Şimdi Ara

F.C Krasnodar Fan (Konu kapatılabilir) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
0
Favori
8.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: torres_35

quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

Orijinalden alıntı: torres_35

quote:

Orijinalden alıntı: Guardiano

Bu sevgi nereden geliyor sana?

Ülkenin %90'nı tv'den takım destekliyor bu duruma benziyor, çok farklı değil.

@Guardiano beyler neden konuyu okumuyorsunuz bir üstteki mesajda aciklamisim gelip tvden takim destekliyenler yaziyosun sehrimin takimi diyorum burda herkes TR yasamak zorunda değil gs bjk tutmak zorunda değil madrid chelsea tutanlarin konusuna yazin bunları ben burda bir şey gösterme amacında degilim nedir bu konuyu sabote etme arzunuz altı üstü bir konu inatla buraya neden böyle şeyler yazılıyor?

Şehrinin takımı olduğunu bilmiyordum kusura bakma, ama bu forumdaki çoğu kişinin sorgulaması komik Türkiye'de insanlar İstanbul'dan binlerce kilometre uzaklıktan hayatında maçına gitmediği takımı destekliyor.

Teşekkürler sonunda okuyan birileri olmuş dediğin konuda ortada zaten adam konyada büyümüş okumuş emekli olacak konya yıllardır üst liglerde adam hayatinda Kadıköy'e 500 km fazla yaklasmamis lalala şampiyon fenerbahce iyi tut ne yaparsan yapta gelip burada konu sabote etmeye calisanlarin önce kendilerini sorgulaması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorradam -- 29 Ocak 2017; 1:57:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Joazinho eskiden de bu kadar iyi miydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morgan Schneiderlin

Bu Joazinho eskiden de bu kadar iyi miydi?

Sofyada bu kadar değildi nazar değmesin

• Bir maç gününden daha merhaba bugün 2.sıraya yaklaşma günüdür zafer bizimdir boğalar

maç 10 dk sonra başlıyor
  • iğrenç bir maç oluyor 25 dk attığımız golle 1-0 öndeyiz gerek zemin gerek morelsizlik takım tat vermiyor umarım ikiyi buluruz
  • gol ikinci yarıya güzel başladık arının güzel kontrolü ardından golü getirdi

F.C Krasnodar Fan (Konu kapatılabilir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorradam -- 20 Mart 2015; 17:12:56 >
  • 15 günlük ara veriyoruz sonraki maçımız nisanın ilk haftası kalın sağlıcakla

maç sonucu ufa 0 - 2 FC.KRASNODAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorradam -- 20 Mart 2015; 18:05:47 >
  • 2 hafta cezalıydım bu arada 2 maç kazandık dünkü maçın kısa bir özeti

stadımız son durumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorradam -- 8 Nisan 2015; 4:21:37 >
  • Zenit akar
  • Zengin bir yatırımcısı var sanırım. Sonunuz Anzhi gibi olmasın sonra. Bu seneden sonra CL'de ön eleme oynayacak takımlar arasına katılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

Zengin bir yatırımcısı var sanırım. Sonunuz Anzhi gibi olmasın sonra. Bu seneden sonra CL'de ön eleme oynayacak takımlar arasına katılır.

Senin gibi emin konuşmak isterdim ama ne yazık ki zor ispanyada real barca türkiyede 3 büyükler nasıl korunuyorsa zenit ve cskada o şekilde korunuyor bu ikilinin yerinden kıpırdatmak şu an için mümkün değil alem edip kallem edip yine cskayı 2.yapacaklar ama seneye uefada ilerleyeceğimizi düşünüyorum başkanın transfer sözü var yıldız getirecek kaliteli + eylülde kendi stadımıza geçiyoruz seneye daha iyi olacağız 10.yılımızda büyük bir başarı bekliyorum avrupada yarı final ligde şampiyonluk bakıp göreceğiz anzhinin dağılmasının sebebi biraz karışık meseleler aynısı umarım başımıza gelmez diyeyim

@suÇ zenit iyi bir takım ama bariz şekilde kayrılıyor ligte avrupada oynadığı gibi oynamıyor ama bir şekilde kazandırıyorlar bunu kime sorarsanız sorun aynı cevabı alırsınız üst taraftaki takımlar birbiri ile boğuşurken zenitle cska anlaşma dövüş yapıyorlar gibi biri bir sene öteki diğer sene şampiyon oluyor türkiyedeki fb gs gibi aradan bir 3.takım sivrilince o takımı 2-3 haftada katlediyorlar rubin kazanın 6-7 seneki efsane takımını saymazsak bu 2 takıma karşı tek büyük başarı 10 yıl önce lokomotifin aldığı şampiyonluk o da zaten 1 puanlamıydı ikili averajlamıydı neydi durum böyleyken takımımı 2.sırada görmek beni mutlu ediyor 2.bitiremeyecek belki ama 8 yıllık bir kulüp 90 yıllık zeniti 100 yıllık cskayı tokatlıyor bence bu bile başlı başına bir başarı
  • Stad projesi videosu var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allstarumut

Stad projesi videosu var mı

http://fckrasnodar.ru/en/club/webcams/#cameraOne-tab

burada belli saatler canlı yayın yapılıyor bunu dışında ekstra video istersen yutuptan bakabilirim
  • ve büyük gün geldi çattı krasnodar derbisinde fc krasnodar - kuban krasnodarı ağırlıyor karşılaşma 19:00'da

iki takım arasında oynanan 10 derbi karşılaşmasında 3 galibiyet 1 beraberlik 6 mağlubiyetimiz var ligin ilk yarısındaki maçın ilk yarını 1-0 önce kapatmamıza rağmen skoru koruyamadık ve 1-1 eşitlikle 2 puan kaybettik şimdi ev sahibi seyirci avantajı ile bu maçı kazanma zamanıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorradam -- 11 Nisan 2015; 15:08:10 >
  • Krasnodar alır
  • quote:

Krasnodar alır

gülmek isterdim ama takım berbat oynuyor baskı altında ezildiler
  • bir arkadaş pm atmış ligtv veriyormuş sanırım
  • lanet olsun hep böyle oluyor yahu yazıklar olsun
  • Buralar sessiz

• quote:

Buralar sessiz

normalde sayfalarca yorum olurdu bu maç nedense sessiz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.