Şimdi Ara

Ezreal build (Mid)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ezreal oynuyorum , çeşitli buildler var blue , ap, ad gibi ben karar veremedim ne yapacağıma. Arkadaşla girdiğimizde o adc alıyor bende mid oynuyorum Ezrealla , AP kasmayı düşünüyordum AD ezreal da mid oynar dediler sonra blue ezreal falan gördüm . Hangisi en çok işe yarar acaba mid ezreal için?

• Ap ezrealı geç öncelikle, şuan en ideal build;

Trinity Force, The Bloodthirster, Last Whisper, Berserker's Greaves, Infinity Edge, Phantom Dancer

Edit türkçe isimleri: Üçlü kuvvet, Kanasusamış, Son Fısıltı, As bot, Ebedi Kılıç, Hayalet Dansçı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kreasyon -- 9 Kasım 2013; 15:23:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvoRoncatto

Ezreal oynuyorum , çeşitli buildler var blue , ap, ad gibi ben karar veremedim ne yapacağıma. Arkadaşla girdiğimizde o adc alıyor bende mid oynuyorum Ezrealla , AP kasmayı düşünüyordum AD ezreal da mid oynar dediler sonra blue ezreal falan gördüm . Hangisi en çok işe yarar acaba mid ezreal için?

ad kasarsan takımda ap eksikliği olur bu yüzden ap ya da blue kasman daha mantıklı onlar arasında da oyun stiline uyanı seçeceksin
    edit:trinity core item

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Friggin Reese -- 9 Kasım 2013; 15:22:35 >
  • Blue ezreal mid yapıyordum bi ara.Hem adc eksik olmuyordu hemde jungle fiddle olduğu için ap eksiği olmuyordu.
    Denemeni öneririm ama illa takımda ap birinin olmasına gerek yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • blue öldü diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kreasyon

Ap ezrealı geç öncelikle, şuan en ideal build;

Trinity Force, The Bloodthirster, Last Whisper, Berserker's Greaves, Infinity Edge, Phantom Dancer

Edit türkçe isimleri: Üçlü kuvvet, Kanasusamış, Son Fısıltı, As bot, Ebedi Kılıç, Hayalet Dansçı

+1 en ideali bu ama as bot yerine cdr bot da alınabilir

Edit:pd yerine defansif alıyorum bence pd gereksiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkneZZ -- 11 Kasım 2013; 18:41:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _fizz_

blue öldü diye biliyorum

Niye ölsün hala op
    Yeni sezonda nolur bilmem.

• quote:

Teşekkürler bunu deniyorum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: kolikantos

quote:

blue öldü diye biliyorum

Niye ölsün hala op

Nesi op ölü resmen
    Zevk için ap oynarsın yoksa yukarıda arkadaş vermiş zaten buildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Leg Sanji

quote:

quote:

blue öldü diye biliyorum

Niye ölsün hala op

Nesi op ölü resmen

ben mağaralardamı kaldım nerfmü geldi anlatın la şu olayı

• quote:

bide mainin ezreal phantom dancer nedir qss ve guardian angel dururken
  • quote:

Orijinalden alıntı: AizenQ.Q

quote:

+1 savunmasız kal teq ye tf de sonra buraya qonu açıp aqla ezreal uselesmi diye

• quote:

Son üç item gereksiz. IE belki bazı durumlarda alınabilir.
  • Trinity bufflandı mağarasın dostum blue ez ölü şuan.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Black Leg Sanji

quote:

quote:

blue öldü diye biliyorum

Niye ölsün hala op

Nesi op ölü resmen

ben mağaralardamı kaldım nerfmü geldi anlatın la şu olayı

jungle itemi ilk başta 50 ad veriyodu şimdi 35 pasifi nerflendi fiyatı arttı trinity force hayvan gibi bufflandı vsvs ve hyper carrylere karşı hiçbirşey yapamıyordu

• Middeysen blue kasıcaksın ölü olan birşey yok sadece artık adc olarak iceborn yerine tri alınır midde hala iceborn ile eski ez oynanabilir.Itemlarından sadece elder lizard nerflendi o da çok önemli değil Mercurial kas onun yerine ölümsüz olursun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ap heromu kalmadı.
  • AP Ezreal hiç ölmedi ki. ADC gibi canı az olan şampiyonları tek kombo ile öldürebiliyorsun. Tank olanları da kaçmaya zorlayabiliyorsun. AP Ezreal'a olan bu tavır nedir anlamıyorum. Savaş sırasında yetenekleri tutturamazsan büyük ihtimal ölürsün ama zaten AP Ezreal'i oynayan adam kaçırmaz kolay kolay. Full build 900+ ap ile rakibin adc'sine ult ile tek attığımı biliyorum. AP Ezreal gayette op. Oynayabilene. Ayrıca w yeteneği ile savaş esnasında birden fazla kişiye yüklü bir şekilde hasar verebildiği içinde tflerde etkili oluyor. Ama becerebileceksen AP oynayacaksın. Çünkü AP Ezreal'da aa diye birşey yok(Nashor'un Dişi'ni almadıysan). Oyun başında minyon keserken bile zorlanırsın. :D
  • AP Ezreal öldü diyenler nasıl diyor anlamıyorum ? Full ap kasılmıs bir ezrealin ultisi , 2. skill i falan TF lerde en cok iş görenlerden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AizenQ.Q

quote:

Dostum cait, vayne ile oynarken eyvallah derim guardian angel iyi gider sonuçta ezrealın e skili gibi tf nin ortasından çıkarıcak birşey yok, lakin sen ezrealın e skiliyle pozisyon alıp yeri geldimi kite yapmayı bilmiyorsan ne diyebilirim. Ayrıca phantom dancer olmadan as ihtiyacını nasıl gideriyorsun çok merak ettim ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.