Şimdi Ara

F konnektör sinyal kalitesini.gücünü etkiler mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar sorum başlıktaki gibi.Yeni uydu kullanıcısıyım.uydu kurulumunu yapan arkadaş 50 kuruşluk f konnektör taktı.Ben bunu daha kalitelisini taksam aldığım görüntüde herhangi bir fark olur mu?Sizlerin tecrübesi ne yöndedir acaba?

Teşekkürler

• Etkilemez önemli olan lnb canak kalitesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler...
  • Eski çevirip sıkarak takılanlar kablonun ince tellerini kırıyor, ben hepsini Digiturk'ün sıkmalı konnertörleriyle değiştirdim az da olsa sinyal kalitesine etki etti, ek olarak bunlar su da geçirmiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende alttaki Cabelcon kendinden sıkmalı konnektör aldım da sinya kalitesinde çok az bir yükselme oldu.ondan sordum acaba tesadüf mü diye...

F konnektör sinyal kalitesini.gücünü etkiler mi?
  • Yoksa hifi da bu konnektörlerin,fişlerin kalitesinin sese çok katkısı var.Daha doğrusu sinyalin kayıpsız gelmesine katkısı var.Tabii uydu teknolojilerinde çok tecrübeli olmadığım için tecrübeli arkadaşların bilgisine başvurmak istedim.Cevaplar için teşekkür ederim.
  • telefon kablosunu mecbur uydu kablosu olarak kullancam sıkıntı olur mu acaba? denedim cam gibi sinyal kayıpsız görüntü alıyorum zafer topu topu 10 metre aralıkta olucak sonra tekrar uydu kablosuna ek yapıcam. ancak tv ye veys multiswitche zarar verir mi merak ediyorum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.