Şimdi Ara

F.E.A.R. 2 (Project Origin) ÇIKTI! Region Free! (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
467
Cevap
0
Favori
13.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     F.E.A.R. 2 (Project Origin) ÇIKTI! Region Free!

• bu ne hocam hepsi buğulu.

tam killzone 2 olmuş bu sefer
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dante

bu ne hocam hepsi buğulu.

Kardeş dedim ya dandik telefonla çektim diye :D.idare ediver artık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dante

bu ne hocam hepsi buğulu.

• killzone 2 yi benim çakma çin malı telefonlamı yapmışlar yoksa?
  • Arkadaşlar Ferar 2 demo başlangıçta kısa bir konu anlatılıyor ingilizcesi iyi olan arkadaşımız çevire bilirmi , kapanmış olayların başlamasına neden olan sebeplerden bahsediyor her halde . Hem kl2 davası kapanmış olur .
  • ilk oyunu işkence gibiydi benim için xbox a taktım oyunu 10 dk sonra kendimi berbat hissettim oyun çok kötüydü artık olan olmuştu xbox a giren oyun mutlaka bitecektir bende zorlaya zorlaya kendimi bitirdim tekrar aynı işkenceye mağzur kalmamam için bu oyunun devamını artık oynamam....
  • arkadaşlar şöyle kör kurşun gibi bilinçsizce oraya buraya saldıranlara tek bir şey yapın (biraz sonra yapacağım gibi): şikayet edin, mesajları silinsin. bu kadar basit.

çok kez yaptığımız şey yav, sorun değil ki. yoksa tartışma çıkıp konu büyüyecek. bu güzelim aşmış fps nin konusuna olacak olanlar. ilk mesaj geldiği an şikayeti basın. köpürürler biraz, ama bir daha yazmaya cesaret edemezler. ha ederlerse sonuçlarını görüyoruz

Crysis varken "kz2 çıktığı zaman fpslerin iptal olması" gibi saçma bir yorum ancak şikayet edilir siz de biliyorsunuz. crysis çıktığında iptal edilmemiş kz2 çıktığında iptal edilecek. oldu, iki de çay söyleyin oradan tam olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 30 Ocak 2009; 17:35:10 >

• hay başlıycam fear ına da,demoyu oynayamadan nefret eder oldum,1.sayfada arkadaş rapid linkleri vermiş ama dosya adı farklı bişe fear2 demo diye değiştim gene dvd ye çekince hata veriyo oyun bulunamadı dedi,bu oyunun demosunu bi dvd ye çekip oynamak istiyorum biri yardım etsin yaaaa.link atın bişe yapın burdan çekin deyin herkes selfish olmak zorunda mı
  • Kim ne derse desin.Ben bu oyunu ayıla bayıla, tırsa tırsa ve zıbara zıbara oynarımmmm!
  • Ps3 ü e özel bir oyun olması killzone cularda bir fanatiklik yarattı. Biz oyunu kötülemiyoruz ancak killzone hariç bütün oyunlar boş triplerindeler... Grafikleri mükemmel olabilir ancak herkes ona super oyun demek zorunda değil. Belki benim ilgimi çekmiyor konu olarak...

Grafiği isterde mario grafiği olsun f.e.a.r daki atmosferi hiç bir oyunda bulamıyorum. Gerilimi severim, esrarengiz şeyler ilgimi çeker, klasik savaş oyunlarından bıktım, oyundaki kızı sevdim, konusu çok hoşuma gitti, fazla gerçekci oyunları sevmiyorum.... kendime göre bir çok sebebim var..... o yüzden killzone dan daha iyi bir oyun benim gözümde. Saygılı olun.
  • http://www.gametrailers.com/player/44953.html

http://www.gamekyo.com/videoen14306_fear-2-new-video.html

Demoyu 5-6 defa oynadım ama yetmedi Bu hafta gelirde inşallah, gerile gerile oynarız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F@ruk -- 31 Ocak 2009; 12:25:00 >

• Killzone 2

FEAR kim ..
  • Oyun hakikatten çok iyi olmuş. Mech' e bindiğiniz sahnede demo hiç bitmesin istiyorsunuz.
    Killzone 2 bir yana dursunda bu şubat çok sağlam geçicek
  • Killzone 2 oyandıktan sonra bu oyun çöp diyen Playstation fanboyu benim sayemde 20 gün ban yedi kendimle gurur duyuyorum
    Ama haklılar Bilgisarda 150 dolarlık kart bile full açabiliyorken PS3 en kötü görüntüyü vermiş valla helal olsun o nasıl bir konsolsa artık
    Bu arada hakkaten VGA kamerayla çekince Killzone 2 gibi olmuş ekranın tamamı Motion Blur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnLiNe MaNaGeR -- 31 Ocak 2009; 13:31:33 >
  • Hade len.Sizde ps3 olsa bizden daha deli bir şekilde killzone 2 yi beklerdiniz.Ayak yapmayalım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: SONY_55

Hade len.Sizde ps3 olsa bizden daha deli bir şekilde killzone 2 yi beklerdiniz.Ayak yapmayalım...

F.E.A.R 2 : Alma Again
    Killzone 2 : F.E.A.R 2 Again

Ya işte ne yaparsın daha Gamespotta ilk ona giremeyen oyun ne beklenir be kardeşim off öyle heyecan yaptı ki bende ellerimi yiyorum off
    Tüm Dünya'da hayvan gibi bekliyor millet oyuna saygısından tıklıyamaz olmuş Gamespot'ta abbbavvvv

• sınavlar nedeniyle indirip oynayamamıştım bir türlü,haftasonuna girmemiz nedeniyle sabah kalktım ve bitirdim demoyu,uyanmana yardımcı oluyor baya(tırsınca bi flash etkisi oluyor insanda :) ) umarım yakın zamanda çıkar..
  • quote:

Hade len.Sizde ps3 olsa bizden daha deli bir şekilde killzone 2 yi beklerdiniz.Ayak yapmayalım...

mantıklı ancak kendi adıma f.e.a.r öncelikli geliyor her şekilde.

quote:

F.E.A.R 2 : Alma Again
    Killzone 2 : F.E.A.R 2 Again

buda mantıklı ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V2 -- 31 Ocak 2009; 15:00:08 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.