Şimdi Ara

Ezcool Smart Ten İncelemesi [ 10.1'' İps / 1GB DDR3 / 16GB+MicroSD / 1080P / HDMI ] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
5.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Ezcool Tablet Destek

quote:

Orijinalden alıntı: erosbos

Firmaya sordum bakip doneceklerdi hala donecekler ezcook forumda yazdim

Değerli Ezcool Kullanıcısı,

İstisnasız tüm sorulara kısa sürede cevap verilmektedir. Dikkatimizden kaçmış olabilir veya farklı bir durum söz konusu olabilir. Bu nedenle,
    Forum sitemizde belirtmiş olduğunuz konuyu buradan veya info@ezcool.com.tr email adresinden bize yazarsanız, size en kısa zamanda dönüş yapmış oluruz.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

Ezcool forumda smartten konusunda fatihckmk kullanici adiyla sormustum. Ozelden yazilmisti. Ancak bi islem yaptiginizi geri doneceginizi belirtmistiniz. Simdi ezcool forumdan ozelden de yazacagim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sorunumla ilgili video çektim. Dokunmatik sorununu gösterebilmek için "dokunmaları göster"i aktif ettim. Bu sorunu çözmenin bir yolu yoksa servise göndereceğim. Yapabilirsek kullanıcam. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erosbos -- 30 Ocak 2014; 20:31:09 >
  • quote:

Sorunumla ilgili video çektim. Dokunmatik sorununu gösterebilmek için "dokunmaları göster"i aktif ettim. Bu sorunu çözmenin bir yolu yoksa servise göndereceğim. Yapabilirsek kullanıcam. Teşekkürler

Forum sayfamızda dün size gerekli açıklamaları yapmıştık. Daha sonra buradaki paylaşmış olduğunuz videoya istinaden tekrardan dün ki mesaj üzerine devam ederek gerekli açıklamalarda bulunduk. Lütfen forum sayfamızı ziyaret ediniz.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ezcool Tablet Destek -- 31 Ocak 2014; 9:43:59 >

• Beyler kitkat rom yokmu mod rom felan buna atabilirmiyim cihaza bilen varmi?
    Bu arada root etmek isteyenler kingoroot ike root edin beyler baska türlü yapilmiyor sanirim ayrıca root ettikten sonra tabledim yavaş diyenler gereksiz program lari kaldırın ve memory boster isimli programı yükleyin saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Key -- 29 Mart 2015; 18:33:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ezcool Tablet Destek

quote:

Sorunumla ilgili video çektim. Dokunmatik sorununu gösterebilmek için "dokunmaları göster"i aktif ettim. Bu sorunu çözmenin bir yolu yoksa servise göndereceğim. Yapabilirsek kullanıcam. Teşekkürler

Forum sayfamızda dün size gerekli açıklamaları yapmıştık. Daha sonra buradaki paylaşmış olduğunuz videoya istinaden tekrardan dün ki mesaj üzerine devam ederek gerekli açıklamalarda bulunduk. Lütfen forum sayfamızı ziyaret ediniz.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

Ezcool tablete baska bir mod rom yokmu hocam ezcool neden cevap yazmiyorsun bayadır bekliyorum haber vermeni?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Key -- 24 Nisan 2015; 1:32:22 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.