Şimdi Ara

((F| 'N95' ve 'N95 8 GB' |Z)) _MULTIMEDIA-COMPUTER_((|| (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.200
Cevap
3
Favori
219.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: nazgUL_vB

ya n93 beklıoduk bu cıktı şımdı bunu beklıcez beklerken arada n93 alcaz ama gene optık zoom lu yuksek model çıkcak off off

Optical zoom bence o kadar da önemli değil... Artık profesyonel fotooraf mı çekices telefonla?? Ayrıca N93'de de gördüümüz gibi optical bir lensin kullanımı noise'i oldukça artırıyor..
  • biraz renklendirelim

• nazGUL_vB fotoğraflar süper olmuş teşekkürler
  • arkadaslar ben krem rengıne hasta oldum sızce hangı renk ?
  • BEN KREM RENGINI BEGENMEDIM
  • ofofof o tülbentli masanın üzerinde duran fotoları bitirdi beni yaa o ne abicim offf süper süper süper ayrıca ekranıda n73 den büyükk
  • Ben de krem rengini pek beenmedim... Ama ne renk olursa olsun çok hoş bir dizaynı war telin
  • yaw o degılde buna kulaklık nerden takılıo galıba klasık nokıadakı stereo kulaklık gırısı yok 3.5 jack var
  • quote:

Orjinalden alıntı: reis.ertugrul

yaw o degılde buna kulaklık nerden takılıo galıba klasık nokıadakı stereo kulaklık gırısı yok 3.5 jack var

Evet 3.5 jack var endüstri standartı güzel kulaklıkları en sorunsuz biçimde kullanabileceğiz
    Birde ekranın belirgin oranda büyük olmasına sevindim ek olarak yatay ekran çok gerekli idi bence çok iyi olmuş.GPS görüntüleride çok hoş.
  • YA ARKADAŞLAR BU NOKİANIN PAZARLMA MANTIĞI BENİ DELİ EDİYOR ARKADAŞLAR KIÇI KIRIK BİR DEVRE YIĞININA 2 BİN YTL YE YAKIN PARA VERMEK AKLLICA DEĞİL ÜSTELİK BUNU ELİN FİNLADİYALI ADAMININ CEBİNE KOYUYORUZ YUKRDA OKUDUM ARKADAŞIN N80 TELEFONU VARMIŞ N95 ALACAĞIM DİYOR ARKADAŞLAR BU ADAMLARIN PAZARLAMA HİLELERİNİN KURBANI OLMAYALIM İDDA EDİYORUM 5 MP LİK BİR KAMERA İLE 2 MP LİK AUTO FOCUSLU KAMERA ARASINDA FARK YOK NEYMİŞ GPS VARMIŞ ARTIK GPRS DEN FATURALARDAN DÜNYA ÜZERİNDEKİ YERİMİZİ KAYBEDERİZ BAŞKA NEDİR Wİ Fİ Sİ VARMIŞ ARKADAŞLAR EL KADAR KLAVYESİ OLAN BİR ALETİN Wİ Fİ Sİ OLSA NOLUR EKRAN DOKUNMATİK OLSA HADİ NEYSE DERİZ YA DA EL YAZSINI TANISA BİR DERECE AMA BU MAKİNE DE Wİ Fİ DE İŞE YARAMAZ MÜKEMMELL ALET DENİYOR PEKİ NEDEN RADYODAN KAYIT ÖZELLİĞİ YOK BENCE ÖNEMLİ EKSİK KISACASI HALİ HAZIRDA 2 MPLİ 25 FPS CİVAR VİDEO YAKALAYAN MP3 LÜ SAĞLAM BİR MAKİNA N95İN AĞZINI KIRAR ÜSTELİK HALA DAHA SYMBİAN 9S İÇİN ORTALIKTA PROGRAM YOK 500 YTLYE BAHSETTİĞİM GİBİ BİR MAKİNA ALIP KALAN 15000 YTLYE PAŞA GİBİ DİZ ÜSTÜ ALIN AMA BU NOKİANIN ADİ PAZARLAMA HİLELERİNE KARŞI DAHA UYANIK OLALIM ARKADAŞLAR SEVGLER SAYGILAR

• degisik yaklasim dostum ama burdaki yazilanlarin cogu paylasimdan ibaret n95 alcak olanlar oncelikle telin piyasa girmesini bekleyip ilk alanlarin yorumlarina bakicak mesela ben kendi adima n90 i birakip n93 alcaktim ama alanlarin yorumlarina baktim olumludan cok olumsuz yorum vardi almadim simdi n95 bekliyorum once yorumlara bakicam tabiki fiyata oyle dedigin gibi 2000 ytl vercek de degilim
  • bende bayılırım valla

quote:

Orjinalden alıntı: yegoadam

AHHHHHHHHHHHHHHHH N 95 AHH YEDIN BITIRDIN BENI HEMDE ELIME BILE ALMADAN ELIME ALIP SENI OKSAYINCA BAYILIRIM HERHALDE
  • quote:

degisik yaklasim dostum ama burdaki yazilanlarin cogu paylasimdan ibaret n95 alcak olanlar oncelikle telin piyasa girmesini bekleyip ilk alanlarin yorumlarina bakicak mesela ben kendi adima n90 i birakip n93 alcaktim ama alanlarin yorumlarina baktim olumludan cok olumsuz yorum vardi almadim simdi n95 bekliyorum once yorumlara bakicam tabiki fiyata oyle dedigin gibi 2000 ytl vercek de degilim

N93ün foto kalitesi ve büyüklük dışında ne problemi wardı sorabilirmiyim???
  • quote:

BEN KREM RENGINI BEGENMEDIM

siyah olsa da mı güsel durur dururdu?
  • quote:

BEN KREM RENGINI BEGENMEDIM

nokia stratejisi kesin n70 , n91 de yaptıkları gibi N95 MUSIC EDITION çıkarırlar simsiyah , fiyatınıda 500ytl daha arttırırlar
  • telefonun müzik tuşları dokunmatikmi
  • benzio ama deil gibi
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.