CİĞER POLEMİĞİ YAPMA)
  • quote:

Orjinalden alıntı: caligula

gereksiz bir telefon

Niye öyle dedin ki?? Bir sebebini bilelim de o zaman belki nie böle düşündüünü anlars..
  • Arkadaslar n95 imiz ilk odulune layık goruldu.
    buyrun lınk:

http://www.chip.com.tr/konu.asp?id=2335
  • ödeyeceğim üst sınırı söylemiştim
    quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

quote:

Orjinalden alıntı: ggunay

1400 ytl'den bi kuruş fazla vermem,daha üzerine hafıza kartı alacaz :) nokia fiyat politikasını gözden geçirmeli

1401 vermessin yani? o kadar paalı olsa pek tutamas
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.