Şimdi Ara

EZİNE 3'ÜNCÜ J.EĞT.TB.K.LIĞI/ÇANAKKALE EZİNE ÇANAKKALE (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
3
Favori
82.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun dönem Jandarma Er... 3. JANDARMA EĞİTİM TABUR KOMUTANLIĞI ÇANAKKALE / EZİNE.. Yarın yola çıkacam arkadaşlar Allah hepimize hayırlı teskereler nasip etsin.
  • Merhaba Arkadaşlar.91 doğumluyum 94/1 Acemi Birliği EZİNE 3.J.EĞT.TB.K.LIĞI çıktı :)
  • 3.JANDARMA EĞİTİM TABUR KOMUTANLIĞI - ÇANAKKALE/EZİNE

nasıl bi yerdir kısaca özetleyin beyler bi zahmet öğrenelim gitmeden ona göre raconuna ayak uyduralım :D dayak varmıdır psikoloji nasıldır. şınav mekik barfiks olayınada değinirseniz sevinirim. ve usta birliğimi yine oradamı yapacağım ? uzun dönem gidiyorum.
  • arkdaşlar toplanıp gitmek lazım
  • beyler ad-soyadımızı yazalım orda sıkıntı yaşamsyız birlik oluruz , eksikleri toparlayalım başka forumlardanda bilgi toplayalım, ümit arslan 88liyim , ben 6şubatta teslim olucam birliğe
  • Necrosust1903 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim benimde Ezine :) Sanırım antalyadansın 2 hemşehri gideriz artık
  • Merhaba benim de kardesim ezine 94/1 asker ezine de acaba sizde mi ordasiniz ? nerden giriorsunuz nete acaba ? orda net yapmak serbest mi degil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: corumlu1967

Merhaba benim de kardesim ezine 94/1 asker ezine de acaba sizde mi ordasiniz ? nerden giriorsunuz nete acaba ? orda net yapmak serbest mi degil mi ?

Şubatta gideceğiz biz Allah ın izniyle
  • arkadaşlar sivaslı yok mu ya :) kafa şuan allak bullak :) en çok sıkıntı ilk tanışma alışma kısmı bide acemi ve usta birliğini aynı yer olarak yazanlar var usta birlikleri genel olarak nereye çıkıyor acaba Son olarak dağılmayınn lan birlikte girelim içeri :):):):) sivastan istanbula gidcem oradan geçcem bence haberleşelim ;)
  • beyler bende adanadan gidecem ezineye dağıtımları nereye oluyor, askerligini orda yapmış arkadaşlar bilgilendirirse güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trav0ltaa

beyler bende adanadan gidecem ezineye dağıtımları nereye oluyor, askerligini orda yapmış arkadaşlar bilgilendirirse güzel olur.

cevap vermiyorlar bilerek ya deli ediyorlar adamı
  • Merhaba Arkadaşlar,

Acemeliğim benim de Ezine 3. Jan. Eğt. Taburuna çıktı. İllaki tüm süreçler birbirine benzeyecektir. Bu nedenle nasıl bir yer ya da şu bu diye sormadan önce Usta birliği zamanında Ezine dağıtımı nerelere yapıyor? Bazı forumlarda Türkiye'nin her yerine diye yorumlar okudum. Öncelikle bu konuda bilgi sahibi ya da Ezine de acemilik yapmış arkadaşlarımız bilgi verebilir mi?

Diğer bir husus ise herkesin merak ettiği gibi, askerlik Ezine'de nasıl? Mesela nelere dikkat edilmesini önerirsiniz? Hani usulü nedir denir ya? Bu konularda da ufak tefek bizlere birkaç bilgi verebilirseniz en azından gaflet ve heyecanla insanların yanlış birşey yapmamasına veya olmadık tepkilerle gönüllerinin kırılmamasına yardımcı olabilirsiniz.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marsisgame -- 19 Ocak 2014; 22:53:29 >
  • arkadaşlar şu ezinede askerlik yapan hiç bi arkadaşımız yok mu forumda? dağıtım nereye oluyor genellikle, acemilik kaç gün orda bilgi bekliyoruz..
  • Arkadaşlar biz bu konuyu kısa dönemler olarak açtık size uzun dönemler hakkında nasıl bilgi verelim.Tek bildiğim şey ezinenin sürgün yeri olduğu.Bizim dönemimizde uzun dönemlerin %70 i sabıkalıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

Arkadaşlar biz bu konuyu kısa dönemler olarak açtık size uzun dönemler hakkında nasıl bilgi verelim.Tek bildiğim şey ezinenin sürgün yeri olduğu.Bizim dönemimizde uzun dönemlerin %70 i sabıkalıydı.

Vay be sürgün yerine mi düştük yani? =) Uzun dönem gidiyorum ve %70'i senin döneminde sabıkalıysa umarım şuan öyle değildir. Tek temennim bu yönde olacak sanırım.
  • Yeni kısa dönemi bitiren arkadaşımla dün konuştum. Yemekler iyiymiş intrrnet cafede varmış. Yanınızda bol bozuk para götürün orda makianalar varmış.
    ALINACAKLAR:
    2 termal içlik. 5er yeşil atlet don. Bol siyah çorap. Tabanlık. Ayak bıyası. Asker cüzdanı askılı. Asker saati s91modeli 30tl. Krem. 2 küçük kilit. Tıraş bıçağı takımı(gilette blue2 olabilir). Islak mendil. Kağıt havlu. Tuv kağ. mendil. Tırnak makası.cımbız. Eldiven. Bere. Şampuan. Sabun. Uyku bandanasu. Ayak kremi. Yara bandı.
    Verdiği botlar iyiymiş yds marka ayakları vurmuyomuş.
  • evet bozuk parayı unutmayın yoksa varlık içinde yokluk çekersiniz Kola+ çay kahve capuccino sıcak çikolata makineleri var onlar bozuk parayla çalışıyo.Arada bir o makinelerin malzemelerini dolduran arkadaş geliyo onda para bozduruyoruz ama o yokken bişey içemezsin.İnternet cafede de bozuk paran olsa iyi olur.
  • sevk bitiş tarihim 6şubat yanlız sinüs'ü almaya gittiğimde 5şubat 13:00 de teslim ol dediler. Şimdi erken gitmeli kafam ona takıldı
  • Hüsnücan İzmir.
    Görüsmek üzere tertipler. Yazılanları okudum, icim rahatladı.
    Herkese hayırlı teskereler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 94/3 yakında ezinedeyim
    benim özellkle sormak istediğim bi şey var banyo,tuvalet süresi falan kısıtlı mı yoksa sınırsız mı
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.