Şimdi Ara

Ezio Auditore'nin Son Günü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu konuyu açabileceğim en uygun yerin burası olduğunu düşündüm. Lütfen hatalıysam uyarın.

Uzun zamandır internette bulunan bu videoyu çevirmek istedim. YouTube'daki videolara alt yazı eklemeyi beceremediğimden videoyu indirdim, alt yazıyı ekledim ve geri yükledim. Alt yazı gömme işinde acemi olduğumdan bazı yerlerde kaymalar var ancak sorun oluşturacak düzeyde değiller; içiniz rahat olsun. Umarım hoşunuza gider :)

Ayrıca, lütfen videoda gördüğünüz hataları söylemekten çekinmeyin; elbet bazı hatalarım olmuştur. Çevrilmesini istediğiniz bu tarz videolar varsa da lütfen söyleyin, seve seve yaparım, bu şekildeki videoları çevirmek çok zevkli oluyor :)

-Requiescat in Pace, Ezio-

• Harika olmuş eline sağlık.

• Beğenmenize sevindim :)

• Üzüldüm yine :(

• romedon kullanıcısına yanıt

Ubisoft'un şu zamana kadar oluşturduğu en iyi karakter, üzülmemek elde değil...

• Laripta L kullanıcısına yanıt

Eline emeğine sağlık hocam Çok güzel olmuş video çevirin sayesinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eline sağlık Ezio Auditore'nin Son Günü 

• Teşekkürler :)

• Ezio Auditore'nin Son Günü
  • Selamlar. Videoyu izlemedim ama kitaptan okumuştum Ezio'nun sonunu. Er meydanından çekilmeyen bir karakter için hiç de beklenmedik bir ölüm :) Huzur içinde uyu, Ezio.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ezio'nun 5 tane kitabını okumuştum.Birinde atası Altair,diğer 4 kitabında da Ezio'yu anlatıyordu(yanlış hatırlamıyorsam.).5 kitabını da öneriyorum.Video için teşekkürler bu arada.

• Huzur içinde ölen tek suikastçi. Bir efsane geldi,geçti.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.