Şimdi Ara

F.C Krasnodar Fan (Konu kapatılabilir) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
0
Favori
8.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • inanırsak her şey mümkün sadece inanın çocuklar
  • ligin son maçı yensen şampiyonlar ligine gideceksin yan pas oynuyorsun mahalle takımıyla berabere kalıyorsun çıkıp birde pişkin pişkin avrupa liginde kapanmamış sayfamız var diyorsun adama yüksek sesle " HADİ LAAAAAAAAAAA ORDANNNNNNN" derler güzel bir ekip ruhuyla kurulan şu takım 2 kişi cl giderken üçüncü 3 takım cl giderken dördüncü oluyorsa ben burada art niyet ararım dahada krasnodara gelmem
  • Charles Kaboré nasıl topçudur hocam Atiba' nın yerini doldurabilir mi Beşiktaşımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür1616

Charles Kaboré nasıl topçudur hocam Atiba' nın yerini doldurabilir mi Beşiktaşımda
    ayağı çok temiz pas dağıtımı kusursuz ama bir atiba değil
  • sev içinde bir düş olmasa bile sev sevgi bizimle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maçı izlerken özellikle 70 dakikadan sonra gözlerim doldu o kadar yüregini koymuş yorgun bir takım olmasına ragmen moskovada 1-0 dan gelip 2-1 kazanmak fazla söze gerek yok sizler bir hayali gerçekleştirdiniz şampiyon olamayacak olsanızda çok büyük bir yüreginiz var birde uefada çeyrek yarı final görürsek işte o zaman rüya takım oluruz bizler inandık
  • berbat oynuyoruz yine bıktım şu ispanyol alman takımlarından çeksenize oradan güzel bir kura yok illa alman ispanyol takımı çekip elenecez
  • ligi kaybettik avrupada devam dedik avrupadan da elendik ligide avrupayıda 90+da yediğimiz gollerle kaybettik bir gün gülmedi yüzümüz şu hayatta bir kez olsun sonbaharımız yaz olmadı hep mi yenileceğiz bu hayatta hep mi kaybedeceğiz 10 yıldır kaybetmediğimiz kupa finali elimizden kaçan goller penaltılar bir kez olsun sevinemeyecek miyiz hep mi zenit hep mi cska kazanacak böyle mi olacak gerçekten artık maçları izleyesim gelmemeye başladı 3-0 önde girsek 90+ da 3 gol yer miyiz diye düşünüyorum yıprandım bunaldım belkide futbol bana göre bir spor değil formamı artık sandık altına kaldırma zamanı...
  • cumartesi akşamını düşünmekten uykularım kaçıyor bir kerede bizim yüzümüz gülsün yalan dünyada
  • Hayatta hiç bir şeyim az olmadı senin kadar sende ikinci olup durma ne olur ne olur tut ellerimi

• Yine bir şampiyonluk maçı ve yine yenildik yoruldum artık kaybetmekten

• daha çok gol at daha az gol ye 10 averaj fark at kendi sahanda 2-1 yen deplasmanda 1-0 yenil lig bitiminde puan eşitliginde ikili averaja bakılsın ondada deplasman golü uygulansın ve şampiyonlar ligi gruplarına katılamayarak elemelere git 5 eleme geç ki gruplara kalasın hayatımda bundan daha berbat bir puan eşitligi uygulaması görmedim
  • Çok çalışmamız lazım daha çok

• belaya hazir olun
    hem de büyük belaya
    Dünya'nın en iyi takımı olmak icin
    tüm insanlari kendi tribünlerimiz altına toplayana
    Buyuklugumuzu yıldızlara sicratana kadar
    KRASNODAR
    Bu takım her zaman ışık hızıyla hareket eder
    ya teslim olun ya da savaşmaya hazır olun !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorradam -- 13 Ağustos 2019; 23:59:0 >

• CL’de 3.Rus takımını görmek şaşırtıcı olacak. Zaten 4.takımı da büyük ligler yolluyor.

Tebrikler 🍾

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirrüs -- 14 Ağustos 2019; 1:45:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirrüs

CL’de 3.Rus takımını görmek şaşırtıcı olacak. Zaten 4.takımı da büyük ligler yolluyor.

Tebrikler 🍾
    Atmayin şu oku işte atmayin zehirli bu ok

• zorradam kullanıcısına yanıt
    Kusura bakma dört dörtlük zafer sonrası heyecanlandık bizde.

• Hocam noldu bu krasnidara valbuş kan almış sizden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Hocam noldu bu krasnidara valbuş kan almış sizden
    Takim yorgundu ve şanssız her pozisyon golle bitti gerçekten bazen takımın donar kalir ya öyle donup kaldilar neyse artik seneye

• quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

Takim yorgundu ve şanssız her pozisyon golle bitti gerçekten bazen takımın donar kalir ya öyle donup kaldilar neyse artik seneye

Alıntıları Göster
    Ben anlamam hocam o kadar vilhenalar cabellalar çöp oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.