Şimdi Ara

Ezel (2009-2011) (155. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.023
Cevap
27
Favori
444.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BARLAS TURAN

quote:

Orijinalden alıntı: :Sephiroth:

Ben asıl Ramiz Dayının bu büyük düşmanını merak ediyorum acaba kim neden böyle takmış durumda. Onun kadar iyi düşünen ve bakıldığı zaman daha güçlü olan bu düşman kim ve acaba ilerki bölümlerde bu düşmanı kim canlandıracak

Eski bölümlerinden birinin ilk sahnesinde hatırlarsanız Dayı çatıda kendi kendine konuşuyordu...

"Büyümüşsün, ben içerdeyken daha büyümüşsün ve güçlenmişsin" gibisinden bi şeyler söyledi...

Anlaşılan Dayı bu adamdan baya çekiniyor ve bu karakter çok güçlü birini yansıtacak...

Bu arada bugün bir yerde okudum, set içinden duyumlar gelmiş, Dayı'nın düşmanı rolündeki karakter ŞENER ŞEN olacak diye....

Valla pek doğru olacağını sanmam ama böyle bir şey de olursa artık düşünemiyorum bu diziyi

Şener Sen olacağını sanmıyorum o role çok yakışır ama kötü rolde karşımıza cikacagina ihtimal veremiyorum
  • Şener Şen'in gelmesi hayal

Niye gelsinki Dayı'yı ölmeyeceğine göre adam 2-3 bölümde dayıdan ayar yiyip sonra ölmek için mi gelcek
  • Şener ŞEN ve Tuncel KURTİZ öyle mi?
    Onlar bir olur alayına giderler, hem zannetmiyorum Şener ŞEN'in diziye katılacağını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphadora -- 17 Mart 2010; 0:10:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickimi değiştirdim

Şener Şen'in gelmesi hayal

Niye gelsinki Dayı'yı ölmeyeceğine göre adam 2-3 bölümde dayıdan ayar yiyip sonra ölmek için mi gelcek

Aynen ßende böle düşünüyorumda ama gelse güzel olurdu be dmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.Nadir

quote:

Orijinalden alıntı: nickimi değiştirdim

Şener Şen'in gelmesi hayal

Aynen ßende böle düşünüyorumda ama gelse güzel olurdu be dmi

Güzel olur orda herkes hemfikir ama g-e-l-m-e-z

Zaten Şener Şen'in adı her sene bi dizide anılıyo

Yalnız varya ezel mezel değilde şener şen geniş ailede cevahirin babası olsaydı süper olurdu Hem uzun zaman sonra komedide görmüş olurduk
  • Yeni bitirdim geçen bölümkü kadar olmasada güzel bölümdü, bölümün sonlarıyla yine beni dumur etmeyi başardı.
    Yalnız bu Serdar çok ballı adam ha, orada Bahar hariç kim olsa Eyşan bile olsa bu sefer öldürürdü Ali Serdarı, Ezel de olayı iyi kurgulamış, yalnız Azad kalktıktan sonra ona 3 tane sıkan herif onu gördü, yani hemen anlaşılır bence Azadın ölmediği tabi o adam Dayı tarafından yakalanmazsa, Dayı çocuğunu kaldırırken o adamın orada olması da bana saçma geldi ya, diğer herkes gittiydi çünkü. Bir de Ezel ile Dayının konuşmları sonlarda, Ezelin gittikten sonra Tevfikin ben bile biliyorken o bilmiyor demesi, cidden oğlu mu acaba Dayının Ezel? Öyleyse çok da şaşırmayacağım, çünkü böyle bir sallamasyonda bulunmuştuım bir iki hafta önce.
  • quote:

Artık ben de Ezelciyim tvdeki bölümüne yetiştim sonunda. 19 bölüm izledim bu Ramiz Dayının Ömere niye yardım ettiğini pek anlamadım, ilerki bölümlerde Ömerin Ramiz dayının oğlu çıkmasından korkuyorum.

