Şimdi Ara

Ezidilere Kapı Açık Türkmene Kapalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha birkaç gün önce türkmenler Türkiye sınırdan içeri alınmadı pasaportları yok diye(!) araplar ellerini kollarını sallayarak sınırdan geçer Türk geçemez.Nedir Türkmen kardeşlerimizin çektiği nerde bu ümmetçiler tek mazlum olanlar araplar mı? Tanrı Türkü korusun yüceltsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lanet olsun!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu ırkçıların tanrı türkü korusun ve yüceltsin lafını duyunca beni bi gülme tutuyor Istavroza benziyor

• FORUM 1950 DE OLSA RUM ZULMÜNDEN BIKAN KIBRISLI KARDEŞLERİMİZİ ÜLKEMİZE DOLDURALIM DERDİNİZ

ARKADAŞIM BU ADAMLARIN DEVLET ANLAYIŞI BU KADAR İŞTE

GÖRÜYORUZ Kİ BİR MİLYON YILLIK ŞANLI KÜRT TARİ ORDAN KAÇIP ORAYA,BURDAN KAÇIP ŞURAYA SIĞINMAK VE BOL BOL ÜREMEK ÜZERINE KURULU

TÜRKMENLERİN ORDA KALMASININ SEBEBİ NE İSE

ORTADOĞUDAKİ OLAYLARDAN ETKİLENMEMEMİZİN SEBEBİ BUDUR

• Davutoğlu Türkiye'ye sığınan hiç bir türkmenin geri çevrilmediğini daha dün televizyonda açıkladı.bu açıklamadan sonra aksini iddaa eden trolldür.
  • Lan almayın artık be ülke kendi vatandaşına tam refah sağlasın ondan sonra elin arabına yardım etsin..

• quote:

Orijinalden alıntı: PetyrBaelish

Şu ırkçıların tanrı türkü korusun ve yüceltsin lafını duyunca beni bi gülme tutuyor Istavroza benziyor

Örnekte görüldüğü üzere kürtlerin kelime haznesi "faşist, ırkçı" olmak üzere 2 kelimeden oluşmakta, mağdur edebiyatı yapmaktan gelişememiş bu orklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mırat01

FORUM 1950 DE OLSA RUM ZULMÜNDEN BIKAN KIBRISLI KARDEŞLERİMİZİ ÜLKEMİZE DOLDURALIM DERDİNİZ

GÖRÜYORUZ Kİ BİR MİLYON YILLIK ŞANLI KÜRT TARİ ORDAN KAÇIP ORAYA,BURDAN KAÇIP ŞURAYA SIĞINMAK VE BOL BOL ÜREMEK ÜZERINE KURULU

Kanka mesajlarinin hepsinde niye bosluk var

• quote:

Orijinalden alıntı: Schwarmer

quote:

Şu ırkçıların tanrı türkü korusun ve yüceltsin lafını duyunca beni bi gülme tutuyor Istavroza benziyor

Örnekte görüldüğü üzere kürtlerin kelime haznesi "faşist, ırkçı" olmak üzere 2 kelimeden oluşmakta, mağdur edebiyatı yapmaktan gelişememiş bu orklar

Düzelteyim : Oluşmaktadır olmalı o kelime. Anlatım bozukluğu var cümlende.

• quote:

Damarlarında Türk kanı dolaşan herkes bundan gurur duyar. Sana komik gelmesinin sebebi ne olabilir ki acep?
  • nerden geldiği önemli değil yeterki parası olsun. parası olmayanı almasınlar artık şu ülkeye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mırat01

FORUM 1950 DE OLSA RUM ZULMÜNDEN BIKAN KIBRISLI KARDEŞLERİMİZİ ÜLKEMİZE DOLDURALIM DERDİNİZ

1 milyon yıl nedir ? sen sırf kürtleri kötülemek adına kurulmuş bu hesabın sahibi bir türk olmayasın ? Amacın ne lan senin ? Geçen bir konuda " 12 milyar yıllık şanlı kürt tarihi" yazan değil misin sen ? Amacın ne kardeşim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bayram_abi

Davutoğlu Türkiye'ye sığınan hiç bir türkmenin geri çevrilmediğini daha dün televizyonda açıkladı.bu açıklamadan sonra aksini iddaa eden trolldür.

şimdi illa hükümetin açıklayıpda sonra reddettiği şeyleri sıralayalım mı?

bide trollüğü kes demiş troll

• Anlamadığım Irak Türkmenlerinin lideri Türkiye'ye verdikleri destek için teşekkür falan ediyor. En net desteği Türkiye'nin verdiğini söylüyor. Ama bir yandan da Türkmenler sınırdan içeri alınmıyor öyle mi? Şimdi ben bu tweetlere mi inanayım, Irak Türkmenlerinin liderine mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: proteo

quote:

Damarlarında Türk kanı dolaşan herkes bundan gurur duyar. Sana komik gelmesinin sebebi ne olabilir ki acep?

Eşekle ilişkiye girmekle anılan bir ırktan olduğu için ne bilsin

• quote:

Orijinalden alıntı: proteo

quote:

Aslen kürdüm de aklımda sadece ben dolaşırım. Benden başkası , benim fikirlerimden başka fikirler girememiştir aklıma. Aklın önemlidir gerisi safsata.

Örneğin fikirlerim hümanizme yakın olsa da kendimi asla bir " hümanist " olarak tanımlamadım. Hümanistim dememe ne gerek var ? Ne diye kendimi kısıtlatayım ?

Sonuç olarak ben bir kürt olsamda kanımda kürt kanı dolaşmış olsada aklımda asla dolaşamadı. Türklük macarlık veya bir başkası da dolaşamadı , dolaşamaz. Benim aklımda; benim damarımda benim kanım dolaşır. Gerisi umurumda değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 8 Ağustos 2014; 17:02:23 >

• Ezidilerin alınıp Türkmenlerin alınmamasından bir kasıt olduğu açıkça belli zaten. Bunu görmek için türkçü, turancı, milliyetçi vs. olmak gerekmiyor zaten. Ümmetçilik adı altında sözde islam birliğini savunup özde arap yalakalığı yapanlardan da; Türklüğün kanla, ırkla olduğunu zanneden kafatasçı turancı faşistlerden de eşit derecede nefret ediyorum.
  • bi yezidimiz eksikti adı üstünde bunlar yezid pisliğin teki
  • bu arap özentisi siyasiler sonsuza kadar kalmayacak ya bu ülkenin başında, umarım bu ülke bu arapçı zihniyetinden kurtulur ve bunlardan sonra gelecek yönetim ülkeye kaçak giren her mülteciyi tesbit edilip sınır dışı eder.
  • ah şu çılgın kürtler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.