Şimdi Ara

EZCOOL HD BOX (YENİ GİRİŞ SEVİYESİ MEDIA PLAYER) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
589
Cevap
5
Favori
51.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yuhhh 190 tl olmuş hb'de...114tllik iadeden dolayı çekim vardı onunla alacaktım...neyse kısa bi süre sonra yine aynı paralara düşer herhalde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: antireis

yuhhh 190 tl olmuş hb'de...114tllik iadeden dolayı çekim vardı onunla alacaktım...neyse kısa bi süre sonra yine aynı paralara düşer herhalde...

Ezcool HD Box modeli 94.52 lira..
    http://www.hepsiburada.com/Liste/ezcool-hd-box-full-hd-1080p-mkvdtsdolby-71-media-player/productDetails.aspx?productId=bd130631&categoryId=112123

• quote:

tüm sayfaları okudum ama soruma yanıt bulamadım...lw4500 kullanıyorum, sadece hdmı kablo ile cihazı tv'ye bağladığım zaman dts sesleri sorunsuz alabilirmiyim cevap evet olursa siparişi vereceğim, cevap verecek arkadaşlara şimiden teşekkürler...teknoloji özürlüyümdür teknik terimler kullanmadan cevaplarsanız çok sevinirim...

bilgisi olan yokmu...alıp elimizde patlamasın cihaz...
  • Benim denediğim çoğu DTS ses formatlı filmleri sorun yapmadan sesini çıkardı ama video oynatımında istediğim performansı alamadım. Sadece bir tane filmde sesi alamadım o da True HD falandı gailba geri kalanında seste bir sıkıntı yoktu.

Sen şimdi alırsın sıkıntı yaşarsın orası ayrı zira ben video oynatımında sıkıntı yaşıyorum diğer arkadaşlar yaşamıyor onun gibi olabilir seninde. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

quote:

yuhhh 190 tl olmuş hb'de...114tllik iadeden dolayı çekim vardı onunla alacaktım...neyse kısa bi süre sonra yine aynı paralara düşer herhalde...

Ezcool HD Box modeli 94.52 lira..
    http://www.hepsiburada.com/Liste/ezcool-hd-box-full-hd-1080p-mkvdtsdolby-71-media-player/productDetails.aspx?productId=bd130631&categoryId=112123

dün gece bi ara 190 tl idi....yeniden düzeltmişler, ancak hala tereddütüm var net bi cevap alamadım, bu cihazı hdmı ile lw4500'e bağladığımda dts sesleri sorunsuz tvden alabilirmiyim..ses sistemim filan yok direk hariciyi mp'ye mp'ı tvye bağlayıp sesleri sorunsuz alabilirmiyim....aslında evde sony dav dz100 varda şimdi bu muhabbete birde onu sokup iyice çıkmaza girmek istemiyorum, zaten cihazda optik çıkışta yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antireis -- 30 Ocak 2012; 15:28:22 >

• dts yi hdmi üzerinden downmix ile stereo olarak dinleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EyezBerg

dts yi hdmi üzerinden downmix ile stereo olarak dinleyebilirsiniz.

teknik bilgim sıfır bu nedenle yazdığınızı yorumlamakta zorlanıyorum yani sesleri almak için extra bişeymi yapmak gerekiyor ben cihazı bağlayıp hiç bi işlem yapmadan ses alamazmıyım...
  • Yoktur, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EyezBerg

Yoktur, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

teşekkürler....siparişi veriyorum o zaman...bıktım bu lw4500ün sorunlarından...
  • Bu cihaza 2RCA - 3.5MM Stereo Ses Kablosu

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/uptech-2rca-3-5mm-stereo-ses-kablosu-1-5-metre-50179216

ile 2+1 ses sistemi ( Logitech s220

http://www.hepsiburada.com/Liste/logitech-s220-21-speaker-9980-000144/productDetails.aspx?productId=bd50140&categoryId=256

bağlamaya ( arkadaki L - R Auido ) çalıştım ama olmadı.Yapılacak bir ayarla Analog stereo ses alabilirmiyim?

İlla ki digital ses sistemi mi gerekiyor? Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Korgeneral -- 4 Şubat 2012; 22:25:30 >

• cihaz geldi bi sorun yok, oldukça başarılı tavsiye ederim....
  • 3d gozluk aldım..ama 3d ızleyemıyorum ezcolla..ezcool half sbs 3d fılmerı gostermıyormu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: indiana79

3d gozluk aldım..ama 3d ızleyemıyorum ezcolla..ezcool half sbs 3d fılmerı gostermıyormu..