10-12 gün önce artık hangi bölümü izledikten sonra bilmiyorum ama başka bir forumda böyle yazmışım, şimdi buldum.
  • Şener Şen'i konuşmayı bırakın bence artık.

İnş. gelmez.Gelirse bünye kaldırmaz çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tun4

Şener Şen'i konuşmayı bırakın bence artık.

İmzan müthiş
  • quote:

Şener Şen'i konuşmayı bırakın bence artık.

İmzaya bak,hizaya gel.
  • Dostum cidden imzan güzelmiş, her an çalabilirim

• bence dayı oğulları öldüğü için oğlu gibi sevicek birini aradı. onun oğlu olabilecek gibi birini. buldu ve kendi oğlu gibi herşeyi verdi yetiştirdi. ama ömer bu iyiliğin eyşandan intikam almak için olduğunu sandı. şimdide sebepsiz sevildiğine inanmıyor, trip atıor. dizinin omurgası bu ama bunu çok alengirli bir şekilde anlatıcakları için böyle olmadı ki diyebilisiniz ilerleyen bölümlerde.
    birde ben Azad' a ısınamadım nedense.
    cengiz, eyşan-ömer, ali, tefo, dayı, ezel in geçmişleri yarıda kaldı. bence diziye yeni katılan ve katılacak olan kişilerle hepsinin geçmişinde bir kesit olucak ve final süper olucak diye düşünüyorum.
  • yanlız dayının oğullarının 3 ü de birbirinden şerefsiz adamlar çıktı dikkat ettiniz mi :)

bence senaristler bizi gene ters köşeye yatırabilirler, azap ın yabancılara anlattığı sırada gördük onları, belki de gerçekte apayrı bir şekilde cereyan etmiştir olaylar ve belki de o gösterilenler oğulları bile değildir...

dayının oğullarını öldürtmesi imkan dahilinde değil bence, hapisteyken ona bir takım işleri dikte ettirmeye çalışan en büyük düşmanı (gökdelenlere bakmıştı ya oranın sahibi) sorumlu kesinlikle tüm bu işlerden... o ne çakaldır :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

yanlız dayının oğullarının 3 ü de birbirinden şerefsiz adamlar çıktı dikkat ettiniz mi :)

bence senaristler bizi gene ters köşeye yatırabilirler, azap ın yabancılara anlattığı sırada gördük onları, belki de gerçekte apayrı bir şekilde cereyan etmiştir olaylar ve belki de o gösterilenler oğulları bile değildir...

dayının oğullarını öldürtmesi imkan dahilinde değil bence, hapisteyken ona bir takım işleri dikte ettirmeye çalışan en büyük düşmanı (gökdelenlere bakmıştı ya oranın sahibi) sorumlu kesinlikle tüm bu işlerden... o ne çakaldır :D

banada öle geliyor ramiz öldürtmedi çocuklarını ezelin annesiyle konuşurken kime sorsan benim öldürttüğümü söylerler dedi son bölümdede ezel sorduğunda cevap vermedi öldürdüm yada öldürmedim diye. ßencede düşmanı bi çakallık yaptı
  • Bir de çıksa artık o düşman mıdır nedir.
  • Babacığa gel Eyşan babacığa
  • quote:

Dostum cidden imzan güzelmiş, her an çalabilirim

Çalabilirsin hocam ben de bir konu da mesaj olarak görmüştüm.Ordan aldım
  • quote:

quote:

Dostum cidden imzan güzelmiş, her an çalabilirim

Çalabilirsin hocam ben de bir konu da mesaj olarak görmüştüm.Ordan (ç)aldım

• Arkadaşlar acaba Ramiz Dayı o veletin Ezelin oğlu olduğunu biliyor ve saklıyor olabilir mi

Belkide sır budur
  • 20. bölüme çoğu kötü demiş ama bence en iyi bölümlerden biriydi..Neden öyle bir fikre kapıldınız ki..Hatta ben hemen 21. bölümü izliyeyim dedim..Neyse 21 i izliyelim bakalım..
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.