Şimdi Ara

F.C Krasnodar Fan(Şampiyonlar Ligi'ndeyiz)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
0
Favori
7.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 59
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 128
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 gün 2 saat 35 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 20
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • zorradam (128 mesaj) l053r (7 mesaj) Sirrüs (6 mesaj) Young Sinatra (5 mesaj) zwartevis (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (42 mesaj) Mobil (77 mesaj) Tablet (1 mesaj) Mini (13 mesaj) Uygulama (5 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Dünyadan Futbol >> F.C Krasnodar Fan(Şampiyonlar Ligi'ndeyiz)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    8576 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

FC Krasnodar, Rusya Premier liginde oynayan Krasnodar şehrinin futbol takımıdır.Kulüp 2007-2008 yılında kurulmuştur. 2009 yılında kulüp Rus birinci lige ilerleyen sezonlarda maddi durumu iyi olmayan bir takımın yerine Rusya Premier Ligi yükseldi.En üst ligdeki ilk sezonunda 9. olan ekip ikinci sezonunda 10.olmuştu.2013-2014 sezonunu 5.sırada tamamlayan takım bu sonuçla uefa avrupa ligine katılma hakkı kazanmıştı.2013-2014 sezonun rusya kupası yarı finalinde cska moskovayı 1-0 eleyen ekip finalde rostova penaltılar sonucu 6-5 kaybederek ilk kupa zaferini kaçırmıştı.Bu sene ilk kez avrupada mücadele eden ekip sırasıyla 2.eleme turunda estonyanın Sllamae kal takımını 4-0/5-0 skorla 3.eleme turunda macaristanın diosgyor takımını 5-1 ve 3-0 skorlarla eleyen ekip playoff turunda ispanyanın güçlü ekiplerinde real sociedada 1-0 yenildiği ilk maçın rövanşında 3-0 yenerek grup aşamasına kaldı lille,everton ve wolfsburg gibi 3 güçlü ekibin bulunduğu (grup aşamalarında bir çok otoriter tarafından en zor grup olarak nitelendirildi) h grubunda 1 galibiyet 3 beraberlik 2 mağlubiyet ile topladığı 6 puanla grubu 3.sırada tamamlayıp elendi.Ertesi sezon ligi üçüncü tamamlayan ekip uefa gruplarından çıkmayı başarmış son 32 de sparta praga elenmişti krasnodar Dortmundu yenerek büyük sükse yapmıştı. 2015-2016 yılında ligi dördüncü sirada tamamlayan ekip yeni sezonda uefa gruplarina kalmak için Arnavut takimi tiran ile mücadele edecek.
    Takımın en iyi oyuncuları Ari ve rus mamaev olarak gösterilir.

Lakabı: Boğalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorradam -- 1 Ekim 2020; 15:48:9 >

|
    |

• bu işsizlik işi değil gönül verme işi Fenerbahçeyi destekleyenlerin yüzde kaçı kadıköyü görmüş orada yaşamıştır % 1 ? o da belki ama benim yıllarımı gecirdigim sokaklarinda sarhoş olduğum kale arkasında oturup izlediğim krasnodarı desteklemem mi işsizlik ? buraya konu acmam biraz issizlik ama sonuçta burasi dünyadan futbol başlığı reallisi var barcalisi var bizim rengimiz sevdamızda Krasnodar işte
    herkes sevdiği takımın peşinden gidecek
  • Binbaşı
    1113 Mesaj
    Kuban sandım ilk başta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    8576 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Su Torbası

Kuban sandım ilk başta

Yok bu geçmişi temiz olan krasnodar genç olan
    |
    |
  • Yarbay
    8576 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    krasnodar düşmanlarını yenecegiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorradam -- 29 Ocak 2017; 1:56:19 >
    |
    |
  • Yarbay
    8576 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ikinci yarı başladı

55 dk yine biz oynuyoruz yine atamıyoruz şu takıma 1 tane siyahi forvet alıp kurtulamadık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorradam -- 8 Mart 2015; 13:48:56 >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    KrasNoDaaaaaaaaaaaRRRRRRRRRRrrrrrrrrrrrrrrrRrrrrrrrrrrrrrrRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR...

Bayılıyom bu takımın adınaaaa okuması bana çok zevk veriyor üstelik çocuklar duymasındaki Hüseyinin ÇAYLARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR deyişi gibi " R " harflerini sert ve vurgulu okuyorum..

KRASNODARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
  • Yarbay
    8576 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: AYOL

KrasNoDaaaaaaaaaaaRRRRRRRRRRrrrrrrrrrrrrrrrRrrrrrrrrrrrrrrRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR...

Bayılıyom bu takımın adınaaaa okuması bana çok zevk veriyor üstelik çocuklar duymasındaki Hüseyinin ÇAYLARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR deyişi gibi " R " harflerini sert ve vurgulu okuyorum..

KRASNODARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

güldürdün
    |
    |
  • Yarbay
    8576 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
    |
    |

• Yarbay
    8576 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    61 DK Arı kaleci ile karşı karşıya kaldı ayağında topu oyalarken araya defans girdi defanstan seken topa yaklaşık 25-30 metreden gelişine füzeyi gömen pereyra golü getirdi gol eklenecek arkadaşlar

derken gollllllllllllllllll 2 oldu
    |
    |
  • Yarbay
    8576 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    arı aradığı golü 70 dk buldu çeyrek daireden mükemmel bir vuruşla topu ağlara yolladı 2-0 öndeyiz
    |
    |
  • Yarbay
    8576 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    takımım klasını göstermeye başladı iyi bir atak sonucu kaleshinin ortasına kafayı vuran ahmedov durumu 3-0 yapıyor takımımız ilk maçı 4-0 yenmişti spartak taraftarları stadı terk ediyor
    |
    |
  • Binbaşı
    1303 Mesaj
    Kısa zamanda iyi başarı yakalamış kulüp kendi çapında. Zengin bir sahibi falan var mı?

• Yarbay
    8576 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Césc

Kısa zamanda iyi başarı yakalamış kulüp kendi çapında. Zengin bir sahibi falan var mı?

sizin rus sahibiniz kadar zengin değil ama bizimde milyarder bir sahibimiz var şehrin çocuğu Sergey Galitsky

• Binbaşı
    1303 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

sizin rus sahibiniz kadar zengin değil ama bizimde milyarder bir sahibimiz var şehrin çocuğu Sergey Galitsky

Ne biçim Rus la bu

Umarım parasına para katar da daha çok oyuncu getirir takıma

Bir de takım en üst lige nasıl o kadar hızlı çıktı anlamadım. Biraz para el değiştirmiş sanki orada?

• Yarbay
    8576 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    beyler konuyu kirletenleri şikayet ediyorum gereksiz yorum yapmazsanız sevinirim

[

saçma salak bir gol yedik 1-3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorradam -- 8 Mart 2015; 15:26:09 >
    |
    |
  • Yarbay
    8576 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

Ne biçim Rus la bu

Umarım parasına para katar da daha çok oyuncu getirir takıma

Bir de takım en üst lige nasıl o kadar hızlı çıktı anlamadım. Biraz para el değiştirmiş sanki orada?

rusya ligini incelemeni tavsiye ederim TR ligi gibi kademe kademe değil rusya büyük ülke bölge bölge ayrılır alt ligler güney kuzey farklı bir sistem göztepenin amatörden 3 senede bank asyaya gelmesi gibi düşün ve tabiki para kaliteli ayak getirir sen koy bal ligine gençlerbirliğini arkana yaslan ve izle o şekil düşün kubana tepki olarak doğdu
    |
    |

• Binbaşı
    1303 Mesaj

Anladım hocam, CL'de görüşürüz inşallah

• Yarbay
    8576 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Anladım hocam, CL'de görüşürüz inşallah

hedefimiz avrupa ligi henüz CL kaldıracak kadro ve altyapımız yok 3-5 sene içinde diyelim bu arada mourinho

maç bitti 3-1 özet eklenecek
    |
    |

• Yarbay
    3659 Mesaj

Sonu Wolfsburg konusu gibi olmasın. Bu Arı'da son birkaç sezondur adı FB ile anılan Spartak'lı futbolcu değil mi?
  • Yarbay
    8576 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

Sonu Wolfsburg konusu gibi olmasın. Bu Arı'da son birkaç sezondur adı FB ile anılan Spartak'lı futbolcu değil mi?

evet o çocuk bu çocuk bugün 2.golü attı ama 5 net kaçırdı emenike gibi eli ayağı titrer fb yaramaz bizde kalmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorradam -- 8 Mart 2015; 14:51:59 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Masal Oku
Pubg mobile uc
kripto para haberleri
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.