Tvniz 3d mi?tvniz 3d degilse izleyemezsiniz
  • evet 3d 40pfl9705 phılıps..3d oluyor gorutuntuyu yanyanayı seecıyorum ama 3d ızleyemıyorum..bır sure sonra gozluk kırmızı ısık verıyor 3d ye gecmedıgın belırtıyor..bu cıhazla 3d half sbs fılm ızleyen varmı..
  • quote:

evet 3d 40pfl9705 phılıps..3d oluyor gorutuntuyu yanyanayı seecıyorum ama 3d ızleyemıyorum..bır sure sonra gozluk kırmızı ısık verıyor 3d ye gecmedıgın belırtıyor..bu cıhazla 3d half sbs fılm ızleyen varmı..

antireis nickli arkadaşda lg lw 3d tv var.kendisi yardımcı olabilir bu konuda.bende merak ediyorum.zira bende de 3d tv var.ve media player almayı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ok pm attım..bırılerı bu cıhazla 3d ızledımı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: *malcolmx*

quote:

evet 3d 40pfl9705 phılıps..3d oluyor gorutuntuyu yanyanayı seecıyorum ama 3d ızleyemıyorum..bır sure sonra gozluk kırmızı ısık verıyor 3d ye gecmedıgın belırtıyor..bu cıhazla 3d half sbs fılm ızleyen varmı..

antireis nickli arkadaşda lg lw 3d tv var.kendisi yardımcı olabilir bu konuda.bende merak ediyorum.zira bende de 3d tv var.ve media player almayı düşünüyorum

sorunsuz olarak 3d filmleri izledim, hatta alıp iade ettiğim philips hmp3000 cihazın açmadığı ses ve görüntü formatlarının tamamını oynattı...ayrıca pm olarakta cevapladım buradada yazayım, cihaz yanyana iki görüntüyü ekrana yansıtıyor ve sesi alabiliyorsanız gerisi tv'nin işi cihazla ilgili bişey yok, tekrar edeyim bu cihazla 3d filmleri rahatlıkla izliyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım...

• quote:

quote:

quote:

sorunsuz olarak 3d filmleri izledim, hatta alıp iade ettiğim philips hmp3000 cihazın açmadığı ses ve görüntü formatlarının tamamını oynattı...ayrıca pm olarakta cevapladım buradada yazayım, cihaz yanyana iki görüntüyü ekrana yansıtıyor ve sesi alabiliyorsanız gerisi tv'nin işi cihazla ilgili bişey yok, tekrar edeyim bu cihazla 3d filmleri rahatlıkla izliyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım...

kardeşim bilgilendirme için çok sağol.bende de lg lw 4500 3d tv var.codec sorunu malum.her formatı açmıyor ve dts olayı yok.phılıps hmp 3000 ile bunun arasında gidip geliyordum.hmp 3000 de sorun yaşamışsınız.bunu almak daha mantıklı o halde

• quote:

quote:

quote:

quote:

kardeşim bilgilendirme için çok sağol.bende de lg lw 4500 3d tv var.codec sorunu malum.her formatı açmıyor ve dts olayı yok.phılıps hmp 3000 ile bunun arasında gidip geliyordum.hmp 3000 de sorun yaşamışsınız.bunu almak daha mantıklı o halde

evet ben philipste sorun yaşadım, tarafsız olarak bakarsam ezcool tavsiye ederim, hem fiyat açısındanda daha uygun, ama son tercih yine size ait...ben teşekkür ederim...

• Arkadaşlar merhaba cevap verildiyse kusura bakmayın sayfaları okumaya çalıştım. Ben bu cihazı almayı düşünüyorum şimdiye kadar altyazıdan şansım gülmedi iki dvd playerim de ya okudu ya okumadı altyazıları. Ben içinde excel word belgeleri, fotoğraflar daha doğrsu her şeyi depoladığım harici harddiskimi bağlamak istiyorum. Bağladığımız harddiskde medya dosyaları dışında dosyalar bulunması sorun teşkil eder mi? Benim çok beklentim yok tüplü tvye av dan bağlamak istiyorum. Normal 700 mb lik avi uzantılı bir filmi altyazısıyla sorunsuz, altyazısı okunaklı bir şekilde izlerim değil mi? Bir de şu sıralar her yerde karşıma çıkan 720p 800-900 mb büyüklüğündeki mkv. uzantılı dosyaları da altyazısıyla açar değil mi. Cevaplarsanız çok makbule geçer teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.