Şimdi Ara

Ezilen Koridora Gank Atan Ormancılar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bıktım artık şunlardan ya karşıdaki adam 5 skor almış bizim jungler hala onu kesmeye uğraşıyor sonra gidip double kill veriyorlar onun yerine kazanan lane'e gitseniz daha mantıklı değilmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xmithie -- 21 Ekim 2014; 14:14:07 >

• Post!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğru aslında. Neden toptaki ezilmiş 0-5-0 Garen'e dive atıp kesip 120(ki muhtemelen 120 bile değil) gold almak varken 5-0-0 Vayne'i adamı kesip shutdown alalım? Çok mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sekizeşittirbüyükd -- 21 Ekim 2014; 14:17:45 >
  • ha ezilenlerin hiç suçu yok jungle gang atınca problem. Klasik Türk mantığı.
  • Lane de ezilmek mi kaldı ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hata sizde 1 kere ölünce hemen junglera sövmen lazımdı 5 kere ölene kadar beklemişin

• quote:

Orijinalden alıntı: SarımsaklıSamırsak

Hata sizde 1 kere ölünce hemen junglera sövmen lazımdı 5 kere ölene kadar beklemişin

Ben supportum değişik ölen koridor top lane
  • Gank dediğin nedir ki gülüm ben senin için ölmeyi göze almışım.
  • Düz mantık yürürsen kaybedersin . Kesebileceksen shutdown alacağın adamı kes kestir. Karşılığında ne feda ettiğine bağlı. Hesap kitap oyunu.
  • Karsi jungler topu camplamadigi surece pek ugramam topa cunku dragonu kaybetme riski var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xmithie

Bıktım artık şunlardan ya karşıdaki adam 5 skor almış bizim jungler hala onu kesmeye uğraşıyor sonra gidip double kill veriyorlar onun yerine kazanan lane'e gitseniz daha mantıklı değilmi

al benden de o kadar zaten ezik ezileceği kadar ezilmiş birde gang istiyor kardeşim kule altı kalsaydın base atsaydın o kadar ben mi öl dedim sana. komik tarafı karşı jungle da gang gitmemiş o laneye. öyle dersen o gang atmıyor diye senin de mi atmaman lazım. ben kazanan laneye atıyorum karşı taraf iyice çıldırıp feedliyor aralarında kavga filan çıkıyor kazanan laneden yardırıyoruz. ne zaman bunun tersini yapıp ezilen laneye gitsem kaybediyoru.

sonuç; ezilen lane zaten eziktir o yüzden oraya gang atma.... al sana tost

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artemissaaa -- 21 Ekim 2014; 15:28:54 >

• 5 kill veren adamın hiç suçu yok dimi hep jungler suçlu
  • Champtan champ a oyuncudan oyuncuya değişir. Mesela fizz e 1 kill aldırırsın snowwball a bağlar yada riven a aldırırsın lane i geri alır
  • 0,5 pantheona gank atsan ne olur ki hiç bir işine yaramaz ama 0,5 ryze a kill aldırmaya başlarsan latede önüne kim gelirse tekler affetmez

ezilen laneye gank atılmaz diye bir olay yok ama sakat iş ve double verme tehlikesi var
  • TR serveri klasik olaylar vol.85936261900629

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi von Goethe -- 21 Ekim 2014; 17:29:47 >
  • Önde olan lane e gank atarsın veya gank yiyeceğini tahmin ettiğin kordiora karşı baskın yaparsın geride olan top lane e gidersen karşı jungler bota gider en kötü ejderi alabilirler genelde top veya mid lane e gank at ilk dakikalarda bota gitmek riskli
  • Okumayın feedlemiş ağlıyo.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.