Şimdi Ara

ezprint.exe bileşenin konumu bulunamıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sorunum aşağıda yazan bana yardımcı olursanız sevinirim

ezprint.exe bileşenin konumu bulunamıyor. Epwizard.DLL bulunamadığından bu uygulama başlatılamadı.Uygulamanın yeniden yüklenmesi sorunu giderecektir
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Epwizard.DLL adlı dosyayı yükle sorunun çözülecektir.
  • Aynı sorun bendede var. Epwizard.DLL adlı dosyayı nerden nasıl yüleyebilirim.teşekkürler.
  • Güncel Arkadaşlar Yardım Edecek Kimse Yokmu???
  • Öyle tahmin ediyorum ki vakti zamanında sisteminize bir lexmark printer yüklemişsiniz. bir şekilde bahsettiğiniz dosya silinmiş yada hasar görmüş. önerebileceğim 2 yol var

1. yüklemiş olduğunuz printer'ı yada o printer ile ilgili uygulamayı tekrar yükleyin.
    2. başlat -> çalıştır'a msconfig yazıp tamam diyin. gelen pencereden Başlangıç tabına tıklayın ve orada lexmark ile ilgili olanların tiklerini kaldırıp bilgisayarınızı yeniden başlatın. bilgisayar tekrar açıldıktan sonra bir uyarı verecektir "tekrar gösterme" diyerek ondan kurtulabilirsiniz.

2. yola başvuracaksanız eğer printer'ınız ile ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz. eğer aktif olarak kullandığınız, ihtiyacınız olan bir printer ise 1. yolu öneririm.
  • Sorunu bir türlü çözemedim arkadaşlar,Lexmark 4300 modeli yazıcı,denetim masasından komple proğramı kaldırdım, ürünün web sitesinden proğramını yükledim ancak aynı problem devam ediyor.format atıp tekrar denesem olurmu acaba...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.