Şimdi Ara

F.E.A.R. 2 (Project Origin) ÇIKTI! Region Free! (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
467
Cevap
0
Favori
13.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acil x-box getirin, adam ekrana saldıracak
  • Sizdede anlık kasılmalar varmı yoksa sadece PC excluse bir hata mı ?
    Tam çatışmanın atmosferin içine girmişsin pat 0.5 sn stun...
  • quote:

Orjinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Sizdede anlık kasılmalar varmı yoksa sadece PC excluse bir hata mı ?
    Tam çatışmanın atmosferin içine girmişsin pat 0.5 sn stun...

Evet var. Oynanışı da baltaladığı aşikar. Demo kaynaklıdır diye düşünüyorum, yoksa full sürümde işi yaş
  • bende öyle bi sorun olmadı arkadaşlar ama xbox da ta bi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: stormoffdarkness

bende öyle bi sorun olmadı arkadaşlar ama xbox da ta bi.

ah xbox ah
  • ya biri yardım etsin oynayamadık demoyu rapid linklerinden indirdim demoyu content klasörünün içindeki dosyalardan sonuncusunun içinda hgh21g2h1f2 gibi bişe yazıyo,oynu görüyo ama tam play game dediğimde oyun bulunamadı diyo dosyanın içindeki adı mı değişecez ne yapacaz biri yardım etsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: talanas

Acil x-box getirin, adam ekrana saldıracak

yarın forumda mesajım olmazsa ambulans çağırmanızı rica ediyorum. armor health falan hepsi bitti sol altta hiçbişi kalmadı yarın da konsol gelmezse ağızda köpükler eşliğinde komaya girmekten korkuyorum

yakında ev ahalisini elimde gamepadle yönetmeye başlayacam diye düşünüyorum."anneee teyk kavıırr!! babaâa holc yor poziişıınnn!!& amcaoğlu fayır in dı hool go go gogogogo"

yalnız şunu ciddi diyorum, grafiksizlikten artık dışarı çıktığımda detaylar gözüme çarpıyor. "lan ağacın gölgesine bak ne güzel soft shadow olmuş tam" falan diye içimden geçirmeye başladım, yardım edin gidiciyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 27 Ocak 2009; 20:42:04 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Miex

quote:

ah xbox ah

tam olarak anlayamadım gülme sebebini.xbox ta oyun canavar gibi,pc ye bulaşmam bile,eğer yalnış anladıysan bu açıklayıcı olmuştur herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkdogan -- 27 Ocak 2009; 22:33:15 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: evilmelih

ya biri yardım etsin oynayamadık demoyu rapid linklerinden indirdim demoyu content klasörünün içindeki dosyalardan sonuncusunun içinda hgh21g2h1f2 gibi bişe yazıyo,oynu görüyo ama tam play game dediğimde oyun bulunamadı diyo dosyanın içindeki adı mı değişecez ne yapacaz biri yardım etsin

yaw biri yardım etsin ya kendi yazımdan alıntı yapıyorum,bi bende mi oyunu görmüyo acaba.content klasörünün içindeki dosyanın adının ne olması lazım,yukarıda mesaj atan arkadaşda da aynısı olmuş çözüm nedir,game over olmuş vaziyetteyim,zaten haftalardır oyun çıkmıyo gidip kızla mızla çıkacam nerdeyse,sonra al başına sıkıntıyı heelppp

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Miex

quote:

ah xbox ah

tam olarak anlayamadım gülme sebebini.xbox ta oyun canavar gibi,pc ye bulaşmam bile,eğer yalnış anladıysan bu açıklayıcı olmuştur herhalde.

yok bende o yüzden diyorum ah xbox ah dantenin deyişiyle "ah xbox ah insan mısın sen"

• haa ok .hayat boş xbox la çoş
  • Oyun tamamlanmış arkadaşlar hepimize hayırlı ve ugurlu olsun.
  • no fear
  • quote:

Orjinalden alıntı: sezka44

no fear

Bu oyunda ''no fear'' gibi bir durumun olması sözkonusu dahi olamaz.Ölümüne korku moduna baglanacagız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sage Dj@vul

Oyun tamamlanmış arkadaşlar hepimize hayırlı ve ugurlu olsun.

Offfffffff deme,kop kop kop ta nereye kopacaz onu bilmiyorum.
  • Tırstım.
    not:pc versiyonu.
  • Üstüne basa basa söylüyorum bu oyunu oynarken yanınıza su ve kalp ilacı alın cidden hepimizin ihtiyacı olacak.İnsanı paranoyak yapacak düzeyde bir oyun F.E.A.R. 2
  • F.e.a.r kalitelisini kanıtlamış bir oyundur. Bu gerilim atmosferi hiçbir oyunda yok bunu açıkca söyleyebilirim. İlk oyun bir korku filminden daha çok etkilemişti beni. Zaten monolith yapımı bir oyun olduğundan grafiğe hiç takılmıyorum, Grafikleri bence güzel ancak killzone crysis gibi oyunlarla kıyaslayanlar var. mükemmel bir oyun olacağından eminim.

quote:

Oyunu live den çektim oynadım bence harika olmuş killzone 2 havası var

kill zone da f.e.a.r havası olmasın hocam
  • quote:

Orjinalden alıntı: V2

F.e.a.r kalitelisini kanıtlamış bir oyundur. Bu gerilim atmosferi hiçbir oyunda yok bunu açıkca söyleyebilirim. İlk oyun bir korku filminden daha çok etkilemişti beni. Zaten monolith yapımı bir oyun olduğundan grafiğe hiç takılmıyorum, Grafikleri bence güzel ancak killzone crysis gibi oyunlarla kıyaslayanlar var. mükemmel bir oyun olacağından eminim.

quote:

Oyunu live den çektim oynadım bence harika olmuş killzone 2 havası var

kill zone da f.e.a.r havası olmasın hocam

+1905 az sonra dandik cep telefonumla çektiğim demodan 1 kaç ss koymam lazım.yapmam lazııımm.Herşey ALMA için!!!

• Demoyu artık herkes indirebiliyor, gold üyelikten çıkmış Yarın çekecem inşallah!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F@ruk -- 30 Ocak 2009; 1:09:47 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.